Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csinaljak szerintetek?

Mit csinaljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Anyosom allandoan a hatam mogott elhord mindennek,ha magamrol teszek ki normalis kepet akkor is meg hogy en leszegyenitem oket,szemembe meg a jot adja

Parommal meg nem koltozhetunk egybe..de en mar errol sokat gondolkodtam

Van hogy csak ugy bejon a szobankba es a cuccaimat hasznalja vagy a parommal kozenk fekszik..fozni meg nem foztem ott elsonek nem varta el tolem ,de en a lanyatol megszoktam kapni azt h miert nem fozok o mar fozott ilyenkor reg,de en nem akarom azt mondani anyosomnak hogy ezt kellene venni hozza meg amikor csinalunk valamit neki semmi se tetszik,nem sok kedvem van ott lenni csak a paromat nem akarom hagyni..


2019. nov. 14. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
MENEKÜLJ!!!! EN MAR ONZYILKOS LETTEM VOLNA OTT. MENJ! es sok boldogsagot mashol!!:)
2019. nov. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy valamit jegyezz meg. Nem anyóssal fogsz együtt élni,és a rokonsággal ,hanem a pároddal. Mindig azt figyeld,hogy a párod mennyire áll ki melletted. Például látja rajtad,hogy neked nem tetszik hogy anyós közétek fekszik? Ilyenkor rá szól? Vagy úgy van vele,hogy mégis csak az anyám...

Ha te már gondolkoztál az összeköltözêsen,akkor említsd meg ezt a párodnak is.

2019. nov. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

*Ongyilkos lettem volna a helyedben. Menj el onnan es adj magadnak eselyt a nyugalomra!

23 vagyok no. Tokeletes nagymestere a sajat bekemnek! Elertem a nyugalmat mert megerdemlem! Te is megerdemled. En azzal kezdtem hogy leszogeztem: nem elek anyosekkal! Nem koltoztem oda pedig nyomattak,addig addig huztam a randikat az egeszet mig parom rajott engem akar es igen ideje koltozni. Beszel a csaladjaval de sajat lakasajto mogott mas es jobb. Ezt be lehet csukni.

2019. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Valóban lényeges, mit tesz a párod! Rászól, vagy ráhagyja a dolgokat?

Miért nem költözhettek össze még? Anyagi oka van, vagy anyós nem engedi? És ami a fő: miért költöztél oda anyósodékhoz?

2019. nov. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"közénk fekszik" mi van??? jézusom.

Remélem, csak nem jól értettem. Ugye nem eszte, alvásnál? Úgy érted, pl tévénézéskor a kanapén? Az is érdekes mondjuk, de azt meg lehet oldani, pl látványosan felállsz, megkerülöd és szépen leheveredsz a párod mellé a másik oldalról.

Alapvetően az a baj, hogy ott laktok. Költözzetek el.

2019. nov. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Párom rászokott szólni,volt hogy elzavart minket este szakado essobe,meg h ram hivta a rendort hogy en elszoktem hozzajuk...

En csak a parom miatt vagyok ott de ugy erzem h az anyosom biztatja ot neha

2019. nov. 15. 10:15
 7/12 A kérdező kommentje:

Ha a szobaba tevezunk van hogy oda jon lefekszik,ha a parom nincs itthon akkor bejon lefekud aludni,vagy amikor a parom elmegy tobb napra meccsre akkor ott alszik este volt hogy kb 5ig fent voltam miatta mert nem birtam aludni,telefonalt,evett,allandoan cigizett

Sokszor arra gondolok hogy jobb lenne meghalni en eddig is sok bantast kaptam emberektol ez mind megmarad bennem..

2019. nov. 15. 10:29
 8/12 anonim ***** válasza:
13 éves kérdéseire nem válaszolok,húzz a tini kategóriába.
2019. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Meg 13😂😂ne nevetessannal azert idosebb vagyok
2019. nov. 15. 11:10
 10/12 anonim ***** válasza:
De ha nem tinik vagytok miért nem tudtok elköltözni?
2019. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!