Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Költözés utáni tippek, hogy a...

Költözés utáni tippek, hogy a párom "még nagyobb tököt növesszen"? Szépen kialakult a magánéletünk, mit tudnék tenni, hogy ez még jobb lehessen?

Figyelt kérdés
24/N vagyok, párommal majdnem kamaszkorunk eleje óta járunk. Anyu kisfia volt kamaszként, ez olyan 19 éves kora után vett gyökeres változást,ill.mikor felismerte: barátnőt akar komoly kapcsolatra,és az nem az anyja lesz...Így szépen "tököt kezdett növeszteni"-nemet tud mondani és szokott is az anyjának(aki nem magányos van férje a párom apja.) Szeretném ha a helyzet még jobb lenne,aki tudott tenni áskálódás nélkül azért,hogy a párja még inkább elszakadjon az anyjától légyszi írjon. Nálam elég volt felvetni 1x,hogy nem folytatom ha mindenhova jönni akar az anyja és nem jött. Viszont kettőnket néha engem is ellenőriz vagyis úgy érzem,össze nem akarok veszni,a párom semmitmondó válaszokkal lerázza az anyját mégcsak nem is szóban hanem írásban. Amúgy tisztelem a szüleit,ők is engem. De mindig én harcoltam,hogy kirándulni is ketten menjünk,már párom fel se veti,hogy 4en, néha egy közös vacsi is elég szerintem. Hogyan ébresszem fel benne mégjobban a férfit? Mit tegyek,hogy mégjobb legyen? Aki oldott meg ilyen nem drasztikus helyzetet de még nagyobb "csendre vágyott a párjával" segítsen. (2naponta megkérdezi mi van velünk-azt hiszi életképtelenek vagyunk? Azt nem ellenőrizgeti,h mennyit mit főzök hálisten.)

2019. nov. 15. 18:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
92%

"2naponta megkérdezi mi van velünk"


Ne haragudj, de ha neked is lesz gyereked és nem fog veled élni már, te is meg fogod kérdezni, hogy mi van vele. Naponta sem gáz rákérdezni, hogy hogy van a gyereked.

Persze nem kell órákat telefonálni, de egy kérdés simán normális.

Szerintem kicsit túlreagálod.

Ha olyan helyzet van, ami szamodra sok, zavaró és a párod nem hárítja, akkor szólsz majd. Nyugodtan meg lehet ezeket beszélni, nem kell előre stresszelni.

És hát kicsit degradáló, ahogy beszélsz, persze, hogy kamaszként gyerek státuszban volt, de felnőtt, ahogy írod, úgyhogy nem ertem a posztot

2019. nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 anonim ***** válasza:
95%
Másik párt keresel, ahelyett, hogy őt szeretnéd megváltoztatni. Vagy vállalod, hogy a párodnak van töke és leülsz vele őszintén beszélgetni, akkor is, ha esetleg neked nem tetsző választ kapsz. Pontosan ugyanannyi joga van neked nemet mondani, mint az anyukájának.
2019. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 A kérdező kommentje:
Pozitívum,örülök,hogy azt kérdezi velünk mi van,nem csak kizárólag a fiával hanem velem is. De mintha nem tudnánk levegőt venni?
2019. nov. 15. 18:58
 4/109 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem elégedj meg a jelenlegi mérettel. A telhetetlen asszonyságok pórul járnak.

Ajánlott szakirodalom: [link]

Alekszandr Szergejevics Puskin: Mese a halászról meg a kis halról

2019. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 anonim ***** válasza:
89%

Hú, de ritka undorító ez az egész :(

Remélem, felébred benne a férfi, és kidob a francba.

2019. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:
84%
Keress fel egy pszichológust Kérdező, aki helyre teszi a fejedben a zavart!
2019. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 anonim ***** válasza:
92%
Ha te 2 naponta történő sima érdeklődéstől megfojtva érzed magad, akkor sürgősen fordulj szakemberhez, mert beteg vagy. Elhiszem, hogy a régi rátok telepedés tüskéje még mindig benned van, de hatalmas túlzás, amit művelni akarsz.
2019. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/109 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy ránktelepedett volna bárki is!
2019. nov. 15. 19:30
 9/109 A kérdező kommentje:
A múltban valóban gáz volt,megviselt,pont emiatt tettem fel a kérdést,nem akarom,hogy olyasmi újra lehessen.
2019. nov. 15. 19:31
 10/109 anonim ***** válasza:
97%

De miért vagy még mindig így rápörögve a múltra? Kamaszok voltatok, persze, hogy a szülők szava volt még a döntő. De felnőtt, tett érte, hogy ne anyuci pici fia legyen, úgyhogy mi a probléma? Magadat mérgezed ezzel, hogy előre problémákra számítasz.

Majd lesz valahogy, próbáld kiélvezni az első összeköltözéseteket.

2019. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!