Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt valakinek kötekedős,...

Van itt valakinek kötekedős, kritizáló anyósa? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2019. nov. 21. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Hát mondott már nekem kritikát korábban. Például nagyon szerették az alakomat kritizálni. Igaz volt rajtam felesleg, de nem voltam még kövér csak husibb. Ők akkor nagyon büszkék voltak arra, hogy de ők vékonyak. Később (nem miattuk, hanem engem zavart) lefogytam vissza amilyen régen voltam. Akkor meg nem hogy elismerték, hanem: jaaaaj de vékony vagy, nem szép...! Hízzál! Ja meg amikor én lefogytam, érdekes mód anyósom is lefogyott mit ad isten (ő ezt hangoztatta), a férjem mamája, még az is lefogyott! Na mondom jé, hát nehogy már enyém legyen egy percig is a dicsőség, hogy mennyire erős önkontrolom van és elértem a célom...


Az én anyósom nem kötekedős, hanem alamuszi! Hátulról támadó és kibeszélő! Csak néha tett megjegyzést. De a lefogyásom az nagyon zavarta őket. Anyósom meg már most hízásnak indult, ugyan olyan a formája már lassan, mint nekem amikor volt rajtam - van hasa neki is, de ők csak az enyémet látták meg! Persze állítja ő egy gramot sem hízik! Biztos csak halucinálok ja. Náluk mindenki szebb nálam szerintük. Én kb egy rusnyaság lehetek a szemükben.

2019. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Igen van. Igy birom hogy ritkan talalkozom vele es kesz. Mindenbe beleszol es en ezt nem csipem.
2019. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Gyerekes dolgokkal ne foglalkozzál!
2019. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Itt mindenkinek csak olyan van. 😂 Akinek nem, az nem jön ide elmondani.
2019. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jaa mindenbe bele uti az orrat vedi a kis fiacskajat -_-
2019. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerűen. Nem találkozok vele😁
2019. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Úgy bírom,hogy csak 1x egy hónapban találkozunk 2 órára, amikor ő jön hozzánk. Ha együtt kellene vele laknom,már nem biztos,hogy együtt lennék a fiával. Mindenbe bele avatkozik, mindenkit lemond,csak ő a tökéletes.
2019. nov. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Es meg en panaszkodtam.. hat osszeteszem a 2 kezem akkor. Nekem a legnagyobb bajom hogy meg szokta kerdezni mit csinalunk mi ketten. Nem ugy,hanem erdeklodes. Es hat nem aruljuk el. Siras kerulgetne ha olyan lenne mint amit ti irtok.
2019. nov. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem az alakom a gyenge pontom. Középiskolás koromban zaklattak mert duci voltam, bulémiás lettem. (Ezt tudta ő is) Most normál testsúlyom van. Egyszer nyáron beszólt az anyósom, hogy felszedtem pár kilót. Milyen vastag vagyok.

Na ez betalált...utána megint visszaestem..

Beszólt még a ruháimra, sminkemre, a hajamra, mindenre. A macskáimmal kapcsolatban is okoskodott. Nagy kritikus.

Inkább nem járok már hozzájuk.

2019. nov. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van. Elkezdte az amíg az én otthonomban vagy dumát. Na, nekem több sem kellett, meghívtuk hozzám. Akkor anyuka, cipő le, a levest így kell szedni, kézmosás után a vizet nem csöpögtetjük, a babgulyást és a kocsonyát ebben a házban így készítik, stb... Azóta tudja, hogy merre van arccal előre. Velem nem packázik azért, mert az ő idejében az volt a divat, hogy minden vénasszonynak feltételek nélkül fejet kell hajtani.
2019. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!