Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogos a ferjem...

Anika2225 kérdése:

Szerintetek jogos a ferjem elvarasa?

Figyelt kérdés
A ferjem szuleivel nem jo a kapcsolatunk.Mivel lesz a kozos szulinapunk amit nem sokara tartunk a ferjem elvarna hogy a szulei is itt legyenek viszont nekem kellemetlen ez az egesz mivel en nem vagyok joban veluk s ok se velem.Jopofizni meg nincs kedvem.De a parom elvarna hogy tegyrk ugy mintha minden rendben lenne mikor meg tartottam a kapcsolatot veluk de nem erti meg hogy ez mar nem lesz olyan mint regen
2019. nov. 29. 03:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%
Az ő szülinapja is. Hozz egy kis áldozatot! Nem muszáj az ő családjával foglalkoznod, beszélgetned, ki-ki a magáéval törődjön. Kibírod azt a pár órát! Én is mindig görcsölök ilyesmiken, de rájöttem hogy felesleges! Meg kell próbálni békülni. Egyébként mi volt anyósékkal a baj?
2019. nov. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
27%
Szerintetek jogos a felesegem elvarasa?A szuleimmel nem jo a kapcsolatunk.Mivel lesz a kozos szulinapunk amit nem sokara tartunk a felesegem elvarna hogy a szuleim ne legyenek itt legyenek viszont nekem kellemetlen ez az egesz mivel en joban vagyok veluk s ok is velem. A feleségemnek nincs jopofizni kedvem.De en elvarnam hogy tegyen ugy mintha minden rendben lenne mikor meg tartotta a kapcsolatot veluk de nem ertem meg hogy ez mar nem lesz olyan mint regen
2019. nov. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom mert lehet hogy ok ilyenek s akkor csak annyit tehetsz hogy nyelsz en hagyd magad mert tudom hogy nincs mindig minden rendben de tudni fogod mi a helyes lepes amikor mar minden rossznak latszik kitartas
2019. nov. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
42%
Éppen az előbb olvastam ugyanezt a "testvér fórumon". Mit mondjak?
2019. nov. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
60%

Én megtenném és megteszem a való életben is a párom kedvéért. Csak a szülei, ha igényli, hogy ott legyenek, akkor legyen. Nem azt kérte, hogy költözz össze velük, hanem csak hogy egy délutánt bírj ki.

Ha valóban nem jönnek ki, akkor legközelebb nem lesznek hívva úgysem.

2019. nov. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
52%
Miért a kérdező hozzon áldozatot ? Nem tarthatnának két bulit? Vagy a férj töltsön egy napot a szüleivel? Valamilyen közös program nem jöhetne szóba? Miért kell a felesége napját tönkretenni, ha nem olyan emberekkel akar lenni akiket nem szeret?
2019. nov. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
60%

Tudod, hogy mit szoktak a bölcsek mondani? "Az elvárások a csalódások forrásai."


Ő elvárja, te viszont eldöntöd, hogy mit teszel és aszerint cselekszel.

2019. nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
53%
Megette a fene azt a párkapcsolatot, amelyben elvárások vannak, tehát nem egyenrangúak a felek.
2019. nov. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
63%
Ha ennyire velük akar lenni, akkor menjen szépen látogatóba, téged meg hagyjon békében.
2019. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
67%

Egyetértek a többiekkel.

Nem kell teljesíteni a másik elvárását, szóval nem kellenek oda a nem kívánt szülők. Én is elmennék a haverokkal berúgni a szülinapomon, ne várja el a feleségem, hogy vele szülinapozzak. Mindenki boldog.

2019. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!