Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Huszonéves nők! Élnétek...

Huszonéves nők! Élnétek együtt a párotok anyjával?

Figyelt kérdés

Az anya egyedül él, de nem tudja teljesen eltartani magát, ezért beköltözne hozzátok az amúgy sem túl nagy albérletbe. Neked ez hosszútávon (konkrétan amìg él) elfogadható lenne? Ha igen miért, ha nem miért nem?

Továbbá, szerinted egészséges manapság több generáció együttélése ilyen formában, mint a fent említett helyzet?


2019. dec. 2. 12:53
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
79%
Férfi vagyok, de ebben az esetben inkább öngyilkos lennék.
2019. dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok már rég huszonéves, de sem akkor sem most nem élnék együtt a szülökkel.



Egyáltalán nem tartom egészségesnek több generáció együttélését.

2019. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
87%

Nem egészséges, de sok esetben nincs más megoldás. Mit tehetne mást? Hagyja, hogy hajléktalan legyen, és esetleg halálra fagy, meg megverik a szállón?

Ilyen esetben szerintem csak az dönt, hogy miért szorul rá a fiára. Van olyan, hogy önhibáján kívül kerül ilyen helyzetbe, mondjuk mert kevés a nyugdíja. De aki azért, mert sose dolgozott, iszik, cigizik, elherdálta a lakását, azt bocs, de nem tudom sajnálni, és be se fogadnám.

2019. dec. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
86%

A kényszer nagy úr. Nekem anyám nem tud fenntartási egy albérletet 170 ezerből. 100 ezres albérlet árak mellett nem csoda. Sok mindenben segít, az unokát bármikor rá bizhatom és van privát szférank, a férjemmel nagyon szeretik egymást. Igazából úgy kell elocsalni a szobájából néha, annyira nem akar láb alatt lenni.


Alkalmazkodni kell megtanulni, ami sok embernek nem megy. Se a vén-meny se anyós részről sokszor. De, ha nem tudja magát fenntartási egy szülőt az utcára nem tennék ki. Vagy besegitve a gyerek adjon pénzt az anyjának, és akkor nem kell vele élni egy háztartásban. Jöhetnek a lepontozók, de van ilyen is.

2019. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben az anyukàja nem sokat dolgozott életében, hanem a férjei eltartották. A páromat is megértem, hogy mégiscsak az anyja, és nem tenné az utcára, viszont én meg nem akarok vele élni. A párommal jól kijövünk, emiatt sajnálnám a kapcsolatot, de ennek nem lesz jó vége.
2019. dec. 2. 13:02
 6/55 Metionin ***** válasza:
51%
Kizárt. Semmilyen felesleges emberrel (anyós, após, sógor, előző gyerek stb.) nem vagyok hajlandó egy fedél alatt élni.
2019. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
68%

Biztosan nem költöznék vele össze.


22/N

2019. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon max 1 hónap amire befogadnék közeli családtagot/barátot, de többre egy perccel sem!

Inkább fizetnék neki a párommal kis lakást, szobát vmit... de nem élnék együtt senkivel így!


22N

2019. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
77%

Anyós is albérletben lakott? Feltehetőleg nem!

Akkor el lehet adni az ingatlanát, azt önerőnek tekinteni és hitelre venni valahol egy többgenerációs ingatlant, kétlakásos házat, ahol szeparáltan lehettek egymástól.

Mégiscsak más, mint egy albérletben kuporogni 3-an és ti sem laknátok albérletben, hanem a sajátotokra fizetnétek.

Hogy utána hogy is jöttök ki egymással egy helyrajzi számon, az már bevezetés és intelligencia kérdése.

Persze, ha te és a barátod nem terveztek egymással egy életre, akkor a közös ingatlan vásárlásának sincs értelme, de akkor hagyd őket, hogy úgy éljenek egymással, ahogy akarnak!

2019. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2019. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!