Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak az en anyosom ilyen...

Csak az en anyosom ilyen kibírhatatlan?

Figyelt kérdés
Fooyamatosan beszél, de csak magáról és az ő családjáról. Soha nem hagyja hogy vegigmondjam amit szeretnék, mert kozbevag az ő sztoriaival. Mindenki masnak ugy állítja be a csaladjat, mintha minta család lenne, pedig ez nem igy van. Szerinte az ő fiai a legtokeletsebbek, mindig csak a fiainak lehet igazuk, a menyeinek soha. Ha az en csaladommal jol kijon a fia, az neki nem tetszik, egyből fontoskodni kezd, hogy ő legyen a középpontba. Ha en veszek egy uj cipőt, ő uberelni akar azzal hogy neki anno ennel szazszor szebb volt es neki mindene megvolt mindig. Mellesleg ugyanazokat a sztorikat hallom evek ota kb 5millioszor. Hogyqn lehet ezt elviselni? A fiát nagyon szeretem.
2019. dec. 4. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Hát akkor ne menj hozzá! Amúgy milyen ebédet kértél tőle a múltkor?
2019. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Minden anyós ilyen.
2019. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem minden anyós ilyen, csak azoknak a menyei nem jönnek ide elmondani.
2019. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hany ilyen nővel talalkoztam mar te atyaságos jó úristen. Regenyt tudnék írni róluk. Kezdve a "tökéletes" nagyanyámmal. Kozvetve utana masodik hely az anyámé. Haha. Es ők még csaladon belul vannak, a többiről nem is ejtenek szót. XD
2019. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha elkezd magyarázni te is vágj közbe egy sztorival. Amúgy itt mindig könnyebb panaszkodni mint őszintén leosztani valakit. De az emberek többsége gyáva ehhez.
2019. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Anyosom is ilyen csak nálunk a jajj de szép ez a kislány (lányom 5 hónapos)jajj olyan gyönyörű mint a fia volt ez a kislány csak a fiára hasonlít stb...a falra mászom már töle...mindenki szar csak az ő családja a szép a tökéletes
2019. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Ja, ismerős. Szerintem azt se tudja az anyósom hány éves vagyok, mit dolgozok. Soha egyszer nem kérdezett rólam személyes információt. Nem tud rólam semmit.

Én viszont 3 órán keresztül nézhettem a képalbumjaikat, hallgathattam a történeteit az életéről, a rokonairól akikről fogalmam sincs kicsodák/rég meghaltak.

Vannak olyan sztorijai neki is amiket mindig elmond..

Mindig fel tudja ezeket hozni. Pl ha azt mondom szép az idő. Erre ő: Uhum..akkor is ilyen jó idő volt amikor a maltert kellett hordanom a cselédházban..blablabla.


Én úgy viselem el, hogy már nem járok hozzájuk.

2019. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Bizonyára nincs, aki meghallgassa.

Légy megértő, hallgasd végig.

Ne szállj be semmiféle rivalizálásba.

Ne vedd magadra.

És még fogod is hallani sokszor.

Ne kárhoztasd érte.

Megy visszafelé az időben, és gyerekes.


Azt fogod te is kapni, amit a gyereked lát, ahogy

te bánsz a szüleiddel, anyósodékkal.


Vannak az anyósodnál kacifántosabbak is.


Neked ő jutott, s ha ennél nem rosszabb, adj hálát érte.


Okosan, bölcsen.

2019. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

7/9-nek!


Nem azért mondja, hogy a kislányod a fiára hasonlít, mert lebecsüli a te családodat.

Azért mondja, mert valóban meglátja az unokájában a fia vonásait.

A te szüleid meg a te vonásaidat.


Mert csodálatosak ezek a gének, bizony mindkét vonal vonásainak a kombinációját örököljük.


Hát hagyd, hogy hadd örüljön annak, hogy mintha megint a fiát látná kicsinek.

A Te szüleid ugyanúgy érzik.


Amikor a kislányom megszületett, az apukájára hasonlított minden porcikájában, mintha lemásolták volna. Boldog voltam. Azt kerestem, és örültem, hogy a szerelmem vonásai tükröződnek vissza a közös gyermekünkben.


Aztán mire nyolc hónapos lett, a férjem mutogatta mindenkinek az én kb. 8-9 hónapos képemet és a lányom képeit, s jókat mosolygott, amikor nem tudták megkülönböztetni a kettőt egymástól.


Hagyj mindenkit örülni a maga szeme szerint, a maga módján.

Nem vesz el tőled, sem a gyerekedtől semmit.


Mondom: minden szülő azt kapja vissza, ahogy a nagyszülőkkel bánik, ahogy hozzájuk viszonyul, mert a gyerek azt a mintát látja.

2019. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

Mint ha èn irtam volna,

Elvannak szàlva maguktól

Az apósom 20 éve nem állt szóba a szüleivel,meg a temetésukre sem ment el...Testverei ugyszint utaljak.

A ferjem nem ismerhette az apai agi nagyszuleit,nagybatyjait,nagynenjeit de unoka testvereit sem!

Az anyosnak el az anyja de allandoan szapulja...

De a fiaiktol elvarjak h nonstop ugorjanak ha akarnak valamit,nem szamit h a mi es sogor hazassaga is zatonyrafutott mert nem veszik eszre magukat.

Varatlanul idepofatlankodnak,ha adnak valamit azt azert adjak h cserebe kapjanak is valamit...

Az anyos mikor a fiaik picik voltak szomszed faluba jart toszni a szeretojehez....

En az o helyukben fulemet farkamat behuznam es orulnek h a gyerekeim szoba allnak velem.

De ok mindent jobban tudnak mint mas

Apossal sincs semmi gond csak egy alkesz...Az anyos meg veri a mellét a nagy semmire,

A tetot a fejuk fole az anyos anyukaja rakta.

Megis allandoan szidjak.Elege van az anyjabol meg elviteti stb...

Pedig egy aldott jo asszony en imadom

O az egyetlen akit imadok abbol a csaladbol es a ferjem.

A tobbi meg azt mutatja kifele milyen tokeletesek de belül rohadnak

2019. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!