Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Túlzottan segítőkész anyós,...

Túlzottan segítőkész anyós, sértődés nélkül mit tegyünk? Az ember örül, de egy szint után sok. Neked (nő vagy te is) milyen az anyósod?

Figyelt kérdés

Akàrmiről van szó szólni,adni akarja vinni hozni bármit. Nem várt érte csak nagyon néha segítséget pl pakolni. Engem kikészít a helyzet de mindenki körülöttem 2 kezét összetenné ha a helyzetemben lehetne. Milyen valóban rossz anyósok vannak? Kinek van rossz anyósa? Hogy végre tisztánlátva értékeljem a helyzetem. Nem örülni jövök ide,hogy másnak rossz de akkor tudok különbsêget tenni.A heti odajárkálást már kiküszöbölte párom,nem vagyok rákényszerítve a romantikus nyaralások helyetti családi nagy nyaralásokra. Valamit folyton hozni akar. Unoka nincs,belföldön nem is lesz. Nem is akarom megbántani mert jószándékú,de nekem a helyzet ijesztő. Tudom párom dolga: o 10ből 8dologra nemet mondd az anyukájának. A maradék valóban értelmes dolog nem is bukok ki rajta.

Nem szeretem ha a sggem is knyaljak körülbelül ez lenne ha kihasználnám..de nekem kell az "én végeztem el a saját feladatom" érzés.



2019. dec. 9. 13:37
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
87%
Beszéld meg vele, de szeretettel főleg ha jóindulatú veled és szeret téged is. Arra figyelj, hogy ne bántsd meg szerintem
2019. dec. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
86%
10/8 dolgot a párod kiküszöböl, a többinek örülj! Ne gondold túl, nem érdemes, segíteni akar, kedves.
2019. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
70%

A kérdésed többszörösen provokatív!

Gyakorlatilag neked túl jó dolgod van és most anyósgyalázó kommentekre kéred fel a nagyérdeműt.

2019. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
94%
Ezt google fordítóval írtad?
2019. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Nem nem,csak hőbölögtek velem mikor meséltem mi borít ki. És mondták hogy "más ezért imádkozik te hülye nekem ilyen meg olyan anyósom van..". Milyen? Mégis másoknak milyen van? Én mindenért hálás vagyok de gyülölöm,ha gyerekként kezel minket pl be akart vásárolni,mi mentünk nem ő végül de.. Közös programnak nem jobb egy finom vacsi együtt,de utazzon mindenki kettesben?
2019. dec. 9. 13:56
 6/51 A kérdező kommentje:
*barátok ismerösök saját családom hőbölgött velem hogy én vagyok a rideg anyósékkal.
2019. dec. 9. 13:57
 7/51 anonim ***** válasza:
87%
Ebből a kérdésből is látszik, hogy az anyós eleve csak rossz lehet, ha rossz indulatú azért, ha jóindulatú, akkor meg azért. Legtöbben azt szeretnék, ha a párjuk anyja megszűnne létezni, amikor ők megjelennek a szinen.
2019. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
88%
hőbölgött? 😂😂😂😂
2019. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
98%
Beszélj vele őszintén, de közben ne felejtsd el megkérdezni, hogy mi az, amit ő is elviselhetetlennek tart veled kapcsolatban, csak eddig még nem merte megemlíteni. Ahelyett, hogy itt "hőbölögnél".
2019. dec. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Igen 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 höbölögtek velem! Anyós megállás nélkül figyeli hol mit segítsen. A külföldet elfogadta nem molesztálta vele páromat.
2019. dec. 9. 14:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!