Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy engedjem el? Már beleőrül...

Hogy engedjem el? Már beleőrülök, ha még megmondja a véleményét a fia, sír?

Figyelt kérdés

Anyóssal az utóbbi időben nagyon meggyult a bajom. Esküvőnkről elkésett, befekudt az ágyunkba, nem tartja a szavát, ha még megmondja neki a fia, hogy mi a helyzet még ő sír, meg dicsekszik az unokaval, akit nem is látogat, aktív nőről van szó.

En el akarom engedni már ezt, főleg, hogy ahelyett, hogy örült és gratulált volna a 2. Baba érkezéséhez, csak ennyit mondott a fiának: megcsinalni könnyű, fel is kell nevelni.

Mondja ezt egy olyan nő, akinek 2 férfitól van 3 gyereke, és mindkettő otthagyta, kB mindent a 2 gyerekre harit, otthon semmit nem csinál, de okoskodni tud, meg mindenbe bele szólni és leszólni, bármit is teszünk. Hogy engedjem el? Jönnek az ünnepek, végleg le akarom sz.arni ezt a nőt.


(többször hívtam, mikor jön unokazni, mindig mondta, hogy jaj úgy jönne, de nem tud, a fia szülinapjára is hívtam, b.aszott eljonni. Most ilyenkor mit erolkodjek?)


Arról nem lehet szó, hogy engem nem kedvel, mert amikor hív mindig dumal, csacsog, nem is mondtam neki semmit egyébként ezekről, hogy en nehesztel ék rá, de kB mintha észre se venne mit csinál, ha a fia szól nekiy másnap már a saját gondjaról panaszkodik megint.)


2019. dec. 13. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Mit foglalkozol vele?

Èpitsd le...Ezeknek csak akkor vagy jò ha kell neki valami

Nem erdemel annyit sem h ezen rágòdj

2019. dec. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ha már többször szóltatok neki, ő meg t*jik a fejetekre +ilyen sértéseket vág hozzátok, hogy "megcsinálni könnyű, fel is kell nevelni", akkor itt már nincs mit ragozni. Egyszerűen ne keresd, ha felhív mondd, hogy "most nem érek rá" és leteszed, az üzeneteire nem válaszolsz.

Ha egyébként fontosak vagytok neki, fontosak neki az unokái, akkor úgyis fog keresni személyesen. Az agymenéseivel meg nem kell foglalkozni.

Azt mondjuk nem értem hogy feküdt bele az ágyatokba? Hogy került a hálószobátokba? Én attól kezdve biztos, hogy kulcsolnám a háló ajtaját, ha ott van az anyós. :S

2019. dec. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, úgy, hogy kicsi esküvőnk volt, város házán mondtuk ki az igent, utána itthon volt egy kis ebéd a szűk családnak, sajnos kicsi a ház, a szobánk meg nem votl csukva, fogta magát és lefekudt aludni, mert ő meg hajnalban ment dolgozni (le tudta volna mondani, mert ez nem a hivatalos munka helye volt, hanem ő akart menni). Jó, kell a pénz, de a fia esküvőjére így megy?
2019. dec. 13. 09:30
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem, mit pörögsz rajta. Egyszerűen nem kell hívogatni, majd ha akar keres titeket.
2019. dec. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Az egoista emberekkel nem kell foglalkozni.
2019. dec. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Szimpla leszek, mint a fapapucs: úgy kell elengedni, mint a madzagot: te nem törődsz többé vele, ő pedig hiába rángatja azt, aminek a végén nincs semmi. Ehhez a férjed is kell. És ennyi.
2019. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

#7

A fapapucs nem szimpla, hanem dupla (1 pár!) és a mondás úgy hangzik, hogy "Egyszerű, mint a faék!"

... a többiben meg igazad van!:)

2019. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Hogy itt hány nagyon jó, reális válasz van lepontozva...!!!

De senki sem indokolja meg, hogy mi nem tetszik neki a válaszokban.

2019. dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na ja.... Valaki itt éli ki magát. Én nem pontoztam.
2019. dec. 13. 17:46
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell vele kapcsolatot tartani
2019. dec. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!