Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Köteles vagyok e nagyműtét...

Köteles vagyok e nagyműtét után ellátni az apóst mikor van egy lánya meg két fia?

Figyelt kérdés
2019. dec. 16. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2019. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Az egy lány és két fiu közül az egyik a te (házas?) társad?
2019. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
A lánya és a fiai kötelessége. Te az egyik fiának segitesz ezzel. Családi munkamegosztás!!! A többieknek is ugyanolyan kötelezettségei vannak. Valamilyen formában meg kell osztanotok egymás között az ellátás anyagi és fizikai terheit.
2019. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem annak a kötelessége, aki meg tudja oldani. Én elsüllyedtem volna, ha nem ápolom az apósom, amikor én itthon voltam a gyerekkel, a sógornőm meg három műszakban dolgozott. :(
2019. dec. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
6%
nem, viszont az örökségből se jár akkor egy fillér se, akkor se ha a férjed örököl. Én egy lukas zoknira valót se adnék neked.
2019. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

En nem ápolnám ha az én apósomrol lenne szó

Egy nagy alkesz!

Az h a te apósod milyen,milyen a kapcsolatotok azt nem tudom ha eleg jo akkor igen

Bar azt nem irtad h mennyi ido?

Par het?vagy hosszu honapok?

Par het meg belefer talán,ugy h azert a tobbiek is segitenek

de tobb honapig nem a te dolgod!

reszleteket is irj

2019. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem kötelező, maximum elvállalható, ha akarod. De ez sok mindentől függ. Otthon vagy kisgyermekkel, vagy munkanélküli vagy? Esetleg htb? Lenne rá időd? Milyen a viszonyotok? Milyen szintű ápolást igényel, és mennyi időre?


Mondhatsz nemet, mert ez elsősorban a gyermekeinek a feladata lenne.Senki sem várhatja el tőled, hogy ezt elvállald. De kevés az infó, így normális tanácsot adni nehéz.

2019. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Főleg akkor nem, ha a gyerekei közül valaki (nyilván lemondások árán) tudná ápolni csak épp nincs kedve. Afelől biztos lehetsz, hogy az örökségosztáskor senki nem emlékezne rá(d). Ha nagyon nem engedi a lelkiismereted, persze csináld, de kihasználni ne hagyd magad.
2019. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Nyomjatok az orokseg dumat. Oke apolja csak a kerdezo DE akkor az orokseg 100% a legyen is az OVE !!! Igy orokseg ugy orokseg..akkor csak o apolja de minden penzt ra irassanak. Aha ja ilyen nem lesz.. akkor segits egy kicsit kerdezo en is ezt tennem. Mondjuk mi messze leszunk es biztos nem koltoztetem oda anyosekat :D es az orokseg sem erdekel. Nem fogok 15-20 evig tonkremenni milliokert sem..
2019. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem ápolnám. Az örökség meg kit érdekel?

A gyerekei között lesz szétosztva, nem az múlik az ápoláson, hogy én kapom vagy nem kapom meg.

2019. dec. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!