Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek? Meddig tűrjem még...

Mit tegyek? Meddig tűrjem még a megalázást? Apósomról van szó.

Figyelt kérdés

Az van, hogy apósom folyton megaláz. Minden ok nélkül állandóan belémköt.


Az a nagy problémája, hogy szabolcsi vagyok, és hogy félig cigány. Mióta ezt megtudta, állandóan minden cigány k.u.r.v.ának és szabolcsi r.i.b.a.n.cnak elhord.

Szóltam már a férjemnek, de azt mondta, hogy hagyjam rá, mert idős (60+).

Próbáltam már szépen megkérni, hogy fejezze be, mert nekem rosszul esik, de nem fejezi be. Félek, hogy egyszer úgy felhúz, hogy meg fogom ütni.



2019. dec. 21. 16:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Hogyha az apósod azt mondja rád, hogy k...va meg r...c és erre a férjed annyit mond, hogy hagyd rá, akkor elsősorban a férjed hozzáállásával van komoly probléma. Neki ki kellene állnia érted.
2019. dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Ha képes lennél megitni egy idős embert, csak azért mert cukkol téged a származási miatt, azzal igazat is adnál a szavának.
2019. dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Itt az esős idő, alacsonyan szállnak a kamutopikok...


:-D

2019. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem kötelező vele találkozni.
2019. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Ha a férjed megy látogatni hozzájuk te ne menj el, vedd semmibe.
2019. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Kedves XY bácsi!


Igazán sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalatai vannak a cigányokkal, de elárulná, hogy én mivel szolgáltam rá a haragjára? Pontosan mi volt az a tettem, ami miatt ennyire gyűlöl engem? Vagy tényleg csak a származásom a baj? Nem gondolja, hogy ez meglehetősen korlátolt emberre vallana (és egyébként milliók halálát okozta már a történelem során)?

2019. dec. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

2-es hozzaszóló:

Ez nem cukkolás. Ez bántás.


3-mas hozzászóló:

Mégis miért lenne kamu a kérdés?


4-5 hozzászóló:

Az a baj, hogy együtt élünk ikerházban. És úgy van átalakítva, hogy a nappali és a garázs közös.

2019. dec. 21. 17:07
 8/19 anonim ***** válasza:
43%

Provokatív kamu.

Hogy honnan gondolom: az após nyilván már a házasság előtt tudja, hogy a meny cigány. Az após nem mond összeveszési indok nélkül ilyeneket a menyének. A 60 éves nem annyira idős, hogy bármit rá kéne hagyni. Az meg, hogy meg fogod ütni, ordító cigányellenes provokáció.

2019. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Elõbb_utóbb el fogtok költözni, vagy el fogsz költözni.Ugy látszik a férjed semmibe sem vesz.Es igen egy 60 évesnek lehetne már annyi bölcsessége,hogy nem alázunk le másokat.
2019. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

8-as hozzászóló:

Nem tudta, mert nem látszik meg rajtam. Csak félig vagyok cigány apám részéről.

2019. dec. 21. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!