Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós velünk akar szilvesztere...

Anyós velünk akar szilveszterezni. Tényleg én vagyok a gonosz, hogy nem akarom?

Figyelt kérdés

Egyedül lesz, kisebbik fia már nem otthon lesz. Sógornőm pedig kivételesen nem viszi hozzá a másik 2 unokáját. Ezért kitalálta, hogy hozzánk jön. Én pedig nem szeretném. Egyrészt mióta ismer, gyűlöl. Másrészt pedig van egy nevelt lányunk akit szintén gyűlöl. Mikulásra is a kislányunknak bevásárolt mindenfélét a nevelt lányunk egy csokit sem kapott. Persze nem kötelező elfogadnia, szeretni sem de ha a barátnője unokáinak be tudott vásárolni legalább egy csokit kaphatott volna ő is. A lány pedig nagyon rosszul érezte magát és igazából én szégyenltem magam. Nem új, 9 éve nálam van.


Tehát ezek tekintetében és amúgy is jön karácsonykor, én mondtam a férjemnek hogy nem szeretném valahogy az már sok lenne. Ő pedig össze veszett velem hogy de hát egyedül lesz...

Tényleg én vagyok a rossz?


2019. dec. 22. 23:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha férjed ennyire az anyukájával akar szilveszterezni, miért nem megy el ő hozzá, te pedig maradsz otthon a kicsikkel, jo kis pocolos, filmezős este, legalább kipihened magad. Ilyen rokonság mellett biztosan rádfér. :)
2019. dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Hát először is szeretnék gratulálni a csodálatos férjedhez.

Másodszor meg mond meg anyuci pici babucijának, hogy eszedben sincs olyannal köszönteni az új évet, aki nyíltan utál téged és a gyerekedet is. Ha ő az anyjával akar lenni, hajrá, menjen. Te meg maradsz a lányokkal és csaptok egy csajos estét.

2019. dec. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk a mikulásos eset után mondtam volna, hogy "anyuka, ha ide beteszi a lábát még egyszer, rúgok úgy maga alá, hogy hazáig a taknyán csúszik.". Így nem viselkedhet egy nevelt gyerekkel sem!


Ha meg a férjed azzal érvel, hogy ez a satrafa egyedül lesz, minden további nélkül mondtam volna, hogy jó, de akkor válóper lesz karácsonyra az ajándék. És innentől felőled akár anyukához is költözhet, hogy legyen kinek szórakoztatnia.

2019. dec. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. Anyósod provokált, próbálgatta a határaidat, ha most azt látja, hogy benyeled a mérged, ettől fogva mindent meg fog engedni magának veled szemben.
2019. dec. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Miért az év többi napján utána nem lesz egyedül? Túl van lihegve ez a szilveszter.
2019. dec. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Keressen magának egy pasit vagy barátokat... aztán akkor nem lesz egyedül... vagy nézze meg a Sas kabarét és feküdjön le aludni...
2019. dec. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg anyósodat egyenesen, miért nem hozott a nevelt gyereknek is ajándékot. Azt fogja mondani, mert az nem vérrokon. Erre te feleld azt, hogy te is azért nem akarsz vele találkozni, mert ő sem vérrokon.
2019. dec. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Ha a férjem egy olyan helyzet után, mint ez a Mikulás napi ajándékozás, nem beszélgetett volna el az anyukájával, meg ha tényleg azt érezném, hogy gyűlöl az anyósom engem és a nevelt lányomat, a férjem meg nem áll ki értünk, akkor nem engedném hozzánk Szilveszterkor az anyósomat (én mondjuk ilyen lelkületű embert Karácsonyra sem hívnék meg, mert azokkal szeretem tölteni az ünnepeket, akikkel kölcsönös szeretettel, vagy legalább elfogadással és tisztelettel vagyunk egymás iránt.


Ha a férjem mégis ragaszkodna a közös szilveszterezéshez, akkor a gyerekekkel elmennék valamelyik kisgyerekes barátnőmhöz egy ott alvós szilveszteri csajos buliba, és mindent, amit sütöttem-főztem aznapra, vinnék magunkkal, az otthon maradóknak meg további szép estét és boldog új évet kívánnék.

2019. dec. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
#8 as tokeletesen megfogalmazta! Gratulalok amugy a ferjedhez,h nem beszelgetett el a mamaval hogy mit kepzel a Mikulasos cucc utan..undorito egy anyosod van! Ferjed anya kisfia..
2019. dec. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon perverz egyik-másik pasi.

Tökre nem normális dolog az ellenkező nemű szülőhöz ennyire ragaszkodni.

Ez olyan, mintha egy nő veszekedne a párjával/férjével amiatt, hogy az apja velük szeretne szilveszterezni, mi az, hogy egyedül lesz.

2019. dec. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!