Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy kezelnéd, ha az apósod a...

Hogy kezelnéd, ha az apósod a másik menyét/vejét sokkal jobban kedvelné?

Figyelt kérdés
Sosem volt jó a kapcsolatom az apósommal, tízen akárhány éve csak puffogva kerülget, néha-néha beszólogatva. Semmi baj nincs velem, csak gazdagabb családból jöttem, bár azt sem sokkal. Nemrég lett egy másik menyjelöltje, akit viszont a kezdetektől fogva erősen pártol, minden hülyeségét elnézi a lánynak, kb bármit csinálhat, mindent jónak vél, míg én megszakadhattam volna az évek alatt, semmi nem volt neki jó. Folyton mellé ül a társaságban, külön beszélget vele, hozzám meg szinte alig szól, míg a másikkal röhögcsél. Eléggé zavar, már a családban többen megjegyezték, mennyire a másik nővel kivételezik. Nem vagyok rászorulva, de nem tudom jó szemmel nézni, hogy ennyire kutyába sem néznek. Ilyenkor mit tennél, mondanál te? Hogy viselkednél? A másik nő sem nagyon kedvel engem szerintem, legalábbis az apósnak nyal, nekem, a férjemnek meg az anyósomnak meg egy szava nincs. Ti ezt hogy tennétek helyre magatokban? Kb havonta két-háromszor ezzel kell szembesülnöm...
2019. dec. 24. 23:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Hidegen hagy.
2019. dec. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

#2+1

Két sógornőm van, apósom pár hónappal azután halt meg, hogy bemutatkoztam neki. Gyakorlatilag egy sárkányfészekbe kerültem, de simán kiröhögtem a 3 pletykást. Aztán megszoktuk egymást, ennyi.

2019. dec. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Nagy ívben...

Zsák a foltját megtalálta, örülj neki, hogy nem téged boldogít. Gondolj arra elégedetten, hogy majd idős korában, ha össze kell költöznie valamelyik gyerekével, szintén a másik menyét fogja választani.

2019. dec. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Minden két emberen múlik. Lehet, hogy rajtad is.

Vannak, akik egymásra találnak, vannak, akik nem.

Ez vérrokonoknál is így van, nemcsak "bekerült" családtagoknál.

Ne foglalkozz vele, vedd tudomásul. Lazíts. Lehet, hogy ez a kulcsa a kapcsolatotoknak: nem vagy nyitott az öreg felé.

Az új meny meg mit sem tud a te dilemmáidról, szorongásaidról, féltékenykedéseidről. Természetesen viselkedik.

Próbáld meg te is.

2019. dec. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell foglalkozni vele.

De minek ilyen gyakran találkozni velük? Bőven elég lenne havonta, kéthavonta.

2019. dec. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Úgy értem, neked nem kéne ilyen sűrűn találkozni velük. A férjed nyugodtan menjen hozzájuk, akárhányszor csak akar, de neked minek mindig ott lenni?
2019. dec. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

Mar nem zavar különösebben. Anyós velünk él. Mivel "miattam" jóideje már nem ő a ház asszonya, nemigazan tud elfogadni. A sógornőm, vagyis a sógorom barátnője úgy 3 havonta jön, rendesen körbe van ugrálva. Anyós azt nem tudja, en hogyan iszom a kávét -10 ev együtt élés és minimum napi egy kozos kávézas utan- azt viszont igen, hogy a sogor baratnoje milyen teat es hoygan iszik, milyen sutemenyt szeret mellé.

Regen nagyon zavart, pláne hogy bármiben kellett neki segítség, en kellett hogy ugorjak, de mára már elengedtem. Nem leszek kevesebb az ő viselkedésétől, vagy a szeretetének hiányától, ami már sok éve nem is hiányzik.

2019. dec. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Cseppet sem érdekel. Nem lehet mindenkit szeretni, pláne nem egyformán. Mondjuk mi kb. 2 havonta találkozunk, így ha zavarna is kibírnám.
2019. dec. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Én mindig azt mondom egymást kell szeretni nem egymás családját

Ha köztetek minden rendben nem számit hogy szeret e az após v sem.

Persze kapjuk párunk mellé a családját is de nem szabad hagyni h uralkodjanak rajtad.

Én pár éve kezdtem el kimutatni a fogam fehérjét azóta a másik meny az Istennő.Mindig azt csinálja amit ők akarnak

Ha neki ez igy jó és csak igy tudta kivívni h szeressék hàt egészségére😀

Én nem fogok benyalni h kedveljenek.

Normálisak velem nem arról van szó de én visszaszólok ha úgy van és nemet is tudok mondani.Ez néha nem tetszik nekik.

Ugy gondoljàk hàzisárkány vagyok amiért nem engedek a szabályaimból,elveimböl.


Ide hozzánk ritkábban is jönnek🙏🏻

2019. dec. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom, vele is érezteted, amit itt is igyekeztél közölni, hogy pénzes családból jöttél.
2019. dec. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!