Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lányos anyukák, mi lenne az...

Lányos anyukák, mi lenne az első benyomásotok a lányotok fiú barátjáról, ha arra a következők volnának jellemzők?

Figyelt kérdés

A fiú egy alapvetően csendes, visszahúzódó személyiség, aki igyekszik kerülni az idegenek csoportos társaságát, így nem igazán szokott eljárani hétvégente szórakozni, maximum elmegy egy-egy barátjához beszélgetni. Nem dohányzik, illetve nem iszik alkohol tartalmú italokat, ellenben egészségtelenül él,(rengeteg cukros üdítő / tea, kevés testmozgás) ennek ellenére magassáhához képest eléggé sovány, erőtlen testalkatú, (178 cm magas, kb. 60 kg) viszont modoros és művelt, jelenleg éppen egyetemre jár, pedagógusnak készül.


Alapvetően elfogadnátok, vagy lenne iránta kritikátok amelyeket nyílvánosan megosztanátok vele, vagy esetleg a lányotokkal?



2019. dec. 25. 19:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem lenne hisz nincs miert.
2019. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
99%
Lenne kritikám, amit megosztanék a lányommal és alapvetően elfogadnám.
2019. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
mivel pedagógusnak készül, így tuti hogy mellette a lányomra nem vár túl gazdag jövő, így nem örülnék a kapcsolatnak.
2019. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
Ha modoros, akkor kisebbségi érzése van, és ezt másokon próbálja leverni. Lányod bubora előbb-utóbb teli lesz vele, nyugi.
2019. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Az hogy "modoros" nem jelenti azt hogy kisebbségi érzése van. Csak jólnevelt, és nem egy kis tahó....
2019. dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem ismered a modoros szó jelentését. Kopizom:

"modoros Erőltetett, mesterkélt, az egyéni jellegzetességet túlhajtó, bántóan eredetieskedő. Főleg írói és előadói stílusra értjük. "A modoros színész pl. nem törekszik a szerephez idomulni, mindig megszokott és bevált hanghordozásával, mozgásával és arcjátékával él, idegen szóval a manírjaival". A modor nyelvújítási képzés a módból.

2019. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Bár ilyet hozna majd haza. De ez az egészségtelen életmód nem tetszik,mert mi meg pont a másik oldal vagyunk. A sok cukor ¨-cukor káros hatása nem mindig és nem mindenkinél merül ki a elhízásban, így az,hogy vékony,még nem jelenti, hogy egészséges. Ami hosszú távon nem jó. Illetve ha az én lányom sportos, és ezzel tölti a szabadideje nagy részét, akkor nem tudom,hogyan lehetne ezt idővel összeegyeztetni. Vagy épp akkor mit tanulna a gyerekük,hogy milyen életmód a jó.
2019. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
99%

A jó modorú nem azonos a modorossal.

Elfogadnám, de azért tudjon magyarul.

2019. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

"csendes, visszahúzódó személyiség, aki igyekszik kerülni az idegenek csoportos társaságát" de tanárnak készül? egyetemi tanárként még csak-csak el lehet lavírozni ilyen személyiséggel, de közoktatásba az ilyen nem való. amúgy nekem volt hasonló barátom, anyám nem örült neki, és pontosan értettem, miért. nem is volt hosszú életű a kapcsolat (szerencsére). megmondom őszintén, én nem is jönnék össze olyan férfival, aki ne tudna legalább kis javításokat maga megcsinálni a ház körül, és ehhez hozzájön az erős testalkat. de ez csak az én véleményem.

27N

2019. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

#3, szóval te arra alapozol, hogy a lányodnak a férje fizetéséből kell élnie? Mellesleg ott a lehetőség, hogy ő válasszon jól fizető szakmát :)


Amúgy nem lenne semmi bajom a sráccal, ha jó ember alapvetően (kisebb hibái nyilván mindenkinek vannak, de ha semmi nem tolerálunk, akkor egyszerűbb zárdába vonulni). Meg a lányomnak kell szeretni, nem nekem, én max annyit tehetek, hogy elmondom a véleményem.

2019. dec. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!