Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom és a sógorom felesége...

Anyósom és a sógorom felesége együtt dolgoznak és meghívták a munkatársaikat sógoromékhoz enni. Engem is hívott anyósom, hogy menjek az 5 hós babával, de nem mentem. Többi lent. Szerintetek is velem van a baj?

Figyelt kérdés

Anyósom soha nem jön át hozzám, csak ha ebédre (vagy hasonló) hívom őket. Mikor átjön, kb 10 percig fogja a gyereket, aztán leül az asztalhoz, onnantól kezdve én kiszolgálok, babával a kézben, altatok, sétálok fel alá, ők esznek-isznak aztán a végén megint 10 percet kézbe veszi és ennyi. Fent írtam, hogy meghívtak ebédre amit a munkatársaival szerveztek. Hozzáteszem (minden rosszindulat nélkül), hogy csak azért hívott, hogy a gyereket mutogathassa, nekem meg aztán semmi kedvem nem volt ehhez az egészhez. Arról nem is beszélve, hogy a munkatársaival van, akiket nem ismerek és valahogy őszintén nem is érdelelnek. A férjem is annál a cégnél dolgozik. Gondoltam jó fej leszek és mondtam a férjemnek, hogy ugorjunk fel egy kávéra EGYÜTT aztán fél óra múlva lelépünk. Beleegyezett. Erre hívja az anyuka, hogy hol vagyunk már, mert sógorommal elmegy szépen a férjem a városba amíg én velük ücsörgök majd. Tehát anyuka eltervezte, a férjem szerint pedig én vagyok a gonosz nőszemély, akinek semmi sem jó, mindenben a hibát keresi stb.


Szerintetek is velem van a gond?!



#anyós #anyós barátai
2019. dec. 26. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
5 hós babát miért kell állandóan kézben tartani? Amíg ebédeltek, a babát tedd a kocsijába, vagy az etetőszékbe és nincs probléma.
2019. dec. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Mayarázza már el valaki, hogy mit is kellene szegény anyósoknak csinálni? Ha sűrűn megy az a baj, ha ritkán megy akkor meg az. Ha segít a háztartásban az a baj, ha nem, akkor meg az. Ha sokszor kézbe fogja a gyereket az a baj, ha nem, akkor meg az. Amúgy miért is kell a babának állandóan kézben lenni, fel-alá sétálni vele? Na és miért nem fogja kézbe a férjed amíg neked más dolgod van? Vagy úgy gondolod anyós ha átmegy uráljon téged körbe? Persze ha ezt tenné, akkor meg az lenne a bajod.
2019. dec. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A kerdesem az volt, hogy miért vagyok bunkó, ha nem akarom a gyereket anyósom munkatársaival való ebédre hurcolni!

Nem az, hogy miért van kézben, vagy h miért nem fogja. Azt csak azért írtam, mert nem volt ahoz kedvem, hogy "idegeneknél" a nyűgös babával vendégeskedjek...

2019. dec. 26. 16:46
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Ez eleinte engem is idegesített, hogy én csak szériatartozék vagyok a gyerek mellett, hogy cuki legyen. Én csináljak vele mindent, amit kell, hogy ne ordítson, ne rontsa el a bulit. Ha nem akarsz, ne menj. Én szilveszteri buliba mentem el így, borzalmas volt, azt mondtam, inkább maradtam volna otthon. Szóval legközelebb inkább maradtunk.


Az anyósod nálatok sztoriban én nem látok gondot azon kívül, hogy rászoktattad a gyereket, hogy folyamatosan kézben van.

2019. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Kedves 2# az 5 hós baba bőven fogzásba van. Nekem 6 hós a lányom de vannam napok mikor tényleg nem lehet letenni. Aztán az ebédnél gondolom senki nem akarja azt hallgatni a mukatársak közül hogy ordit a gyerek.

Kérdező én se mennék majomkodni a gyerekemmel ismeretlen emberekhez. Ha annyira akarja anyós pajti mutogasson fényképeket róla a munkatársaknak.

2019. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves #6-os. Pont erről van szó. Egy 5 hós baba nem marad csendben a kiságyban, vagy éppen ahova rakom csak azért mert mi eszünk. Sőt ő is ott akar lenni, nézelődni. Nem szoktattam a gyerekemet kézbe, de abban az időszalban vagyunk, amikor igenis igényli a kontaktust!
2019. dec. 26. 17:46
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Teljesen igazad van!nehogy màr te alkalmazkodj egy csecsemővel!majd ha anyuka lätni akarja szèpen odaballag megiszik egy kàvèt esetleg megkèrdezi h segíthet e valamit aztàn sèta haza!àlljon màr meg a menet, mièrt kellene egy ennyi idős csecsemőt akàrhova vinni??higy kèzről kèzre jàrjon azt elkapjon valamit??

Mèg tùl kedves is voltàl, anyósod meg egy paraszt!

2019. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is anya, sőt nagymama vagyok, de meggyőződésem, hogy a babák csak a saját családjuknak érdekesek és különlegesek.

Másokat, felnőtt embereket egy étteremben, vagy bárhol - még vonaton is - leginkább idegesítenek, nem hogy egy céges bulin.

Az ilyen helyre nem való baba, de a babának sem használ.

Ne menj sehova a nyűgös babával Kérdező, az anyós mutassa meg fényképen!... ahogy már írta valaki.

2019. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves #9-es! Bárcsak így gondolkodna minden nagymama! Minden tiszteletem és elismerésem! :-)
2019. dec. 26. 22:18
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

De le vannak pontozva, akik a kérdező mellé álltak. Lehet én is le leszek, de örülök, hogy van véleményem és tartom magam hozzá.


Én se vinnem, mit akarja mutogatni, ha amúgy szart se vesz részt semmiben. Ha meg dajkalná, de meg azt se, 10 perc után passzolja vissza az anyjának. Ráadásul idegenek közé is, minek? Ne menj. Nem szeretem az olyan nagymamákat, akik azt se tudják merre hány méter a gyerek, de azért mutogatja, mint egy bazari majmot... Ezek nem nagymamák.

2019. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!