Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért várják el a párom...

Miért várják el a párom rokonai hogy napi kapcsolatban legyek velük?

Figyelt kérdés

Anyósomék a szomszéd házban laknak a Nagymama pedig abban a tarsashazban amiben mi a párommal. Anyósom naponta 2szer jár a mamahoz, párom is. Én napi egyszer még nála is találkozunk anyossal meg mikor jön mamahoz is beugrik hozzánk. Ezzel semmi gond amúgy tok jó a viszony. De kb egy hónapja megharagudott anyósom hogy mi nem járunk at hozzájuk hétvégente. Hát basszus... Meg látom paromon hogy mikor fennt van anyós mamánál és megy föl, kérdezi h jössz mondom nem most pl pihenek akkor húzza a száját meg olyankor már anyósom se jön be köszönni lefelé menet mintha haragudna.

Máskor mikor napomta felmegyek mamát kétszer megnézni mindenki tök happy.. De miért is lenne mindig kedvem. Ezzel miért van baj?

Szerintetek?

Másik. Páromnak tok elcseszett a kedve pl és felmegyunk ott jó a kedv stb utána mikor lejovunk haza mintha kicserélték volna. Múltkor mondtam. Neki h kezd tehette válni h ez határozza meg a hangulatát felém. Belatta de nem nem tudta megindokolni.

Kezdem azt erezni hogy neki még mindig fontosabb a családja és véleménye mint én... Lehetséges?

Amúgy jó harmonikus kapcsolatban élünk.



2019. dec. 29. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én régóta vallom, h olyan messze kell költözni szülőktől, hogy papucsban ne tudjanak átjönni. Itt is ez a baj.
2019. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt ezért leirnam. Hogy jó a viszony szinte szülő gyerek szeretnek érzem. Meg a tettek is ezt bizonyítják.. Csak az zavar azért h napi kapcsolat többször is és miert kell szajhuzassal. Lenni mondjuk két napig nem ugrok
2019. dec. 29. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Családként kezelnek.
2019. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Parod ugral igy a te szüleidhez?
2019. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Mert unalmas emberek. Én egy hét alatt felkötném magam.
2019. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Azért, mert számukra a család valójában csak egy nagy összekuszálódott gombolyag fonal, semmi más. Ugráltatnak, használnak, beosztják az idődet, nem hagynak élni, levegőt venni - by the way: van a családban, már vagy volt tüdőbeteg, asztmás, allergiás ember? Súlyos bőrbeteg? (ha nem, előbb-utóbb biztosan lesz) -, önállóan gondolkodni sem.


Valamelyik unja magát, azonnal előránt valakit. Ha neked ez a normális, akkor csináld, de ne panszkodj itt. Főleg ne páromozz állandóan. Olyan alpári. A galambnak, a madaraknak és az állatoknak van párja, az embernek házastársa, élettársa, de mindenképpen társa.


Dehogy élsz te jó kapcsolatban! Csak azt hiszed magadról. Azért, mert az ember hallgat és besímul, de folyton nyeli a méreget, amit mások háta mögött köpköd ki (pl. itt) az nem a harmónia jele, hanem az alattomosságé és a főleg a gyengeségé.


Egyébként valóban fontosabb neki a családja, mindig is az lesz, mert a férjed nem vált le róluk (nem is fog soha), nem is engedték neki, és nincs is ereje hozzá.


Sajnállak, de ez a te döntésed volt.

2019. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz velük. Én is azt hittem jó a kapcsolatom a párom szüleivel. Az is volt addig, amíg úgy ugráltam, ahogyan ők fütyültek. Amikor "kilengéseim" lettek. Pl. hétvégére nem hozzájuk mentünk sütögetni a keretbe, hanem kettesbe kirándulni. Kimutatták a valódi énjüket.
2019. dec. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogadok a te szüleidhez/mamádhoz elég havi 1x menni, vagy ünnepnapokon.
2020. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!