Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Próbálja anyós vissza édesgetn...

Próbálja anyós vissza édesgetni magához? Férjem pedig teljesen megváltozik az anyja jelenlétében?

Figyelt kérdés

Amikor apósom meghalt mind a 3 gyereke őt hibáztatta a borzalmas viselkedése miatt, folyton szidták persze a hátta mögött. Aztán egy idő után a lánya és a kisebbik fia valamiért újra melléálltak. Férjem távolságtartó maradt. Majd a két gyereke újból eltávolodott tőle és most nálunk próbálkozik. Viszont újabban azt veszem észre, hogy férjem folyton védi velem szemben. Olyan dolgokban hogy mondom hogy megsértett valamivel és persze az az én hibám.

Ha itt van olyan mintha mi a gyerekkel nem is léteznénk. Teljesen más ember.

Arra gondoltam hogy ma ha újból sérteget, évek után először kinyitom a számat és oda szólok neki, hogy nézzen szét a gyerekei közt ki mennyire képmutató. Mostmar az sem érdekel ha ezek után férjem válni akar.. De így nekem nem megy tovább. Szeretem az őszinteséget a családban..


2019. dec. 31. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nőgyülök 3..2..1 !!
2019. dec. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Miért gyűlölnénk őket. Gyűlölik ők egymást rendesen.
2019. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem kellene belekeverni ebbe a tesókat. Ha neked van bajod vele akkor azt tisztázd le, nem kell vissza utazni az időben. Egyébként a gyász velejárója, hogy valakit hibáztatni kell. Vagy az orvosokat, vagy a jó istent vagy az élettársat vagy saját magunkat. Én ezt nem engedném magamnak, hogy ilyen sebeket tépkedjek. Nem kell eltűrni az anyós beszólogatásait de első körben felnőtt ember módjára higgadtan kezd el mondani, hogy drága mama akkor üljünk már le és beszéljük már meg a problémát mert ez csak rosszabb lesz.
2019. dec. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az anyját vàlassza a párjával szemben egy felnőtt ember? Lehet anya komplexusa van, nem jönnek be neki a korosztàlyabeli nők. Majd talál egy anyukàja korú öregasszonyt és ő lesz Macron 2. Ne foglalkozz ilyenekkel, keress igazi férfit.
2020. jan. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ennél összetettebb dologról van szó, biztos vagyok benne, hogy vannak olyan dolgok amiről még te sem tudsz. Érdekes ez az anya fia kapcsolat még felnőttkorban is sok embernél. Kétség kívül szerintem az anyósod keveri a szart de eléggé rendesen, Ha eddig jól megvoltatok akkor ne hagyd veszni a házasságot, állj a sarkadra és négy szemközt beszélj az anyóssal, hogy bár tudod hogy a fia de tartsa tiszteletben azt, hogy neked pedig a férjed és van egy önálló-különálló életetek.
2020. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!