Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a bunkó paraszt?

Én vagyok a bunkó paraszt?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk a párommal, hogy idén elmegyunk nyaralni a tengerhez. Tavasszal lesz az esküvőnk. Felhozta, hogy az anyja még nem volt a tengernel és milyen jó lenne ha elvinnénk. Na most hárman nyaralni nem az igazi erre mondja, hogy elvisszuk az anyja barátnőjét is. Egyből mondtam, hogy azzal a nővel én biztos nem megyek (hozzá kell tennem, hogy nagyon nem csípem a barátnőjét).

Azt mondta, hogy ha tetszik ha nem elvisszuk és ha nem tetszik otthon maradok.

Őszintén szólva elgondolkodtam az egész kapcsolaton.

Én vagyok tényleg a nem megértő?


2020. jan. 4. 10:22
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
94%
Szóval a nászútra akarja vinni a Mamikáját? Milyen édiiiii. Tipli azonnal!
2020. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen nyaralásra 3.-nak sem vinnék senkit!
2020. jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
96%

:D - bocs, sz*r helyzetben vagy, de ilyet még itt sem olvasni minden nap


Menekülj!

2020. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
97%
Párod nem tud elszakadni az anyjától. Nem kellene elvinni se anyukát, se barátnőt. Ez így lenne normális. Ha ő ennyire ragaszkodik hozzá, hogy ultimátumot ad, hát akkor ott komoly bajok vannak. Erősen gondolkodnék a szakításon.
2020. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
96%

Azonnal fújd le az esküvőt, még nem késő!

Ne bánd a pénzt sem, ha már lett beleölve, a nyugalmad, későbbi boldog életed egy másik emberrel minden pénzt megér! Halál komolyan mondom. Semmi más megoldás nincs. Voltam hasonló helyzetben.

2020. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonymousreview60 ***** válasza:
82%

Beszéljétek át a dolgot még egyszer, higgadtan(!). Sorakoztass fel érveket, érzelmi indokok is lehetnek.

Ha ekkor sem vonja vissza az ötletét, akkor komolyabb bajok vannak, mert nem veszi figyelembe a te érzelmeidet. Ezzel akkor hosszabb távon nagy bajok lennének. Ekkor tipli ,mert nem vagy partner, hanem csak tartozék.

Ha anyósod még nem volt a tengernél, akkor vigye el külön. A kolléganőm sem viszi az anyját nyaralni a férjével, hanem csak ő és az anyja mennek Indokínába.

2020. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
93%
A párid a bunkó paraszt. Menjen nyaralni anyucival. Te meg keress egy felnőtt embert társnak. Esküvő kizárt!
2020. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
92%

"Beszéljétek át a dolgot még egyszer, higgadtan" - bocs, de mégis, mit lehet ezen "megbeszélni"???

Anyuci-pici-fia Anyucit és az Anyuci barátnőjét (LOL) választja, és a PÁRJÁNAK azt mondja, inkább maradjon otthon (a tulajdonképpeni nászútján)


Kérdező: egy szerencséd van, hogy ez még az esküvő előtt ilyen világosan kiderült. Lépj tovább!

2020. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is úgy gondolom, hogy miért mennék el nyaralni egy olyan emberrel akit nem szeretek? Nincs ki mondva, hogy nászút de akkor is.
2020. jan. 4. 10:52
 10/55 anonim ***** válasza:
89%

Én ezt tényleg nem értem. Miért kell hozzá mindenképpen kíséret, hogy anyuka a tengerhez menjen? ha nem lenne kivel utazni azt még megérteném, de eleve a barátnőjével akar menni, miért nem utaznak ők kettesben? De ha nem lenne kivel mennie sem a kvázi nászúton kellene beállnia harmadiknak, meg a barátnőnek negyediknek. Ha most házasodtok, tán még Ő sem annyira idős, mi akadályozza abban, hogy elmenjen önállóan, a saját társaságával? Az én anyám novemberben múlt 70, de minden további nélkül utazgat egyedül a Spanyolországban élő nővéremhez, még repjegyét is maga intéz online, lesi az akciókat, meg a reptéri fuvarját is megoldja ha épp dolgozom és nem tudom kivinni. Ippeg pont az ősszel utaztak el a 76 éves barátnőjével Máltára, nagyon olcsó repjegyet foglaltak októberben és a szállást is maguk intézték. oké, elfogadom, ha anyuka nem ennyire önálló, vagy anyagilag nem fér bele neki, akkor be lehet fizetni egy szervezett útra elő vagy utószezonban, aztán mehet a tengerhez a barátnőjével, aki nyilván majd fizeti a saját részét magának. Eskü nem fér a fejembe miért kell ehhez a saját fia, pláne a menye társasága. Ha egy közeli horvát tengeres üdülésről van szó és hogy Ő nem tud vezetni, vagy kocsija nincs, hát oda sem muszáj kocsival menni, van busz és vonat is, ha ez lenne a kifogás, de mondom, a mai repülőjegy-árak mellett fapadosra foglalni elő/utószezonban olcsóbb, mint a benzin. ha meg annyira anya-fia lámúrban akarják megélni az első tengerpartos látogatást, ami nekem fura, akkor menjenek kettesben Nélküled kettesben, egy más alkalommal.

Egy ami biztos, sok jóra nem számítanék egy ilyen emberrel, de ha azonnal nem is szakítasz (én menekülnék), annyi eszed legalább legyen, hogy feleségül nem mész hozzá. Anyuka már most is a prioritás, az, hogy Te mt szeretnél már most le van tojva magasról. Nos, ez lesz a protokoll a jövőre nézve is, én ne ásnám meg a saját sírom egy ilyen pasival az hótziher, menjen akkor a mamával oda és annyit amikor és ahova akar, csak engem felejtsen el végleg ez az aberrált kompánia.

2020. jan. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!