Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Túl áradó segítőkészség, majd...

TinaQueen kérdése:

Túl áradó segítőkészség, majd mártírkodás és leszólás. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a párommal venni szeretnénk egy házat, de amég ez nem sikerül kénytelenek vagyunk szinte minden nap anyósoméknál lenni. 3szintes házuk van, amiből van 1 szobánk ugye ami tök jó, csak hogy anyósom állandóan ott van a mi szobánkba, mindig porszívózik meg ilyesmi, ha pedig sikerül leállítanom és kitakarítok én(mert ez volna a normális) akkor ő amég nem vagyunk ott átrendezi az egész szobát, majd megsértődik azon, hogy mi nem örülünk ennek, plussz bevisz mindenféle lomot. Majd aztán azt hallgatom, hogy neki mennyi munkájába volt ez, én meg nem is segítettem (mert nem is voltam ott és nem is tudtam róla). A párom az anyját védi, merthogy csak az anyja, de nekem már az idegeimre megy ez az erőszakosság. Illetve még mindent mindig jobban tud, anyukámat pedig lenézi.(bocsánat ha hosszú lett)

2020. jan. 8. 14:06
1 2 3
 1/24 anonymousreview60 ***** válasza:
95%
1. Meggyőzném a páromat, hogy állítsa le az anyját. 2. Ha ez nem működik ,akkor kibérelnék a párommal a egy nem penészes 25-30 m2-es lyukat és elhúznék oda.
2020. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
szerintem pakolj es uzsgyi, ja már most az anyját védi mindenben, akkor később is problémák lesznek. Mindig ott fog nálatok lebzselni. Életed nem lesz, ha meg szólsz párodnak az lesz hogy te utálod az anyját és akkor jöhet majd amikor akar
2020. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
És mikor tudtok venni házat? Ha még évek, akkor jobb lenne albérletbe menni.
2020. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

mivel magyarázza hogy állandóan a szobátokban van..?

Minél előbb beszéld ezt meg a pároddal, es ha még mindig csak az anyja pártján áll akkor jobb pakolsz és mész

2020. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Menekülj ebből a kapcsolatból, amíg lehet, és nem köt össze titeket semmilyen hitel vagy egyebek.
2020. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
58%
Mindenképp leülnék hármasban megbeszélni a problémát a párommal és az anyósommal ha meg nem értik, lelépnék.
2020. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Költözz vissza a saját szüleidhez és mondd meg párodnak, hogy majd a közös házban együtt fogtok lakni, de az anyjánál te nem akarsz ideiglenesen sem lakni.

Ha ő együtt akar lenni veled, akkor hajtani fogja, hogy meglegyen a közös ház. Ha megsértődik, vagy hagyja állni így a dolgokat, akkor meg legalább kiderült, hogy az anyja kell neki, nem te.

2020. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
23%

"A párom az anyját védi..."


Jó lenne ha nem akarnád TE és az ANYÓSOD rákényszeríteni a palidra a döntő bíró szerepet! Problémád NEKED van az ANYÓSODDAL nem pedig NEKI az ANYJÁVAL!!! Úgyhogy nagykislány módon odamész és beszélsz vele TE!

2020. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
Elképzelem a jövődet az új lakásokban a pároddal. Első dolga az lesz,hogy anyucinak ad kulcsot,hogy az kedvére rendezkedhessen a ti lakásotokban. Hisz párod most sem fogja fel,hogy ti ketten külön pár vagytok,és oda nem fér bele egy harmadik személy. Kivétel egy közös gyerek.
2020. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 kovpet ***** válasza:
88%

"A párom az anyját védi, merthogy csak az anyja"


Itt nálam is megszólalt a vészcsengő... :)

2020. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!