Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Balhé amiatt h az unoka...

Balhé amiatt h az unoka keresztszülei nem az ő családjuk tagja?

Figyelt kérdés

Gondolkodunk a gyermek keresztszulein.

Az anyosomek,sogorom teljesen biztosak abban hogy a ferjem testvere es felesege lesz a keresztszulo.

Viszont nem oket szeretnenk.Vagy a hugom es a volegenye.Vagy mindkettonk gyerekkori baratjat kernenk fel.

Akik gyerekkorunk ota mellettunk alltak,tamogattak minket lelkileg.

Akikre mindig szamithattunk.Szeretnenk ha a gyermekunknek ok lennenek a keresztszuleik.Hogy o mellette is legyen ott 2 ember akire barmikor szamithat.

A sogorom egy sunyi aljas ember,aki a testveret is sokszor a maga javara akarná ugràltatni.Nem megbizhato.Semmit sem tud csinalni segitseg nelkul mert neki kenyelmesebb a csaladjat rangatnia.

Az a lenyeg h tegnap errol beszeltek en meg mondtam h miben gondolkodunk.Es teljesen kibuktak h mi az h nem a ferjem testvere lesz a gyerek keresztapja.

En meg mondtam h amugyis a nagybatyja.

Keresztszuloket meg mast szeretnenk.

Lehet a hugom es a volegenye is.Jo emberek.Imadjak a gyerekeket.


Most én vagyok a szemét h nem rájuk gondoltunk először?


2020. jan. 11. 11:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Figyelj, a ti gyereketekrol van szo,nem az anyosoderol. Nektek jogotok van eldonteni,higy kit szeretnetek keresztszulonek. Az anyosodeknak semmi koze ehhez. Ha nem tetszik nekik ez az egesz,ne is foglalkozz vele,majd beletorodnek egy ido utan.
2020. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

A húgod meg amúgy is a nagynénje, az nem zavaró körülmény? A vőlegény meg lehet még ex is.

Ettől függetlenül, azt kértek fel, akit akartok.

2020. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
utoló, azt csak anyós lenyugtatására mondta, nem azért, mert kizáró ok, ha valaki rokon. Amúgy a férj is lehet még ex is.
2020. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
38%

3!


Idióta kifogást talált. Miért nem lehet megmondani az igazat?

2020. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
6%

A te ROKONAID jó emberek! A párodé gonoszak! Azta mindenit! Legyen a férjed testvére a keresztapa, a húgod meg a keresztanya!

A párod helyében, utálnálak! S az áldott jó rokonaidat is!

2020. jan. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, mi nem sértődtünk meg, amikor nem minket kértek fel keresztszülőnek sógorék, kevesebb kötelesség.

Ha tényleg ilyen a sógorod, akkor a férjed sem kedvelheti, tehát ő is dönt, innentől kezdve téged békén hagyhatnak anyósék.

2020. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
58% Neked mi a fene bajod van?
2020. jan. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Erre elkezd priviket írni lol.
2020. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%
Értelmezd! A te rokonaidat tartaná a párod gonosznak, de az övéit angyalnak, hogy esne?
2020. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Sza.r.d le az anyósék óbégatását. Nyilván a sógorod hatása alatt állnak.

Javaslom, hogy olyant válasszatok, aki nagy eséllyel segíteni akar a gyereknek, és akiket kedveltek. Akik szükség esetén örökbefogadók lehetnek.

A keresztszülőségnek igen csekély a jelentősége hitéleti szempontból, legalábbis az én elsőáldozásomat, bérmálkozásomat, hittanomat nem segítette, nem gátolta.

Régen volt még olyan jelentősége, hogy ha a szülő(k) meghalt(ak), akkor ő(k) segített(ek) a lagzinál.

2020. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!