Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek mennyi az idealis...

Szerintetek mennyi az idealis anyós apos latogatotas?

Figyelt kérdés

Nem laknak olyan messze tőlünk,kB 25-30 km

Gyerekek meg nincsenek


2020. jan. 12. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Az mindig a kapcsolattól függ, nem lehet számszerűsíteni. Egyébként minden kapcsolat kétoldalú: nekik ugyanannyi felemelni a hátsójukat és keresni titeket, mint nektek hazarongászni. Legalább após és anyós nem hízik el. Emelje meg a hátsóját és látogassa meg a gyerekét, ha érdekli a sorsa. Azon felül pedig létezik telefon, és a postát is kitalálták, ha nem akar netezni. 30 km az nem távolság.


Régen évekig nem látték az újdonsült menyecskét vagy vőt a szüleik, ha messzebb házasodtak a családtól, és nem volt gond.

2020. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég lenne anyosból évi 1 tali 🙄😀
2020. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Havi 1-2. Ha kinn eltek evi 3-4 alkalom. Milyen gyakran telefonal veluk parod? Vagy ir? Erre kivancsi lennek masnal hogy van.
2020. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj! Nálunk heti 1 találka van, plusz a fiaval mindennap beszélnek messengeren.... Kiakasztanak...!
2020. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 havonta 2 óra max. :D Úgyse tudnunk miről beszélni.
2020. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem jöhetnének sűrűbben, de hát maguktól csak úgy soha nem jönnek.

A látogatások ezért történnek:

- kell valami

- ha alkalomból hoznak valamit, felköszöntenek (pl. születésnap) >>> ez ugye évi 3 alkalom, mert az én névnapomat nem ünneplik, nekem csak a születésnapomat...

- karácsony

- nagy ritkán (évi 1-2) csak úgy hoznak valamit

- ha meghívjuk őket és éppen ráérnek


Olyan, hogy minden különösebb ok nélkül na elmegyünk már a gyerekemhez és a feleségéhez egy kicsit beszélgetni, olyan nincs! Csak úgy sosem jönnek! Pedig itt laknak kemény 15 km-re. Itt járkálnak nem egyszer a városban ahol mi lakunk, de be nem jönne anyósom mert ő annyira siet! Mert neki dolga van, mert ő fáradt, mert megy valakihez, mert mittudom én...!? Ha meg csak én vagyok itthon, csak úgy naná hogy nem jön be. Nem szeretnek engem, de a férjemet sem igazán, bár azt adják elő. Igazából azért nem jönnek, mert nem kíváncsiak ránk. Bezzeg a "kicsi" lányával tucat programot szervez amit ki kell posztolni természetesen, hogy lássuk mink is meg mindenki, hogy mennyire szeretik egymást.

Ne is jöjjenek inkább, ha csak kamu szeretetből jönnek.

2020. jan. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sokat függ attól, hogy milyen a kapcsolat velük. Ha nekem egy szuper jófej anyósom és apósom lenne, akár heti többször is találkoznék velük ha közel laknának, persze nagyobb távolságnál ez már más. Szóval ez szerintem tényleg csak a kapcsolat mélységétől függ.
2020. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Évente kétszer.
2020. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
52%

Nálunk a férjem kb 2 naponta messenger üzenetet vált az anyjával (anyós kezdeményezésére 90%ban)

Illetve 1-2 hetente biztosan találkozunk/találkoznak - vagy jönnek, vagy a férjem megy egyedül / megyünk ketten.

20-30km-re laknak tőlünk.


A közös programokat folyamatosan szervezi az anyós (túra, utazás, wellness, koncert stb) mindegy, csak tudjon találkozni velünk (fiával)


Részemről évi 2 találkozás is elég lenne:

Húsvét, Karácsony ...:)


Sajnos legtöbbször a veszekedéseink kiindulópontja a férjemmel pont az anyósék (mikor közlöm a férjemmel, h nekem too much éppen...)


(Az én szüleim pont az ellentétje az anyósoméknak, sokkal ritkábban beszélek velük; elváltak; a személyes találkák is ritkábbak mindkettőjükkel. Kb 30 km-re laknak. Én nagyon hamar önálló lettem (sajnos), így nehezen tűröm h bárki szervezi az életem / meg kell felelnem bárkinek....)

2020. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!