Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Baratom anyukaja nehezen...

Baratom anyukaja nehezen viseli, hogy en vagyok az elso no mar az eleteben, mert felnott ferfi lett. Tippek?

Figyelt kérdés
Velem rendes,segitokesz a no! Nem bant! De idegileg teljesen szetment miota a fianak a szerelme es annak kerese elsobbrendu mint o. Gyakran akart harmaddikkent velunk lenni. Engem nem furt! Csak depresszios feltekeny. Nincs egyedul az asszony es nem idos.

2020. jan. 12. 15:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Anyós vagyok, nekem sosem jutott volna eszembe, hogy harmadik keréknek menjek bárkivel. Hova akar menni veletek?
2020. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Jo napot!:) Hat a ferjevel (parom apukaja)val meg parom+en egyutt ruhat venni,etterembe,moziba,varosnezesre. Akarmi. Es mi baratommal kettesben szoktunk menni. Az en csaladom is erdeklodo de nekik eleg ha latogatni megyunk. A baratom anyukaja joszivu no velem nem beszelt ki! Nem kerte szamon a fiat ha vett nekem egy taskat vagy elvitt vacsorazni.. csak jonni akart o is. Nagyon megviseli hogy hozzam fordul eloszor a fia, foleg miota elkezdtuk a kis eletunket nem is olyan reg egyutt. Mindenben joszandekkal de van valami otlete vagy,javaslata. Igy kicsit elhidegultunk tole. Nem tudom mit tehetnek. 1x leultem vele! Azt mondta nincs baja hogy vagyok, csak hat o szulte es hat megis.. es megis mi..
2020. jan. 12. 15:56
 3/28 A kérdező kommentje:
Szoval baratom latja ezt es lerazo amikor muszaj az anyukajaval, nem o az elso de nagyon fontos neki os is. Idegileg teljesen kesz van a no..
2020. jan. 12. 15:58
 4/28 A kérdező kommentje:
*ő is
2020. jan. 12. 15:58
 5/28 anonim ***** válasza:
74%

Kitartás és hagyj neki egy kis időt.

Legyél illedelmes, ne sértegesd, mert amint megtörténik, te leszel a rossz.

Az én anyósom ugyanilyen volt. Amikor összeköltöztem a párommal, átnéztük a ruháit és ami már szakadt volt, vagy nagyon kopott, azt kidobtuk és vettünk helyette másikat.

Anyósom olyan hisztit csapott, mert a párom velem jött el alsónadrágot venni és nem ő vehette meg, hogy csak néztem. Egyébként nem ő vette már évek óta :)

Párom is csak csóválta a fejét és röhögött.


Ő is mindenhova jönni akart velünk, tudni akarta hol voltunk, kivel voltunk, mit csináltunk. Pár hónap alatt lenyugodott, azóta nincs ilyen gondom, a viszonyunk is nagyon jó.

2020. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ja csak :( hat nem olyan reg.. 1,5 eve koltoztunk ossze. Ez nem olyan sok ido. Az elejen iszonyatos volt, en ugy kikeszultem hogy hat orvoshoz kerultem. Baratom mellettem allt. Anyukaja meg pszichiaterhez jar ugy tudom de nem dicsekszik vele hogy emiatt. En pszichologusnal voltam nehanyszor de..vegul magam probaltam lehiggadni. Ellenorizgeti a fiat aki nem reagal neki, ennyi van. Ha latogatoba vagyunk "mit ettetek" hogy foztel #nevem# ? Aztan ha epp nem foztem (szoktam) akkor is hazudunk. Nem jo de kikeszit. Az orvoshoz kerult attol,hogy baratomnak en rendeztem az ugyeit amikor tobbet dolgozott nem o.
2020. jan. 12. 17:29
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, de tényleg. Ha valaki emiatt kikészíti magát, akkor úgy kell neki. Amíg a párod melletted áll, addig nyugalom.
2020. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
16:10 es milyen gyakran keresi az anyuka? :O
2020. jan. 12. 17:34
 9/28 A kérdező kommentje:
Betolt egy ilyet hogy "de en szultem". Es mi csak nevettunk. Mindegy mit mondd. Egyszer azt mondta hogy az en es a fia nevet. Mondhatja hogy az ove. De csak szanalmassa teszi magat.
2020. jan. 12. 17:36
 10/28 A kérdező kommentje:
A legijesztobb az unoka tema volt hogy HA lesz gyerek (hat most meg tutira nem..) akkor hogy majd o igy meg ugy. :D aha... Haha. Nem.
2020. jan. 12. 17:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!