Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fenyegetés miatt fel tudom...

Fenyegetés miatt fel tudom jelenteni az anyósomat?

Figyelt kérdés
Hosszú lenne leírni az egész történetet. A lényeg, hogy mindig is utált engem hiába próbáltam neki megfelelni. Mióta nem akarok neki megfelelni természetesen azóta még viharosabb lett a viszonyunk. Másfél hétig oda kellett költözünk hozzá, kisebb lakás felújítás miatt. Nem maradhatunk addig a lakásunkba mivel van két kis gyerekünk (egy 3 és egy fél éves). Amint párom elment dolgozni ő már kötekedett egész nap, hogy én mindent rosszul csinálok, egész nap kiabált. 3 napja történt, hogy teljesen elborult amikor rászoltam, hogy ha rászólok a gyerekre valamiért, akkor ő se engedje meg. Direkt provokált és amit én nem engedtem meg, ő azért is. Miután rászoltam teljesen elborult az agya és üvegekkel kezdett dobálozni (majdnem eltalálta a gyereket is), elkezdett üvöltözni, hogy én hogy merek ràszolni, meg hogy, megöli a gyerekeket, megöl mindannyiunkat meg stb. Amikor mondtam neki hogy, majdnem eltalálta a gyereket, és hogy ilyet nem nagyon kéne mondani akkor meg nekem jött egy 30 cm-es fadarabbal. Nem ütöttem meg, nem kiabáltam inkább mondtam neki, hogy felöltözünk és elmegyünk.( Egész öltözés alatt azt kiabálta, hogy én őt meg akarom ölni, meg hogy nekem a lakása kell. Meg jegyzem van sajátom, soha nem kellett az övé.) Azóta anyukámnál vagyunk még erre a 4 napra. De azóta is zaklat engem is és a páromat is, hogy én állítólag le K.vaztam meg hogy, azt mondtam neki, hogy haljon meg, (ami nem igaz mert ilyet nem mondtam) meg, hogy meg talál meg öl engem is meg a gyerekeket is. Lazítja a páromat, hogy nem az ő gyerekei,meg hogy ő már látott engem mással. (Ami szintén nem igaz.) Párom nem is hisz neki, de már elegem van, hogy minden nap ilyen hangüzenetet küld páromnak is meg nekem is. Arra gondoltam ha feljelentem fenyegetés miatt talán le áll. Érdemes lenne feljelentem? Vagy távolságtartási végzést kérnem? Vagy mit kéne csinálnom? Oda járkál a lakásunkhoz ( nem tudja, hogy anyunál vagyunk), hogy ő megöl engem. Nem bírom, párom a hangüzenetekre nem reagált semmit.

2020. jan. 14. 10:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyennel meg kell szakítani a kapcsolatot. Vagy elvitetni a megfelelő helyre ahol gondoskodnak róla, mert beteg.
2020. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
De hogy szakítsam meg vele a kapcsolatot? Letiltom, erre ír egy másik fiókból. Vagy most feljek, hogy mikor támad meg az utcán két kisgyerekkel? Vagy ha vissza költöztünk az otthonunkba és még mindig oda járkál? Teljesen tanácstalan vagyok.
2020. jan. 14. 11:05
 3/38 anonim ***** válasza:
42%
Én a fia helyében orvoshoz vinnem, higy gyógyítsak meg. Erről nem tehet nem ő vette, nem direkt csinálja
2020. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
88%
Párod mit szól ezekhez?
2020. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
44%
Én szakemberhez fordulnék mint házaspár: mit tegyek.
2020. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
78%
Férjed helyében igenis lépnék ha fontosak vagytok neki... Amúgy jelentsd fel anyost így legalább igazolhatnad hogy nem való nagymamának és nem vagy köteles átengedni az unokát sooot. És persze kérni távolságtartást.
2020. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
95%

Ezt a párodnak kellene határozottan és egy az egyben lerendeznie.


Értem én,hogy könnyebb annyival lereagálni,hogy nem válaszol az üzenetekre,de ahogy látom ez a nő nem riad vissza a tettlegességtől és mégis csak a családját fenyegetik...gondolom azért ő is tisztában van az anyja temperamentumával,hisz ő nevelte fel.


Anyós egyedül él amúgy?


Ha nem hajlandó helyre tenni az asszonykát,ne félj rendőri segítséget kérni.Én azt tenném.

2020. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%

Lakásodhoz járkál hogy megöl titeket?

Ébredjen fel benned már az anyatigris, persze hogy jelentsd fel, miután neked esett egy husánggal már utána a rendőrséghez kellett volna fordulnod.

El se tudom képzelni a szituációt hogy a férjed csak dörmög a bajsza alatt hogy de hülye anyám van és nem védi meg a családot? :O

Alapból ha ennyire utál és anyukádhoz is mehetettek volna, miért töltöttetek nála egy napot is nem hogy egy hetet?

Ha a jóisten nem vigyáz rátok és fejbe is találja a gyereket üveggel akkor léptél volna csak?

Miért kell megvárni hogy egy pszichotikus személy komoly veszélyt jelentsen rátok?

Ébredj fel egy kicsit mert nagyon súlyos személyiség az anyósod, ha már fizikai tettig jutott a dolog , védd a családodat ha a férjed nem teszi meg és még ma menj el a rendőrségre.

2020. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
70%
Jezusom!! Vigyetek orvoshoz. Ez az utolso dolog legyen amiert harcolj erte h keruljon dokihoz!!
2020. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
86%
Távoltartás + telefonszám változtatása.
2020. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!