Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apám nem akarja, hogy a...

Apám nem akarja, hogy a családi ünnepeknél ott legyen a párom, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Már másfél éve együtt vagyunk a párommal, senki sem panaszkodott rá itthon, nem mondták, hogy baj lenne vele. Egy normális srác, 24 éves, dolgozik, nem pofátlan, jól nevelt, udvarias, de azért humoros is. Soha senki nem mondta nekem, hogy baja lenne vele, erre apám a 60. szülinapjára sem hívta meg (másnap apám haverja tartotta a 60-dikat egy vendéglőben, oda persze a párom is jöhetett), majd hugom 17-jére sem jöhet most az apai nagyszüleimhez.

Az anyai nagyszüleim minden alkalomra hívják.

Mit lehet tenni?



2020. jan. 17. 21:37
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
15%

14.39


Aki itt levezeti a feszültségét az te vagy! Olvasd már vissza mit írtál előzőleg. Te frusztrált kis proli.

2020. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
83%
Én egy bunkonak szóltam be te meg valaki olyannak aki semmi rosszat nem csinált.
2020. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
92%
Elnézve a kommenteket nemlepődök meg, hogy az országban ennyi megkeseredett, fogyatékos család van... Hálát adok, hogy nem ilyen családba születtem ahol így gondolkodnak...fattyú, dugópajti stb... 🙄
2020. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
82%
Hasonló helyzetben voltam én is csak nekem a barátnőmet nem látták szívesen (többnyire anyám). Elegendő volt kétszer eljátszani hogy ha ő nem jöhet akkor én sem megyek (szerencsére másodjára a legbővebb családi kör is jelen volt nem tudom mit hebeghetett haboghatott hogy hol vagyok én).Harmadjára úgy néz ki felfogta hogy itt neki nincs hatalma :)
2020. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
3%

"úgy néz ki felfogta hogy itt neki nincs hatalma" Na az ilyen és ehhez hasonló hozzászólásokat olvasva, a kis tinikék elfelejtik, hogy ki tartja el őket.

Ha valami nem tetszik, akkor el lehet húzni a .csába otthonról és eltartani magatokat. Az már nem megy mi? De a meleg étel jól esik minden nap, meg a fél millás ájfón meg stb. Amit a hatalom nélküli szüleitek vesznek nektek. A szülői házban igenis anyátok meg apátok alkotják a szabályokat, meg azt is kit vihetsz oda. Ha nem tetszenek a szabályok, nem kötelező ott lakni!

2020. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
89%
Előző válaszoló. Hol olvastad hogy anyámékkal lakok? Ugye hogy sehol. Saját lakásom van, saját életem a szülőket csak néha megyek látogatni illetve amikor családi esemény/ünnep van.
2020. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
5%

16.55


Nem csak a te hozzászólásodról van szó.


És a "saját lakásodról" annyit hogy az maximum a banké, vagy rosszabb esetben albérlet XD

2020. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
75%
""úgy néz ki felfogta hogy itt neki nincs hatalma" Na az ilyen és ehhez hasonló hozzászólásokat olvasva, a kis tinikék elfelejtik, hogy ki tartja el őket." - és? Az ilyen "amíg az én kenyeremet eszed, addig..." féreg-mentalítású kedves szülők meg azt felejtik el erősen, hogy ők vállaltak gyereket, és nem a gyerek őket. Attól, mert valaki szülő lesz, még nem kell szükségképpen diktátorként viselkedni, akár meg is adhatja a gyerekének - és a gyereke párjának - a minden embernek kijáró tiszteletet, például.
2020. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
87%
Én se a szüleimnel lakom és az én lakásom se nem albérlet se nem a banké. Na erre találj kifogást. Most már akkor azt tehetem amit akarok és nem anyámék dirigalnak ugye?
2020. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
6%

17.01


Pont hogy a tinikék akarnak diktátorok lenni (legalább is a legtöbb) Ők akarnak a ház urai lenni otthon, követelőznek stb. Szerinted a szülőnek meg kötelessége pénzelni, luxusigények és mindenféle hülyeségekre (úgy mint ájfón, ikszboksz, kocsi természetesen béjemmwé) csak azért mert ők akartak gyereket.

Segíteni otthon? Azt meg minek?! Megdolgozni semmiért nem tudnak, csak követelőzni. És van olyan segg szülő, aki még asszisztál is ehhez. Ezért lett életképtelen az y generáció!

Esetleg az aktuális dugópajtit IS, nem kéne a csaj szüleinek pénzelni?


Különben meg rossz kategóriában van a kérdés. Nem anyós,após kategóriába kellett volna rakni, hanem tini párkapcsolatok. Mert amíg nem vett el, (csak tömöget) addig a szüleid nem anyós, após annak a fattyúnak.

2020. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!