Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apám nem akarja, hogy a...

Apám nem akarja, hogy a családi ünnepeknél ott legyen a párom, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Már másfél éve együtt vagyunk a párommal, senki sem panaszkodott rá itthon, nem mondták, hogy baj lenne vele. Egy normális srác, 24 éves, dolgozik, nem pofátlan, jól nevelt, udvarias, de azért humoros is. Soha senki nem mondta nekem, hogy baja lenne vele, erre apám a 60. szülinapjára sem hívta meg (másnap apám haverja tartotta a 60-dikat egy vendéglőben, oda persze a párom is jöhetett), majd hugom 17-jére sem jöhet most az apai nagyszüleimhez.

Az anyai nagyszüleim minden alkalomra hívják.

Mit lehet tenni?



2020. jan. 17. 21:37
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
15%

17.20


Hát persze. Miből van akkor. Ja tudom itt a gyakorin mindenki jól kereső szokott lenni XD

Akkor meg max anyádék vették neked a lakást.

2020. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
69%
"Mert amíg nem vett el, (csak tömöget) addig a szüleid nem anyós, após annak a fattyúnak." - erősen vissza kéne venned, azt gondolom.
2020. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
90%
Ahhoz neked semmi közöd hogy miből van. Hiába mondom hogy megdolgoztam érte úgyse hiszed el. És nem vagyok tini, 23 éves felnőtt ember vagyok, eltartom magam. Soha nem kaptam iphont, xboxot, bmwt. Még a ruháimat is a zsebpénzembol vettem anno. Elarulnad hogy te mi a ló.aszert vagy ilyen frusztrált? Vagy hogy egyáltalán mi közöd mások életéhez? És mi van akkor ha van olyan gyerek aki kovetelozik? Az a szülei baja nem a tiéd. A kérdező egyébként nem iphont kért hanem hogy a komoly kapcsolatat miért tojjak le. Te tipik olyan megkeseredett gonosz ember vagy mint öreganyám.
2020. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
87%
,,annak a fattyúnak,,.. Okádék egy ,,ember,, lehetsz. 🤮
2020. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
74%
#44, valszeg egy troll. Ha IRL is ilyen "fattyúzó-dugópajtizó" ember lenne, valszeg már rég megcirógatták volna egy szívlapáttal...
2020. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
83%
#45 Bízom benne, hogy troll és tényleg nem ennyire degenerált kis nyomorék. Fujjjj
2020. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
5%

17.43


1,5 év után aztán tényleg nagyon komoly lehet. Hát persze.

23 évesen annyit dolgoztál, hogy lakást vettél belőle kp-ra, hitel nélkül. Ez aztán elég hihető. XD


És egyébként azért vagyok troll, mert leírom a véleményem?

2020. jan. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
88%
Fiatal felnőtt korban a másfél év egy komoly kapcsolat. Nyilván nem lehet elvarhato hogy 30 éve házasok legyenek ha még nem is éltek annyit. És igen lehetseges hogy 23 évesen volt annyi pénzem hogy lakást vettem. Nem Budapesten nyilván de vidéken ahol élek lehetséges. De itt most nem is rólam van szó hanem arról hogy te miért vagy ilyen megkeseredett szerencsétlen?!
2020. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
69%

#47, te nem a véleményedet írod le, hanem bunkóskodsz meg provokálsz, pont ez itt a baj.

Most nem azért, de ha mondjuk nálunk adtad volna elő ezt a mondatot valami családi eseményen, hogy:

"Nem anyós,após kategóriába kellett volna rakni, hanem tini párkapcsolatok. Mert amíg nem vett el, (csak tömöget) addig a szüleid nem anyós, após annak a fattyúnak."

valszeg utána nem kellett volna taxira költened, mert az OMSZ vitt volna el, miután szerencsétlen nódon legurultál pár emeletet a lépcsőházban kifele menet. Aki már járt emberi társaságban, az tudja, hogy így nem beszélünk senkivel, senkiről.

2020. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
6%

Jó nyilván nem 30 éve házasok, nem is erről szól a kérdés. DE, 1,5 éves "kapcsika" nem olyan komoly és ennyi idő után még olyan komoly szándékok sem lehetnek, hogy családi összejövetelre cipelni kéne magával a csajnak. Főleg úgy hogy még együtt sem laknak, csak néha összejárnak egyet filterezni.


Én nem vagyok megkeseredett, de itt senkit ne nézz annyira hülyének, hogy elhiszi a kamumesédet, hogy te 23 éves korodra megdolgoztál egy lakásért. Tisztában vagy egyáltalán a lakásárakkal? Szerintem nem nagyon.

2020. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!