Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek ezek után? Nem...

Mit tennétek ezek után? Nem akarok senkinek rossz időtöltést.

Figyelt kérdés

Gyermekem születésnapja lesz.

Anyos az elmúlt 1 évben 3x látta, tudjuk, volt ideje, csak akkor döglött... Ah, leírni is hosszú lenne, annyit írok: képmutató. Szerintem mindenki tudja ez mit jelent, kívül éj aj, a családon belül "tekis..." . Én nem szeretném a gyermekem első szülinapját úgy ünnepelni, hogy ő is ott van, szépen meg van minden, nem hiányzik a lenezes. Ezért úgy gondoltam, az én családommal EGYIK nap ünnepeljük, a másik nap külön jönne anyós, 2 gyerekével. Nem érzem azt, hogy nekem körbe kellene ugranom, főleg, hogy csak mondta, hogy jönne, aztán sokadjára mondaná le.


Azért vagyok kételyekben, mert tudom, sokan úgy vannak vele, hogy a gyereket nézik (szinte idegen a gyereknek, a testvéreit a páromnak többet látta), de nekem nem megy a jópofi. Vállalom a savazast, önző vagyok, nem akarok egy légtérben lenni vele. De ti hogy oldanatok meg?


2020. jan. 18. 11:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
Hát én túllépnék a saját hisztimen és simán meghívnám anyóst is. De mivel neked ez nehezedre esik, rendezz két bulit az egy evésnek, dupka munkával, dupla felhajtással, hogy egészen biztosan bele tudjon kötni anyósod valamibe
2020. jan. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nem hiszti, ha csak rosszat kap az ember, akkor kiiktatja legalább a saját életéből a negatívat
2020. jan. 18. 12:10
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha kiiktatod akkor minek hívod meg másnap külön?
2020. jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Párom lesz velük, én nem leszek ott. Lesz külön torta is, hogy fel tudjak köszönteni.
2020. jan. 18. 12:24
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Párod mit szól hozzá, hogy az anyja ilyen? Védi vagy egyetért vele? és ahhoz, hogy te így érzel anyósod iránt?
2020. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Én biztos nem csinálnék magamnak dupla melót, jöjjön a többiekkel egyszerre. Ha úgyis arra számítasz, hogy lemondja, semmi gond, ha meg mégis megjelenik, legalább nem kell körbeugrálni, mert sok vendég lesz, mindenkire figyelned kell, jó kifogás. Ha külön jön és akkor "nem ugrálod körbe", az sokkal feltűnőbb és ok a konfliktusra.
2020. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
En megertem minden ellenerzesed, de nem csinalnek en sem plussz melot magunknak egy szemetlada no miatt.
2020. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igazából lehet szemét dolog, de nem csinálok melót, bolti tortát veszek, azt kész. Oldja meg az anyja korugralasat a parom.


Neki is rosszul esik, hogy olyan az anyja, de azt mondja meg is felnevelte..

Elfogadja, hogy nem érdekel anyós, de rosszul esik neki.

2020. jan. 18. 12:42
 9/20 anonim ***** válasza:
43%
Azt csináld, ami jólesik! Úgy rendezd a születésnapot, ami tulajdonképpen a te ünneped, hogy te azon boldog legyél! Mért idegenektől vársz tanácsot a saját életedről, akikről azt se tudod, hogy kicsodák? Szabad véleményednek lennie és szabad utálnod az anyóst szégyenérzet nélkül!!!
2020. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
Nalunk ez standard igy mukodik egy szulinap. Mindig hetvegen unnepeljuk mindet, szombaton egyik csalad vasarnap masik. Ez igy van mar 20 eve es soha nem volt sertodes, nincs is a ket csaladnak baja egymassal, de mindig igy alakitom...
2020. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!