Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a szemét aki ilyet...

Én vagyok a szemét aki ilyet mer tenni?

Figyelt kérdés
Drága anyósom akivel amúgy nem rossz a viszonyom közös telken élünk. Igen tudom el kell költözni és el is fogunk amint összejön a pénz. Én amikor otthon edzek, pihenek akkor bezárom az ajtót mert nem szeretem ha rám nyitják az ajtót. Márpedig anyós bevett szokása néha, hogy kopog és jön és én ezt nem szeretem. Most is így történt, h pihentem egész délután egyedül voltam és bezártam az ajtót. Nemrég kopogott és nyitotta is volna az ajtót. Majd később felhivott, h hogy bezárkoztam 🙄 Mondtam hogy azért mert aludtam na mindegy. Képes volt felhivni a férjem h a drága feleséged zárja ELŐLE a házat és h ez náluk nem szokás 😀 Szerintetek? Ez tényleg gáz?
2020. febr. 2. 19:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem mind ketten túlreagáljátok.
2020. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá teszem, hogy mikor nem itt éltünk akkor is bezártam. Valamiért úgy nyugodt vagyok.
2020. febr. 2. 19:33
 3/33 anonymousreview60 ***** válasza:
95%
Az anyós túlreagálja. meg kell szokni, hogy más felnőttek kéglijébe nem járunk be csak úgy. Semmi dolga ott, ha nem hívjátok.
2020. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Én nem szóltam semmit ő hívta fel a férjem ezzel. Nekem ez nem gond ez után is így lesz. Csak érdekel másnak a véleménye h ez gáz, h bezárom az ajtót?
2020. febr. 2. 19:34
 5/33 A kérdező kommentje:
Tényleg csak az ajto bezárás része része érdekel, hogy ez olyan fura, nem megszokott dolog, h bezárom ha itthon is vagyok?
2020. febr. 2. 19:36
 6/33 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy gáz. Zárd továbbra is.
2020. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
74%

Nem. A kedves házastársaddal beszélj, hogy a mamácskával csevegjen egy cseppet. Neked kell a magány, bezárt ajtó mellett érzed magad biztonságban, főleg, mert a mama egy minden lében kanál. Csak mert egy telken éltek, még nem vagytok egy házban is, vagy tévedek?


Ezt pedig másként fogalmazzuk, különben én leszek a "drága feleséged", az olvasó: "Képes volt felhivni a férjem h a drága feleséged". Nem, az nem én vagyok. Érted, ugye?


Nem előle zárod a házat, hanem őt zárod ki az életedből, mert nálad meg így szokás. A kedves férjed álljon szépen melléd, ha veled akar élni, és tegye helyre a mamácskáját.

2020. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
És igen lehet picit benne van már az is, hogy kopog és jön valaki....
2020. febr. 2. 19:41
 9/33 anonim ***** válasza:
93%
Ha egyedül vagyok itthon, én is zárom, pedig 7. emelet. De a szomszédba bezúdult egy mattrészeg alak, aki eltévesztette az ajtót.Na. azóta ő is.
2020. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
A férjem tudja, hogy ez nálam ,, szokás,, azt mondja majd megszokja az anyja is egyébként szólt neki már régebben h kopogjon és várja meg h szóljunk. Nem tudom nálam ez alap. Nem együtt lakunk.. Külön ház.
2020. febr. 2. 19:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!