Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szét szedik a házasságunkat...

Szét szedik a házasságunkat anyósék. Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Ház vásárlás/építés előtt állunk de nem" akarják hagyni "hogy elmenjünk. Ideiglenesen éltünk a mellettük lévő házrészben, meg mondtuk hogy átmeneti és fizettünk mindent rendesen, közben spóroltunk. A férjem a közelben akar nézni vagy építeni, én nem. Engem nem fogadtak be, mert nem osztottam anyós véleményét mindenben, főleg a gyereknevelés terén.

Nem rossz a viszony, de nem bízom benne, kritzálás megy ezerrel a hátam mögött, meg a férjem manipulálása.

Eddig azt mondta a férjem hogy megyünk teljesen rajta volt. De mióta ők is tudnak róla, hovy ténylegesen nézegetjük folyamatosan tömik a fejét a férjemnek. Aki már nem igazán akar menni messzire, igy ennyire közel meg nem lehet élni, mert nrm hagyják. Szó szerint mindenbe beleszólnak.

Mit tudnék tenni?

Mi lenne erre a megoldás?

Rengeteget vitatkozunk már sokszor nemnis beszélgetünk mert monden temának ez a vége. El vagyok keseredve.


2020. febr. 11. 22:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
A férjed szedi szét, nem anyósék.
2020. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
A férjemmel nagyon szuper volt minden, míg anyósék nem manipulálták őt. Mióta mindenféle hülyeségeket mondanak neki azóta gondolta meg magát.
2020. febr. 11. 22:54
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Megmondod hogy te mész, ő meg eldöntheti, hogy megy veled, vagy marad anyuci pici fia.
2020. febr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, manipulálni azt lehet, aki hagyja magát. Szóval itt a férjed a ludas.

Amúgy meg, próbálj meg kitartani a véleményed mellett, ne engedj belőle. (Én kiharcolnám, hogy messze lakjunk, de ez én vagyok.) Viszont ha most belemész, hogy közelebb vegyetek/építsetek, akkor úgy már nagyon nehéz lesz változtatni.

2020. febr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

Állítsad kész tények elé. Te mész, és vagy megy ő is veled és a gyerekkel, vagy eddig tartott a házasság.

(Tartsál ki, mert most lehetne jól megalapozni, vagy nagyon elcseszni az életeteket.)

2020. febr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
Te mész,férjed marad!
2020. febr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%

"

A férjemmel nagyon szuper volt minden, míg anyósék nem manipulálták őt. Mióta mindenféle hülyeségeket mondanak neki azóta gondolta meg magát.

"..


..Azt manipulaljak AKIT LEHET. ezt tudod Te is. Csak áltatás az osszes tobbi. Ha valaki menni akar az MEGY. Ilyen egyszeru. Nincs de,nincs ha. Aki AKAR az ugy TESZ.


Valoban az lesz amit elottem irtak. Ferjed marad,es ex ferj lesz. Te mesz es jobb lesz neked.

2020. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk ugyanez volt a helyzet olyan 16 évvel ezelőtt. Ifjú házasként mi is a nyári házban ami külön volt, ott laktunk, mert rábeszéltek minket (ami akkor jól is hangzott), hogy ne menjünk albérletbe. Spórolni így jobban tudunk. Mi is fizettünk mindent ( szerintem néha többet is mintha albérletben éltünk volna) , de végül is eljött a nap amikor lett annyi pénzünk, hogy vegyünk házat. Én minél messzebbre akartam menni. Mondtam is, hogy olyan messzire menjünk ahová papucsban nem tudnak átjönni ( akkor balhé volt emiatt a mondatom miatt, amikor elmondtam anyóséknak is) De apósom lelkesen belevetette magát, hogy nézi ő is a házakat, mondván több szem többet lát. De anyósom és apósom csakis közelben nézett. Én nem akartam, férjem akarta a végén. Mi hónapokat veszekedtünk. Mi lett a vége? Szerettem a férjemet, úgy voltam vele, hogy a jó házasságért meg kell dolgozni.. Engedtem, de bizonyos szabályokkal amibe a férjem is belement. Megígérte, hogy a szabályok élni fognak, közli is a szüleivel. Végül megvettünk egy házat a másik utcában ( és igen, papucsban átlehetett jönni) De az ígéret csak szöveg volt. Onnantól kezdve minden csak rosszabb lett. Annyira utáltam ott lakni, hogy állandó túlórákat vállaltam, és inkább dolgoztam napi 14-16 órákat csak ne kelljen hazamennem. Végén elváltunk.

Jó tanács: Bármit ígér a férjed, csakis jü messzire költözz.. Hidd el, ha közelben maradsz csak rosszabb lesz.

2020. febr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
68%
Ja,bizonyára jó volt eddig is minden olyan mamlasszal,akit be tudnak folyásolni.Grat ehhez a házassághoz :) Szerintem szülj még 1-2 gyereket.és vegyétek igénybe az állami támogatásokat,legyünk minél többen degeneráltak ebben az országban.
2020. febr. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%

Hasonló szituációban voltam húsz évvel ezelőtt. Közöltem a férjemmel, hogy szeretem, de én költözök. Ha akar marad, ha akar, velem jön. A döntés az övé.

Velem jött.

2020. febr. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!