Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kellene ezt kezelnem?

Hogyan kellene ezt kezelnem?

Figyelt kérdés
A párom Édesanyja mindenbe bele akar szólni, amibe nem kellene. Éppen felújítunk, és beleokoskodik... Es teszi a megjegyzéseit... A párom nem tesz semmit, azt mondja ne foglalkozzak vele, de mégis hallgat rá... Anyám szerint a párom dolga ezt kezelni, nem az enyém... De semmit se tesz és idegesít.
2020. febr. 19. 07:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Apám is bele akart szólni felujításkor sokmindenben. Elmondta meghallgattam és csináltam mindent ahogy én akartam párom (30F)nehezebben engedte el a füle mellett mert ő olyan természet de ment neki. Itt nem anyosr kell helye tenni hanem pároddal megbeszélni mit hogy akartok és tartsa magát ahhoz akkor is ha anyuka mást mond. Te a fiu vagy vagy a lány? Bocsi nekem nem esik le az irásodból.
2020. febr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Párod dolga kezelni.

Viszont mivel példát nem írtál, az is lehet, hogy időnként jó meglátásai vannak. Attól, hogy az anyós mondja, akár még igaza is lehet.

2020. febr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mibe szeretne beleszólni?

Ne azt a márkájú festéket vegyétek, mert nehéz szépen festeni vele?

Vagy ne zöld legyen a fal, hanem hupilila?


Az első tanács, a második a beleszólás.

2020. febr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Eloszor is: nem mondjuk el h felujitunk maxxximum ha kesz meg lehet mutatni de Nem muszaj

Masodszor is: a parod ha nem allitja le anyut, kalap+kabat

Harmadszor is: soha semmit se mondunk el csak utolag


Tanulsag: nalunk bevalt. Semmit se tzdnam eszi oket a fene de nem tudnak belepofazni abba amihez qrrvara semmi kozuk!

N

2020. febr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*tudnak bocsi
2020. febr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő, a párom a férfi.

Az a baj, hogy mindenben kikéri a nevelőapja véleményét a párom, aki tényleg hozzáértő és ez nem is zavar, de automatikusan elmondja az anyja a véleményét, és persze a párom egyből variál... De minden másban is ilyen az anyja. Állandóan szervezkedik, mindig van valami h..lye családi program és mikor mondom a páromnak, hogy most lenne más dolgunk, akkor is menni kell, mert képtelen szólni... Tehát olyanok a szól bele az anyja, hogy mikor milyen folyamatot csinálunk, miért azt, mennyibe kerül, és mennyit áldozzunk rá... Már megkérdeztem tőle, hogy: te fogsz ott lakni? Persze zokon vette...

2020. febr. 19. 08:40
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A párod idióta.


A nevelőapja ért hozzám, az ő véleményét célszerű megfogadni. Az anyja nem, az övét tehát nem kell. Ez ilyen egyszerű.

2020. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mantis religiosa ***** válasza:
84%
Állitsd válaszút elé anyuci pici fiát! Különben rámegy a kapcsolatotok. Gondolj bele, mi lesz majd, ha unoka is lesz. Lépj minél előbb, és ha úgy alakul, válts, mielőtt késő lenne!
2020. febr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Szakítsátok meg vele a kapcsolatot. Vagy ha a párod jóban van vele, ő mehet hozzájuk , de te ne , ha folyton csak mindenbe beleköt,és okoskodik konfliktusok vannak. Amúgy szerintem anyósod fontosnak akarja érezni magát, meg okosnak, és azért osztja az eszet, mert önbizalomhiányos, és meg akarja veregetni a saját vállát, hogy menniyre okosakat mondott; meg még amig titeket kritizál, addig se a saját hibáival (amit nem szeret magában) , meg problémáival foglalkozik . Tehát igy meg kábé figyelemelterelésre használ titeket, hogy elterelje a saját figyelmét a saját hibáiról. Amúgy bólogassál neki, és ezzel elveszed az élét annak, meg amiket ilyen stílusban mond. Bólogassál, értsél egyet; és ha észreveszi, hogy nem tud téged ezzel felhúzni, tehát nem tud tőled ezzel figyelemenergiát lopni, akkor majd mindig mond mást, arra is bólogassál. :) Egyébként tényleg a párod a sarkára állhatna, ha olyasvalakit sértegetnek, akit szeret,és ő választott saját maga mellé; és az anyja (anyósod) csak ne kérdőjelezze meg a döntését; ő téged akar , és kész. :) Meg még egyébként ez nem is feltétlenül ellened irányul, megintcsak önbizalomhiány, önszeretethiány; hogy te meg elveszed tőle a pici fiát, és bárki lenne a fia barátnője, az nem lenne neki jó, azzal nem lenne ő elégedett. A fiát ő csak saját magának akarja; mert fél, hogy " te elveszed tőle a fiát", és akkor már nem lesz neki esetleg senki , aki őt szeresse. Ő meg nem szereti saját magát, ha férje van, akkor érzi, hogy ő se szereti őt; és akkor ezért picit birtokolni szeretné a fiát. Sajnos vannak ilyen emberek.
2020. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*ha nem jól értelmeztem, akkor meg a "pici lányát " veszed el tőle, ugyanaz, egyre megy, ugyanúgy haragszik rád; neheztel emiatt. Soha sem leszel neki elég jó, de ne is akarj neki megfelelni , mindenkinek nem lehet;
2020. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!