Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért utálod vagy szereted az...

Miért utálod vagy szereted az anyósodat, párod anyját?

Figyelt kérdés
Olyanokat olvasok,hallok hogy nem tudok megszólalni olyan durva! Beleszól? Miért is tud róla? Jön és nem hív előtte titeket, miért hagyjátok? Beleszól a gyereknevelésbe, hogy van esélye? Kritizál téged? Miért beszélsz neki a dolgaidról? Mit szeretettek vagy utáltok bennük?

2020. febr. 22. 19:48
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
50%

Beleszól: nem tekintem beleszólásnak, amit mond. Szíve joga, hogy véleménye legyen, akkor is, ha az enyém nem ez. Szíve joga, hogy elmondja a tapasztalatát, én meg vagy hallgatok rá, vagy nem.


Miért tud róla: mert nem gondolom, hogy az életünk titok. Ami történik velünk, bármiről tudhatnak.


Jön és nem hív: nem is kell, a családjához jön, nem az angol királynőhöz.


Valószínűleg ezért nincs semmi gondunk egymással...

2020. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 0 gondom anyósommal. Egy nagyon egyszerű nő. Sose szólt bele semmibe,sose kaptam kéretlen tanácsot pedig felnevelt 13 gyereket. Sosem telepszik ránk. Igaz keveset találkozunk, de akkor segít ott van pedig neki is van épp elég. Mikor kell mi is segítünk amiben kéri. Én nem kívánhatnék jobbat ilyen szempontból.
2020. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
74%

Én is úgy gondolom, ahogy az 1-es.


Hozzáteszem, ehhez nem árt némi intelligencia és megfelelő önértékelés, hogy ne a riválist lássa valaki az anyósában.

2020. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
55%
Mindhárom anyósommal nagyszerűen kijöttem, nagyon szerettek engem. Örültek, hogy a fiuknak ilyen jó feleségük van. A probléma inkább a férjeimmel volt, el is váltam tőlük.
2020. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
3as de fordítva is igaz ez! Anyós se riválist lásson a fia kedvesében. A szólás nélküli látogatások váratlanul a nap bármely pontjában akármikor szerintem egymás nem tisztelése. Mi se nyitunk rájuk kb. De igaz,nem az angol királynőhöz megyünk,de szólni nem árt.
2020. febr. 22. 20:13
 6/47 anonim ***** válasza:
41%

Egy kövér, ősz, tenyeres talpas öregasszony volt 43 éves korában, amikor megismertem. Alkesz proli férjjel, tele kisebbségi komplexussal, amit nagy pofával kompenzált.


Én 18 éves, bomba, mindig vidám fiatal nő.


Szerinted?


Rettenetes aljas húzásai voltak. Hazudott rólam, hogy ő jobb színben tűnjön fel, áskálódott, lejáratott a rokonságban.

A férjem megmondta, hogy irigy rám ezért csinálja.

Ja, meg elvettem a majomszeretettel imádott egyszem fiát.

32 éve vagyunk együtt a fiával, ebből 27 éve házasok.

Láttam mit művel a családjában is. Fúrkálódik, hazudozik, kavarja a szart, most épp a sógornője van soron.

A húga még aki szóba áll vele, de ő is 150km-re lakik, így könnyebb neki.

Egy igazi vérszívó, energiavámpír boomer.

2020. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Basszus!
2020. febr. 22. 20:30
 8/47 anonim ***** válasza:
40%
Nem szeretett, mert nem jöttem pénzes családból. Én tiszteltem, mert csodálatosan teherbíró volt, szép is, fegyelmezett is. Szerettem volna olyan lenni, mint ő. Szétfúrta a kapcsolatunkat, szakítottunk, nem régen meghalt. Azt az egyet nem bocsátom meg neki, hogy nem fogadta többé a köszönésemet. Soha. Tiszteltem, nyugodjon békèben.
2020. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
56%

#5

Kérdező!

Anyósról kérdeztél, arra válaszoltam MENYKÉNT.

Majd ha egyszer a menyekről írsz ki kérdést, hogy

"Miért utálod vagy szereted a menyedet, fiad párját?"

majd ahhoz is hozzászólok, ugyanis anyós is vagyok.

2020. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
VÁLASZADÓ!! :D jolvanakkor. Hajmeresztő dolgokat hallok. Nekem is van anyósom, de csak pislogok mik vannak!
2020. febr. 22. 20:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!