Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós miért lett ellenséges?

Anyós miért lett ellenséges?

Figyelt kérdés

25N vagyok párom 30F

Anyósom imádnivaló,soha semmiért nem szólt be, őt egy kivételnek éreztem,de ez az összeköltözés dologba nagyon ellenkezik


Párommal november óta nézegettük lakásokat,most adott egy jó lehetőség ami úgy nézz ki megfelelő lesz nekünk,de anyós mintha ellenünk lenne és olyan megjegyzéseket tesz mintha el akarná bizonytalanitani a páromat és nem örül a párom sikerének, egyáltalán nem biztatja

Folyton negatív megjegyzéseket tesz amiből már most elegem van


Ez egy 2 szobás 56nm2 lakás 11.5m Ft felújított minden rendben van, tényleg már csak egy festés kell és beköltözhető

Közel van a munkahelyhez 20 perc ahol most élünk onnan 45 perc volt nekünk a bejárás autóval


Anyós megjegyzései


Fiam gondold még át,nem kell sietni

Én sosem szerettem panelba lakni


Miért a 4 emeletet kellett választani

Amikor én voltam terhes nagy hassal meg még vásároltam is nehéz volt fel le menni minden nap


Miért nem tudok közelebbit keresni ahol mi vagyunk


Én ezt az árat soknak tartom

Volt egy ismerősöm nekik nem sikerült és elveszítették a foglaló pénzt


Szóval tényleg mindenben csak a rosszat látja, páromat kérdeztem miért ilyen anyuka,de szerinte csak aggódik és egyáltalán nem negatív nincs most ebben igazam, ő ismeri és csak félt minket mert sok pénzről van szó


Jó persze aggódhat anyuka nem arról van szó,de miért kell mindenre rosszat mondani

Miért nem tudd olyat is mondani hogy gratulálok legyen jó minden ha segítség kell szóljatok

De már párom erre semmit nem tudod reagálni


Tényleg csak ennyire aggódik,vagy van benne valami ellenséges amit én látok


2020. febr. 23. 04:07
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Anyós: Miért a 4 emeletet kellett választani

Amikor én voltam terhes nagy hassal meg még vásároltam is nehéz volt fel le menni minden nap


Azt válaszoltam erre,hogy attól,hogy még az ex férjed szart a fejedre és nem segített a párom biztos,hogy fog

vagy szerinted a fiad olyan lesz mint az ex férjed ?

Anyós egyből csöndben maradt és belátta hogy a két dolog nem össze hasonlítható

2020. febr. 23. 04:24
 2/30 A kérdező kommentje:
Tényleg aggódik vagy én érzek benne kis ellenségeskedést
2020. febr. 23. 04:27
 3/30 anonim ***** válasza:
90%

" attól,hogy még az ex férjed szart a fejedre és nem segített a párom biztos,hogy fog"

Ezzel ki is harcoltad magadnak az ellenségeskedést!

Ismered a latin mondást ami magyarul:

"Ha hallgatál volna, bölcs maradtál volna!"

2020. febr. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Hú, nagyon bunkó szóltál vissza... Elég lett volna annyi, hogy csak megoldjuk valahogy, vagy hogy pont ez a lakás tetszik... Stb. Mióta vagytok amúgy együtt? A helyetekben még először albérletbe mennék, ha persze még nem laktatok így együtt. Az együttélés során is sok dolog előjöhet. Meg ha milliós kölcsönt vesztek fel pláne..
2020. febr. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
22%

1. NEM szolunk anyos pajtasnak h koltozunk csak a mar tenyt jelentjuk be!!


2. Nincs koze a maganeletetekhez se h mi mennyi Ft.


3. Nem mondjuk el mennyi a rezsi es ki mit ad bele.


4. Rosszindulatu kocsog no aki szerint te csak azert vagy h a fia beled uritsen es ott akarja tartani maganak.


5. Nem joindulatu.


6. Tartsd tavol magatoktol.


7. Marj de nagyon erosen. Csinald ki. Mert o csinal ki teged!


8. Nincs meghunyaszkodas. Egy ilyen ferget ne tisztelj.


Sok sikert. :)

2020. febr. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem ilyen furcsán mondtam az ex férjes dolgot,anyós előtt finoman szóltam,de ez volt a lényeg
2020. febr. 23. 05:49
 7/30 A kérdező kommentje:

2.5 éve vagyunk együtt

Albérletbe laktunk fél évet azért,hogy lássuk,hogy működik e a dolog


Minden rendben ment és ezért döntöttük el,hogy sajátot szeretnénk mert annak nincs értelme,hogy a semmibe szórjuk el az albérleti pénz és ráadásul nem a sajátunk

2020. febr. 23. 05:52
 8/30 A kérdező kommentje:

Állandóan húzzta a száját,hogy negyedik emelet,régen így nem szerette úgy nem szerette

Anyós olyan személység kicsit,hogy ha neki nem ment régen valami,és nem szerette az biztos,hogy más se fogja szeretni

Mert ő se bírt felmenni nagy hassal,és biztos benne,hogy én se fogok

Picit túl dramatizálja

2020. febr. 23. 05:56
 9/30 A kérdező kommentje:

*Nem ilyen durván válaszoltam neki, képzeljétek el sokkal finomabb módon,de ez volt a lényege amit mondtam


Párom is mondta,hogy 5 évig laktak a 3on

Én 20 évig laktam a 4en, hozzá szoktunk,és ha amire oda érünk,hogy baba lesz biztos hogy segíteni fog a párom benne,nem kell egyedül végig szenvedjem ahogy neked kellettyl,mert nem kaptál segítséget az ex férjedtől,nem hinném,hogy a fiad ilyen lenne aki nem segít nekem

2020. febr. 23. 06:00
 10/30 anonim ***** válasza:
85%

Pont a 4. emeletes dologban nincs igazad. Terhesen nagy hassal valóban nehezebb, kisgyerekkel pláne. Oké, hogy segít majd a párod, de terhesen nem fog ölben hurcolni, amikor meg ott lesz a baba valószínűleg ő dolgozni fog, te leszel a gyerkőccel és mikor dolgozik a párod neked kell megoldani egyedül. Nem mondom, hogy megoldhatatlan, de nehezebb mint egy első emelet.

Egyszerűen engedd el a füled mellett. Ha a párodat nem tudja befolyásolni akkor nem kell törődni vele.

2020. febr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!