Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hoagyan viselem el az anyósom...

Hoagyan viselem el az anyósom miután leszokott a cigiről?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés ez így megfogalmazva de a gond a következő :

Barátommal lassan 9 éve együtt vagyunk. Semmi gond nem volt soha vele hal istennek sem pedig az anyossal, apóssal sem.

Viszont anyós attért a katolikus hitre miután leszokott a cigiről és azóta elviselhetetlen. Nem lehet vele megmaradni egy házban. Szerinte ha gyerekünk lesz az apja nem fürdetheti meg majd mert nehogy kedvet kapjon szexuálisan a gyerekünkre ha fiú, ha lány! Mellette szóvá teszi hogy miért nem próbálkozunk a gyereken még egyáltalán mert szerinte most lehetek a termenyekebb életkorban. Tegnap például azt is felhozta hogy egyáltalán minek dolgozok az a férfi dolga.

Kezdek kicsit besokallni is mivel nem látom a javulást annak ellenére hogy rá van szólva. Barátom se örvend már az ilyen viselkedése miatt viszont nem szeretnénk ez végett hogy velük a kapcsolatunk elmúljon. Valakinek valami tipp?


2020. febr. 24. 01:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Előbb elbeszélgetni pároddal (nyugodtan, higgadtan), hogy keményen szóljatok rá, azt is kiemelve: nem akartok haragot, se sértődést, se semmit és nem ilyen célból teszitek. Az is abnormális, hogy meg akarja határozni mit tegyetek, vagy ne tegyetek, meg amit írtál, amin előre aggódik pároddal kapcsolatban hogy "nem fürdetheti a gyereket". Félelmetes.
2020. febr. 24. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem azért van, mert leszokott a cigiről, csak szimplán nem normális.

Mennyi idős egyébként?

2020. febr. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez tuti csak azóta van, hogy leszokott a cigiről, és áttért a katolikus hitre? Biztos, hogy nem inkább egy szektába járhat?

Az a helyzet, hogy néha, sajnos nincs más megoldás, mint a kapcsolat megszakítása.

2020. febr. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%

Úgy sikerült neki leszokni a cigirol, hogy másba menekült.

Van aki a sportban, ő a vallásba.


Hagyjátok hogy mondja.

2020. febr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4-es! Ha ez így van, amit kétlek, talán fel kéne világosítania a kérdezőt. De nem erről lehet szó, mert akkor mást nem mondana nekik.
2020. febr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha együtt laktok, költözzetek külön, utána tudjátok mérsékelni a beszélgetések számát. Ha külön laktok, akkor meg egyszerűen csak csökkentsétek a találkozásokat.
2020. febr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

Miről kéne felvilagositania a kérdezőt?

Egyik fuggésbol a másikba menekült a mama.

Vagy a cigit szívja megszállottan, vagy az igét hirdeti.


Persze ez az én véleményem.

2020. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonymousreview60 ***** válasza:

Függést cserélt függésre. De csak részben, mert feszültség keletkezett benne, azt vezeti le a kérdezőn. Engem is zavarna a csesztetés.

Előbb a férjjel kell beszélni, annak kell ráhatni az anyósra. Ha ez nem megy, akkor menjen terápiára az anyós! Ha ez nem hat, akkor érdemes elköltözni.

2020. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hetes! Volt egy válasz, amit azóta töröltek, arra reagáltam! Abban a válaszban az szerepelt, hogy a kérdező párja pedofil, és ezt az anyós tudja, én meg erre írtam, hogy ha ez így van, akkor talán szólni kéne a kérdezőnek is! Csak mivel törölték, másik lett a négyes válasz!
2020. febr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Andizsuzsi ***** válasza:

" ha gyerekünk lesz az apja nem fürdetheti meg majd mert nehogy kedvet kapjon szexuálisan a gyerekünkre ha fiú, ha lány!"


Ennek semmi köze a katolicizmushoz.

2020. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!