Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak ha az anyósék...

Mit csináljak ha az anyósék nem szeretnek mert nem szülök nekik unokát?

Figyelt kérdés
Állandóan ezzel a gyerek témával zaklatnak minket,na meg nem engedi az anyós hogy tegezzem na meg mivel nem szülök nekik unokát ezért én hazudós vagyok meg buta meg lenéznek engem. Félek hogy rá beszélik a páromat hagyjon el.allandoan nagy viták vannak mert a párom mellém áll es ez nagyon nem tetszik nekik. 36 éves nő
2020. febr. 28. 19:19
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
91%
Lépjetek le onnan. Párod álljon a sarkára. Anyós téma nehéz ügy.
2020. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Minek jársz hozzá, miért adsz alkalmat neki arra, hogy beledumáljon a kapcsolatotokba? Ha ott élsz az ő házában, akkor a kérdésem tárgytalan, a te készülékedben van a hiba hogy odaköltöztél.


A magázásról meg annyit, hogy közlöd vele, hogy te meg a csendőrpertut nem szereted, úgyhogy innentől kezdve te is elvárod, hogy magázzon téged.

2020. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Akkor magázd.
2020. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Azért anyós se egy észlény.

Aki nem szül,az hazudós, meg buta? Ez aztán a logika.

2020. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Na megint a krém gyűlt össze.
2020. febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
6-os és ha nem önként nem szül hanem nem jön össze a baba akkor mi van?
2020. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
21%
Az teljesen más helyzet. De a kérdező nem azt írta, hogy nem tudok szülni unokát, hanem hogy nem szülök unokát.
2020. febr. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A párod ezekhez mit szól? Neki nincs véleménye, akarata? Ti megbeszéltétek már ezt az igen fontos kérdést, hogy terveztek-e szülők lenni a jövőben, vagy gyerektelen házaspárként élitek le az életetek? Ezeket egy házasság megkötése előtt illene tisztázni, mert úgy tisztességes a másikkal szemben. Ha nem egyezik az elképzelés, akkor mindenki járja a maga útját, ha egyezik, akkor meg össze kéne tartani és egymást támogatni.
2020. febr. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

A tegezés problémát nem értem. Én sem tegezem az anyósomat, a férjem se az anyámat. Nalunknigy szokás. Köze nincs a szeretethez.

Az unoka kérdésnél egyenesen kozolni kell, hogy Kati neni, a Pisti mwg en uyg dontottunk, hogy nem lesz gyerekunk.. ennyi

2020. febr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

5ös, te hülye vagy....

Én nem szültem, és már nem is fogok, 44 évesen- és???

Kötelező, vagy mi?

2020. febr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!