Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elfutottam "elbújtam" anyósjel...

Elfutottam "elbújtam" anyósjelölt elől, nagyon gyerekes volt, vagy csináltatok ilyet?

Figyelt kérdés
Közepes város nagyobb boltok,hosszú utca, én kiléptem az egyik boltból táskákkal a kezemben és látom a párom édesanyjának a hátát nagyon messze volt és az ellenkező irányba sétált. Fáradt voltam tele volt a kezem és biztos voltam benne ha közel értem volna és köszönünk elkezd faggatni! Így megbizonyosodtam,hogy nem lát és nagyon gyorsan a másik irányban távoztam. Emellé még ideges is voltam és fájt a fejem így jobbnak láttam ha majd látogatáskor látjuk egymást. Amikor jobb passzban vagyok. :) Ilyet már korábban is csináltam vele és másokkal is. Ha összefutunk kettesben azt nem szeretem,nem akarok bunkó lenni de nagyon nyomaszt és rosszul is szoktam lenni. Sértegetni nem szokott,nem bánt. Bújtatok már így el? Pl egy plázában vagy postán akárhol. Huszonéves vagyok és visszagondolva vicc de ha nem húzom fel a nyúlcipőt észrevesz és leszakad a kezem + feszült leszek. Szeretek felkészülni a találkozókra.

2020. márc. 2. 14:14
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
34%
Gyerekes vagy.
2020. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
De ha utolérem köszönök ez alap dolog! Ha köszönök el kell mondani mi van,látja hogy hulla fáradt vagyok meg hogy miket vettem. És mivel négyszemközt van, faggatna a fiáról aki nem nagyon teregeti ki neki az életét okkal, így ha tud engem kérdez. De én se mondhatom el amit párom se akar.
2020. márc. 2. 14:19
 3/52 A kérdező kommentje:
Állj! Nem veszekedni jöttem. Csak nem tudom volt e ilyen mással. Nem egy tanyán élünk bőven van hely..több lakótelep is stb. Erre itt ott meglátom a legváratlanabb helyzetekben.. Persze mikor pont: betegen megyek a gyogyszertárba,orvoshoz,bevásárolni vagy csak nagyon fáradtan sietek. Pár száz méteres kerülőkkel szoktam megoldani ha biztos nem vett észre. Mert szeretném a legszebb formám hozni ha lát.
2020. márc. 2. 14:27
 4/52 anonim ***** válasza:
81%
Nem, szerintem senkinek nincs ilyen megfelelési kényszere.
2020. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
91%
Én csinálnék ilyet. Ha valaki nem vett észre, én pedig nem akarok beszélgetni, elmegyek. Ebben nem látok problémát, de az nem teljesen normális, hogy rosszul leszel. Személyiségfejlesztő lehet, ha megbirkózol a félelmeiddel és beszélgetsz vele pár szót, majd mondod, hogy bocsánat nagyon sietek, és tovább mész.. Esetleg ha a fiáról kérdez, udvarias pár szót mondasz, egyébként vissza lehet utasítani a tolakodó kérdéseket.
2020. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem hisztizni akartam csak kíváncsi vagyok. Nagyon helyzetfüggő. De mindig a legszerencsétlenebb pillanataimban a legváratlanabb helyen bukkant fel. Pl: évente rágyújtunk párommal kb 15 alkalommal.. múltkor 8 hónap után pont vettem elő 1szál fehér gyenge cigit és gyújtanám meg.. erre 250 méterre háttal ott áll anyósjelölt valakivel. Megfordultam eltettem a cigit. Megnéztem hogy nem látott meg és nagyon gyorsan leléptem. Anyósék lánc dohányosok az ő dolguk. Mi nem. És nem akarom hogy tudják. :) Másik eset: lázasan a dokitól a gyógyszertár fele.. ugyanez a rohanás. Amikor jól voltam sose futottam volna el de persze akkor sehol se volt :D
2020. márc. 2. 14:36
 7/52 anonim ***** válasza:
54%
Te kérdezted, hogy gyerekes volt-e, úgyhogy ne sértődj meg, ha megmondjuk: igen, nagyon is az volt!
2020. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
93%

"Mert szeretném a legszebb formám hozni ha lát."

Jajj, nem kell külön úgy viselkedni, ahogy sosem szoktál, csak hogy neki tessen. Add önmagad és kész...

2020. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudj, de szerintem ott is valami nincs rendben, hogy az anyóstól dugdosod, hogy cigizel, néha. Teljesen mindegy, hogy néha, vagy nem néha, meg milyen cigivel. Nem kell(ene) rejtegetned, megmagyaráznod, nem kell megfelelned.

Meglehet, hogy kellemetlen helyzetet is szül, de akkor pedig az lenne a normális, hogy le tudod reagálni. Ezzel az örök meneküléssel csak a saját életedet nehezíted meg. Például abban, hogy utólag órák múlva is ezen kattogsz, az energiáigat égeted. Szóval már csak ezért is jobb lenne ebben kicsit lazulni.

2020. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
40%

Te tényleg huszonéves vagy?

Azt hittem, talán 10!

2020. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!