Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan mondanátok meg, hogy...

Hogyan mondanátok meg, hogy ne hozza át a beteg gyereket?

Figyelt kérdés
Párom testvérének a gyereke elég beteg, tűdőgyulladás meg hány és megy a hasa.. Nagymama áthozza hozzánk a beteg gyereket mert nálunk lakik, én várandós vagyok.. De már párom is elkapta a hányos hasmenéses betegséget pedig takaritok fertotlenitok meg szelloztetek.. Nagymama megis athozza a gyereket, nem o megy at oda.. Ez hagyjan de athozza es ranksozza, hogy o neki dolga van aztan lefekszik aludni...
2020. márc. 3. 10:44
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Parom testvere meg nem dolgozik..
2020. márc. 3. 10:44
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

Párod testvére hol van ilyenkor? Anyuka, apuka? Miért viszi át a nagymama a beteg, amúgy is rosszul levő gyereket máshoz? Ilyenkor az ugrálás nem segít. Van valami vismajor, ami miatt Ti keletek annak a gyereknek?

Kapcsolat függő és kérdés, fordított esetben ők segíteni fognak e ezek után a jövőbem, de mond megy így: "Gizi, Sanyi, nem akarom, hogy itt legyen a hànyós gyerek, oldjátok meg máshogy."

2020. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
17%
Ha a párod már elkapta, őt hova paterolod el a teljes tünetmentességig?
2020. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom a párod nagymamája, ezért ő álljon oda a kedves mami elé, és mondja meg, hogy nektek jelenleg a te és a születendő kisbabátok egészsége a legfontosabb, ezért legyen szíves, menjen át ő a testvéréhez, ő vállalta el a felügyeletet.


Ha a te nagymamád, akkor te mondd meg.

Legyetek tisztelettudóak, de határozottak, ez egy kényes és fontos dolog. Nálunk anyukám szokta ezt csinálni a testvérem gyerekével, ő is gyakran beteg, ilyenkor hozzánk jön, hogy anyu vigyázzon rá, dd szanaszét köhög. Nem vagyok terhes, de így is nagyon idegesítő, hogy amint hazamegyek, beteg leszek miatt.

2020. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Gizi néni, ide ne hozzá az unokát legyen szíves, mert a Béla ígyis beteg, én meg ugye látja terhes vagyok. Csókolom
2020. márc. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Megmondanám, nem szépítgetném. Nem érdekel, ha megsértődnek.

Ráadásul egy tüdőgyulladásos gyereket nem szabad ide-oda vinni. Feküdnie kell. Menjen hozzájuk a mama. Vagy mondja meg, hogy nem tud rá vigyázni és oldják meg máshogy a szülők.

2020. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
87%
Beteg gyerek/felnőtt ide nem jön. Gondolom ezt azért nem olyan bonyolult kimondani, nem? Vagy egy esetleges komplikáció neked terhesen hiányzik? Azért mert ilyen retardált rokonok vesznek körül....
2020. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
"Legyen szíves, ne hozza át a beteg unokáját. A gyereknek se jó ha nem hagyják pihenni, nekem meg terhesen nem hiányzik egy fertőzés."
2020. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
5%
A nagymama ott lakik nálatok, ergo nem tilthatod meg neki se azt, hogy haza menjen, se azt, hogy bárkit magával hozzon. Max megkérheted
2020. márc. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%

Egyenesen, tisztán és érhetően: mivel várandós vagy, fokozottan veszélyes rád nézve mindenféle betegség. Ezt normális embernek el sem kéne mondani, magától is rájöhetne. Ha nem jön rá, akkor szépen közlöd vele és pont. Semmiféle visszapo_fázással, nyavalygással, érzelmi zsraolással, manipulációval nem szabad foglalkozni. Első a leendő gyereked és önmagad egészsége. Mindneki más csak aután jön. A kedves párod is felvállahatná végre az APA szerepet, hogy megvédjen, de ez nem a te dolgod, és nem az enyém, hanem az övé.


A nagymama, ha nem ért a szóból, kinn marad az ajtó előtt. Csönget, csönget, aztán majd elmegy. Ennyi.

2020. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!