Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen gyakran jártok anyosekh...

Milyen gyakran jártok anyosekhoz és mennyi időre?

Figyelt kérdés

Édesanyámmal lakunk, anyosekhoz 2-3 hetente járunk úgy, hogy péntek délután munka után egyből indulunk és vasárnap délután érünk oda.

Hozzáteszem penteken munka után hiába megyünk egyből oda akkor is le vagyunk tolva, hogy "hogyhogy ilyen későn mentünk csak?!?" Már 100x elmondtuk, hogy azért nem dolgozunk pénteken is!!! Vasárnap délután megint, hogy miért megyünk ilyen korán?!? Mert nekem még foznom kell, hisz vasárnap van és másnap tudjunk mi is vinni magunkkal ebédet. A takaritasrol ne is beszéljünk, ilyenkor mivel 2 hetente nem vagyunk otthon elég utolerjem magam. Mindig hétvégente takarítok. Jogosan merülne fel a kérdés, hogy miért nem anyukám csinálja meg ezeket, azért mert ő nagyon idős (kései gyerek vagyok) és nem is várom el tőle, hogy O fozzon ránk vagy takarítson utánunk.


2020. márc. 6. 07:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

"Már 100x elmondtuk, hogy azért nem dolgozunk pénteken is!!! "

Elírtam:

Már 1oox elmondtuk, hogy azért nem, mert pénteken is dolgozunk!

2020. márc. 6. 07:49
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon nem oke h ott alszotok 2X is.. raadasul ilyen gyakran. En a helyedben 3 havonta aludnek ott 1 pentek ejjel. Szombaton go haza. Tobbi latogatast meg havi szinten 1X ejtenem meg parommal. Es NEM aludnank ott. Olyan h csak o aludjon ott meg..kizart. A pasi helyeben meg a no anyjaval sem koltoznek ossze semmilyen okbol. Igy nokent sem koltoznek ossze anyosekkal. Mondogattak de csak nevettunk.. viccesnek talaltuk. Nyilvan nem veluk elunk!
2020. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Én nem értem mit vártok az ilyen kérdésektől. Megmutatjátok a válaszokat nekik? Minden ember más habitusú, hiába írom, hogy én és sok másik válaszoló, hogy simán az aaztalra csapnék, hogy havi egyszer-kétszer pár órára mennék és csend! Ha ti mimózák vagytok megmondani... Vagy ha annyira messze laknak, hogy mindenképpen ott kell aludni, akkor háromhavonta egy hétvége.

Hiába írnám azt is, hogy nekem megvan a saját egziaztenciám, az elejétől kezdve külön élünk a férjemmel, se anyós, sem anyám nyakám nem laknék semmi pénzért, ha ti csórók vagytok és muszáj együtt lakni. Vagy hiába mondanám, hogy anyámat sem költöztetném hozzánk(nem tudom melyik verzió van nálatok). Komolyan mit szeretnél? Ezt kizárólag ti tudjátok megoldani!

2020. márc. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Karácsonykor, húsvétkor, születésnapjukon, névnapjukon, azaz évente kb. 6-szor.

Nem olyan jó a kapcsolatom velük.


Ti miért mentek ennyire gyakran? És minek az ott alvás? Annyira messze laknak?

Nincs más ötletetek, mivel lehet a hétvégéket tölteni?

2020. márc. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Biztos Isten..hogy NEM aludnek ott! Es parom se menne ugy h ejjelre nem jonne haza.. a helyedben en nem koltoznek ossze sajat szulommel de paromeval Sem! Es ezesetben havi 1X latpgato 3 ora hosszara. Vagy 3 havonta 1ottalvos hetvege. Ennyi. :D A hideg kirazott mikor olvastam mennyit mentek!!
2020. márc. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A férjemnek van egy előző házasságából egy gyereke és nem szereti anyósom, ha elhozzuk a saját házunkba a párom gyereket, mert akkor az a reakció, hogy azért nem megyünk náluk, mert ÉN utálom őt
2020. márc. 6. 08:15
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Már soha. Hálas Istennek. Mindig mondtam: a legjobb anyós a porhanyós.
2020. márc. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem elvárható, hogy anyukád takarítson.

Viszont mi köze az anyósodnak ahhoz, hogy hova viszitek a gyereket?

Ne hagyjátok magatokat érzelmileg manipulálni.

2020. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

A párod mit szól az egészhez?

Képzeld el fordítva! Anyósodnál laksz... Anyádhoz, havi egy alkalommal elmentek két napra! Azért a két nap miatt viszont a párod hisztizik... Nos, hogy esne?

2020. márc. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Az alapján, amit írsz, teljesen mindegy lenne az is, hogyha péntek hajnalban indulnátok és vasárnap éjszaka mennétek vissza. Akkor az lenne a kérdés, hogy miért nem jöttök már csütörtökön? Miért nem mentek vissza hétfőn? stb. Az ilyen panaszkodós csak a kontrollmániáját akarja kiélni, neki az az élete, hogy őt mindig mekkora igazságtalanságok érik, és ti nem fogtok tudni jót tenni akkor sem, ha fejre álltok.

Ezért aztán én azt tanácsolom, hogy egyszerűen ritkítsátok ezeket a látogatásokat, és kész, pont azért, mert úgyse lenne jó semmi, akkor meg minek erőlködjetek. Ugyanúgy fognak panaszkodni úgy is, mint most, amikor ilyen gyakran és hosszú időre mentek.

Anyósodnak pedig semmi beleszólása nincs abba, hogy a férjed hova viszi a gyerekét és mikor.

2020. márc. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!