Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Meghívtátok a párotok szüleit...

Meghívtátok a párotok szüleit a középiskolai ballagásotokra? 18/L

Figyelt kérdés
Március végén lesz 1 éve hogy együtt vagyunk. Ismerem a szüleit és jól kijövünk. Csak nem tudom mit szólnának hozzá. Nálatok ez hogy volt?

2020. márc. 10. 09:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2020. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Én nem hívtam meg, voltunk így is 20 felett, nem akartam meg 2 ember etetésével terhelni a szüleimet.
2020. márc. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Ez a te napod és a családodé, szerintem és kiváltképp a te napod.


Ha a párod szüleit is meghívod, az nagyon erősen olyan szagú, MINTHA ez a kapcsolat már a jegyesség felé tendálna. Csak akkor hívnám meg, ha a ballagási buli egyúttal a kézfogóé is volna.

2020. márc. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de én a szüleimen és a testvéremen kívül senkit. Nem csináltam nagy ügyet belőle.
2020. márc. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Én meghívtam őket, de a válásuk miatt csak az anyukája jött el, amit nem is bántam, mert nagyon jóban vagyunk, hetente beszélünk telefonon vagy üzenetben.
2020. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

A párommal ballagáskor már 3,5 éve együtt voltunk, de alapesetben nem hívtam volna meg a szüleit. De nekem nem volt választásom, mert osztálytársak voltunk, így ők is ott voltak :)

A ballagás utáni ebéd/vacsora is közös volt, összesen kb 25-en voltunk.

Alapvetően nem tartom nagy dolognak a ballagást, csak anyám miatt volt annyi “ünneplés” is, amennyi volt. Emiatt odacsődíteni boldog-boldogtalant teljesen felesleges. A közeli család bőven elég, és az aktuális párom családja ebbe nekem 18 évesen nem tartozik bele.

2020. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te érzed. Esetleg kérdezd meg a barátodat, hogy mit gondol. Ő ismeri a szüleit és téged is, úgyhogy hátha jobb tanácsot tud adni, mint mi.

Szerintem nem szükséges meghívnod őket, de ha tényleg nagyon jóban vagytok és komolyan terveztek a baratoddal, akkor nem hülyeség meghívni sem.

A családi eseményekre szoktak hívni? Mennyire kezelik komolyan, hogy a fiúk barátnője vagy?

2020. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Őszintén szólva, kicsit én is korainak tartom. De a szüleim szerint mindenképpen hívjuk őket, mert így illik.

Egyébként hívtak már családi eseményre, de az más helyzet volt, mert nem családostul mentünk csak én.

2020. márc. 10. 10:28
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
Nem hívtam meg, na ok bezzeg meghívtak engem meg a szuleimet is. Megvettem minden szr-t az akkori csajoknak meg meg snyáméknak is zsebbe kellett nyúlni 20 ropit tettek a borítékba, Kovi napi ebéden meg bájvigyorogjanak ott az én szüleim is, holott elég volt nekem elviselni idiota bnom. Így is 3 héttel elotte szólt a hülyélye. .. szóval tok kellemetlen ez a szülői meghívás... nem a pénzről van szó de csinálhatnak vmi gázt + 10-20 ropit simán odaadnak amit oké h nem vársz el de a meghívás na úgy érzi kötelesség nehéz helyzet ez. Ne hivd meg a baratod szuleid!
2020. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!