Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomék nem fogadnak el,...

Anyósomék nem fogadnak el, mert nem vagyok diplomás?

Figyelt kérdés

Eljegyzés már volt, de párom szülei azóta se fogadnak el, ereztetik velem nagyon. Én pultos vagyok egy kocsmába, ott jöttünk össze párommal, amikor neki egyetemi bulija volt. Párom jogra jár és a szülei is ügyvédek. Nem szeretek én se náluk lenni, mert nagyon mások, pl most is azzal aláztak meg hétvégén, hogy a párom és a testvérei előtt, ebédnél azt mondta anyós, hogy lesz nagy családi nyaralás, kretara mennek, és menjek én is, majd fizetik. Hogy párom jól érezze magát. Azért elég negalazo volt!


Meg múltkor mondta hogy menjünk el vásárolni, fizetik ők mert hogy mentünk színházba és nekem csak fsrmerem volt. Akkor el is sírtam magam, mert ez nekem sértő


2020. márc. 10. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meg inkább jót akarnak, csak nem jól fejezik ki. Az ügyvédek nem túl szociális beállítódásúak. Nem hogy örülnél, hogy rendesek, de neked ez se jó.

A másik meg,hogy munkád során a sok alkoholista f...szt el tudod viselni napi 8-10-12 órában, de egy ebédet a párod szüleivel meg nem... Na itt jelenik meg inkább az értelmi képességed, nem a diplomában... A kocsmatöltelékekkel jobban érzed magad?

2020. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
94%
És a párod ehhez mit szól?
2020. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem semmi rosszat nem tettek. Hisztis vagy. És az tényleg gáz hogy nincs egy nadrágod amit ünneplőkent hordhatsz különleges alkalmakra, vagy szoknya/ruha. Meg addig örülj amíg így elhalmoznak, hogy ajándékoznak neked neha.
2020. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
61%

Miért kell bántani a kérdezőt, most komolyan?

Érdekes, az én édesapám is ügyvéd és nekem nincs diplomám, mégsem néz le senkit.

Az, hogy a kocsmában dolgozik, az egy dolog.

Van munkája..

2020. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
51%
Én se lennék boldog, ha lenne egy fiam és olyan nőt választana, akiben nincs semmilyen ambíció. Nem is értem az ilyen embereket. Miért nem próbálsz fejlődni, miért nem vágysz többre?
2020. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
68%
Beházasodni könnyebb lehet. Gondolom a sráccal is a kocsmában ismerkedtetek össze. Te vagy a szexi pultos csaj, ő meg az okos tanuló.
2020. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
82%
Mióta vagytok együtt? Mennyi idő előzte meg az eljegyzést? Nem szerencsés az ennyire különböző családi háttér! Neked se kéne, hogy ez legyen hosszú távra az életpályád.
2020. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
84%

Most komolyan, ha van mondjuk egy diplomás szülő, ahol mondjuk tegyük fel lány diplomás, a srác, meg mondjuk asztalos, vagy van egy jó szakmája, dolgos, rendes, szereti a gyerekeztek, azt lenézitek?

Nem ez számít..

2020. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
84%
Nem az asztalossággal van a baj, meg a pultozással, hanem azzal, hogy a komplexusát rávetíti anyósékra, akik nem is anyósék még.
2020. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
91%

Én abból, amit írtál, sehol nem vettem észre, hogy lenéznének, és föleg nem, hogy a diploma hiánya miatt tennék!

Amiket írtál, aszerint csak segíteni akarnak neked, el akarnak vinni nyaralni, vesznek neked alkalmi öltözetet - ezt máshol ajándéknak nevezik és nem lenézésnek!


Viszont ha ennyire nem vagy képes arra, hogy elfogadd magad, és kisebbrendüségi érzéseid vannak, akkor vagy változtass rajta, vagy az ömbizalmadat állítsd helyre.

De öszintén szólva, egy pultos nem éppen az a foglalkozás, amire bárki is büszke lehetne.

2020. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!