Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Egyre jobban idegesit az...

Egyre jobban idegesit az anyósom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Baratommal 6eve leszunk egyutt. Apukája nem el már. Az anyukaja jar dolgozni allitolag beteges is,faj a laba,hasi problémái vannak stb. Igazából napi 4orat dolgozik,hitelt intéz,ugyfelekhez jar. Ezért nem sok fizetést kap, a párommal el konkretan ő is fizet mindent, ha nem tulorazna penze sem maradna magára. Testvére most költözött el a párjával így ő már nem tud besegiteni nekik. Tehát a legkisebb fiára van tamaszkodva,de engem rettentően kezd frusztralni ez az egesz. Én szeretnek 1-2even belül kulon eletet kezdeni. Az anyjanak minden munkával csak a problémája van, semmi nem tetszik neki. Testvére mondta hogy koltozzek oda,csináljuk meg az ő szobáját. Egy ideig oke lenne,de az anyja nem fogja magat eltartani van olyan érzésem. Hazat venni úgy nehéz,hogyha nincs mibol gyujteni a baratomnak. Párom nem akarna alberletbe menni,mert ott van a nagy házuk. De engem már nagyon idegesit hogy mindenhol ott van az anyja meg sokszor úgy erzem magam mintha ott se lennek,mindig csak a fiával van elfoglalva. Regebben amugy is utalt ra az anyja,hogy oda nem koltozhetek. Nekem ez a helyzet már kezd annyira gaz lenni😩😩

20/L



2020. márc. 16. 11:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
65%

Én kicsit fenntartással kezelném a kérdezőt, aki a

kérdésében NEM írta, hogy sok mindent vesz, nyaraltatja a barátját, stb. Ezt mind a többedik hozzászólás UTÁN írta (szerintem szépítésként). Mindössze 20 éves, aki legfeljebb érettségivel rendelkezik, nem keres soket

2020. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nem szépítéskent irtam, hanem “nekem lett támadva” hogy magamat akarom eltartatni a baratommal. Engem nem idegesit hogy pár dolgot kifizetek neki,csak az aggaszt,hogy így hogy lesz hazra gyűjtés,ha az anyja elnyel minden penzt konkretan.
2020. márc. 16. 14:44
 23/29 anonim ***** válasza:
82%
De értsd már meg, hogy nem az anyja nyeli el a pénzt, hanem a barátod adja neki a pénzt a saját döntéséből. Neked az égvilágon semmi dolgod nincs az anyjával, nem rá kell haragudnod, hanem a paliddal kellene beszélned, hogy hogyan képzeli el a jövőtöket. Ha meg nem egyezik a jövőképetek akkor véget kell venni a kapcsolatnak, mert csak egymás idejét raboljátok.
2020. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
37%

"Baratommal 6eve leszunk egyutt."

20/L


Tehát 14 éves korod óta?

Korán kezdted.

2020. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
84%
Anyuci pici fia, tipikusan manipulálható pasid van. Adja el a házat, az árá ól vegyen a mami egy szobakonyhás lakást és kész még pénze is marad, ti pedig mehettek külön. Ha ezt elmondod a pasidnak úgyis kitalál valamit, hogy az anyjával maradhasson. A 200 ezer rezsi nekem gyanúsan sok. Ennek a felébõl bõven kijön egy albérlet, ne legyél már hülye! Mondd meg neki, hogy te költözöl albiba, ha szingli akar lenni nem kell jönnie. 28/f
2020. márc. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
61%

Sajnos vannak szülők akik éreztetik a felnőtt gyerekeikkel hogy "törleszteniük" kell. Ő pedig lelkiismeretfurdalást érez. Normális dolog különköltözni a szülőktől, sőt ez az egészséges. A nagy háznak sincs értelme így hogy nem tudja egyedül fenntartani. De azt írtad hogy nincs rá vevő. Ha támogatni kell a szülőt akkor a testvérrel közösen kellene nem egyedül.

Oda én nem költöznék márcsak azért se mert ezzel az erővel otthon is maradhatsz. Itt se és ott se lenne saját életed. De legalább otthon jobban elvagy.

Csak annyit tehetsz hog, ülj le beszélgetni a barátoddal hogy most hogyan tovább anyagi téren. Mindkettőtöknek félre kell rakni ha közös jövőt terveztek, és ezt hogyan fogjátok megvalósítani.

Mindenki kerülhet nehéz helyzetbe tehát nem arról van szó hogy elköltözni és felé se nézni, hanem pl elköltözni, és a testvérrel együtt (!) támogatni. Ha ebbe se megy bele akkor így nincs sok jövőtök.

2020. márc. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
79%
Én még azt is el tudom képzelni,hogy a srác felnagyítja mennyi lóvét ad haza...
2020. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
23%

"Párom nem akarna alberletbe menni,mert ott van a nagy házuk"


Bocs, de hülye is lenne nyomorogni egy albérletben, ha egy normális élete is lehet egy saját cs. házban.

Ezért nem kell egy olyan nőt választani, aki csak visszahúzza az embert.


"amugy is utalt ra az anyja,hogy oda nem koltozhetek"

Mert már kiismert a 6 év alatt amióta odajársz és kritizálgatod, hogy hogyan él a saját házában.

2020. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Wycara ***** válasza:
Az utolsó tipikus mama kicsi gyereke XD
2022. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!