Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A szüleim és a párom nem...

A szüleim és a párom nem egyeznek.2 éve vagyunk együtt, a párom szeretné ha már komolyabb lehetne a kapcsolat, össze szeretnénk költözni, de a szüleim egyáltalán nem akarják engedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy nagy veszekedés, mert mikor a szüleim közelednek már a párom távolodik. Sehogy sem jó,választás elé kerültem! Érettségim lesz, jogsim lesz, munkahelyem van, nem hanyagolok el senkit. Hogyan értethetném meg velük hogy én ezt szeretném? Nem szeretném egyikőjüket sem elveszíteni.

2020. márc. 18. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

1. Mennyi idös vagy?

2. El tudod tartani magad a szülök és a párod nélkül?

3. Mi a kifogása a szüleidnek az összeköltözés és a párod ellen?


Ha nagykorú vagy és meg tudsz élni egyedül, akkor költözz el, a szülök idövel megszokják a gondolatot.

2020. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
gyerek vagy még ha választás elé tudnak állítani, engedd el
2020. márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok, lakáson kívül mindent én állok magamnak.

A kifogásuk eddig az volt, hogy legalább a szalagavatót velük töltsem, ami megvolt . Nem szimpatikus nekik a párom, sem a családi háttere..

2020. márc. 18. 12:04
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem 18 évesen még böven nem kellene összeköltözni senkivel, mert még igen fiatal vagy.

Másrészt a "lakhatáson kívül" csak töredéke a megélhetésnek, magyarul legfeljebb zsebpénzed van, jövedelmed nincs.


Ami még kérdés, mi az a családi háttér, ami ennyire zavarja a szüleidet? Mert nagy valószínüséggel jogos az ellenkezésük.

2020. márc. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vakít el a szerelem?

Nem lehet, hogy emiatt nem vagy képes józanul felfogni a szüleid ellenkezését? Ráértek összeköltözni, addig csak tartsátok a kapcsolatot. Apropó: mennyi ideje ismeritek egymást? Valóban ismeritek egymást? Elég, ha magadnak válaszolt, nem kell itt nyilvánosan.

2020. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pardon - látom, hogy 2 éve ismeritek egymást.
2020. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Ne a szüleid mondják meg hogy mit tegyél és mit nem ha már felnőtt vagy. Ha szereted a lányt költözz össze vele DE csak akkor ha el is tudjátok tartani magatokat. Ne vágjatok bele valamibe a szerelem hevében amire még nem álltok készen
2020. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a kérdezö a lány!
2020. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg fiú.
2020. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen az a "családi háttér"?
2020. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!