Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha teljesen rossz...

Mit tegyek ha teljesen rossz a kapcsolat a párom szüleivel?

Figyelt kérdés
Régen nagyon jó viszonyt ápoltunk a férjem szüleivel és a rokonsággal. De idő közbe sokminden megváltozott. Elő jött a bunkóság, lekezelőség és hasonlók. A párom nem akarom ezzel bántani. De tudom ez a viszony már soha nem lesz jó közöttünk. Olyan nagy mértékű dühöt és haragot érzek a sok bántás és beszólás miatt hogy nem látom értelmét. A férjem család centrikus, ő is látja hogy mi van, szeretné ha jóban lennénk de úgy érzem nem tudok már tovább tűrni. Sokszor előfordult olyan bántó viselkedés is hogy rengeteget sírtam. A napi szintű negatív hozzá állás kissé porba tiporta ezt a kapcsolatot. És ront a helyzeten az hogy egy házba élünk. Ha jól alakul az éven eltudunk költözni de az kérdés mennyi idő. Én már lelkileg alig bírom. Szemmel látható hogy nem szeretnek. Az utóbbi időbe adhattam is rá okot, mivel, ha nem tetszett valami rögtön megválaszoltam. Lehet rosszul tettem. De nem hinném hogy emiatt utálnak. Ha elköltözünk akkor nem szeretnék sok időt náluk lenni, de ez érthető. Sose beszéltem férjem a családja ellen és nem is fogom épp ezért írok ide, névtelenül. Mit kéne tennem hogy könnyebb legyen? Elfáradtam.

#harag #fájdalom #Anyós - após kapcsolat
2020. márc. 20. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Egyrészt megértelek, mert nekem sincs jó kapcsolatom a párom szüleivel. Sokszor erőlködtem én is, hogy kedveljen, holott ok nélkül volt velem undok... Ma már ott tartunk, hogy be se léphetek a házukba, mert a fiacskája barátnője vagyok.

Másrészt, ne haragudj, de minek költöztél oda? Én akkor se mentem volna oda ha fizetnek, inkább fizetünk egy albérletet, 0 forintot teszünk félre, de nem laknék vele...

2020. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mert mikor ide költöztem még jó volt minden... Bánom.

Fura mert anyós is családcentrikus 😂😂 de azért generálja a feszkót... Ha tudom hogy ez lesz szóba se jöhetett volna hogy idejöjjek

2020. márc. 20. 18:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :) #egyes vagyok
2020. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

24

Már tavaly óta nézegettünk lakásokat, most találtunk egyet. Ez sem tetszett neki. Mert mi minek megyünk el.. Meg megnézi ő azt hogy boldogulunk a külön éléssel.. A páromnak már párszor említettem hogy elköltözök albiba, de nem akart bele menni. Annyira nehéz az egész, és nem tudom mi tevő legyek.

2020. márc. 20. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Figyi! Lecseng ez a koronazasi ceremonia..vege lesz aztan el tudtok koltozni. Utana a helyedben soha nem mennek at. Es nem erdekelne ha a ferjed ott konyorogne a padlon. Ertse meg.. Felejuk se nezz a koltozes utan. Parod/ferjednek meg teregesd ki ami bant es ha felhozza h menj at anyosodekhoz sorolj fel 4et a serto dolgaikbol minden alkalommal! Fel a fejjel! Legyel egykicsit kigyo marj vissza!! Ne hagyd magad.


Amugy nincs az a penz h en anyosekkal eljek. Elobb lennek ongyilkos. Tehat en vartam mig osszekoltozhettunk de csak azert SE mentem oda lakni! Vartam vartam.. aztan sikerult.

2020. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Utso vagyok. Jamost olvastam h nem is akar anyucitol elkoltozni a ferjed. Miert ment hozza egy orias csecsemohoz Te no. Nem ertem. Egyidosek vagyunk. A parom egyertelmuen el akart koltozni es meg is tettuk.
2020. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem az anyja miatt "nem akar" hanem az albérlet miatt. Itt a környéken nincs normális, és a munkahelyétől messze lenne. Nem csecsemő már bocs. Egy egészen kis faluban lakunk. Nem olyan egyszerű itt az albérlet téma. De amint mondtam költözni akarok ő kezdte el nézegetni a lakásokat. Úgyhogy nem arról van szó h az anyáék miatt nem menne.. Hanem a környéken nincs semmi. Ha van az meg olyan 50km-re a munkahelyétől..
2020. márc. 20. 20:42
 8/10 A kérdező kommentje:
Most találtunk nem olyan rég egy lakást, folyamatban is van a vásárlás.. Csak egyből az sem költözhető.. De közelebb vagyunk a célhoz
2020. márc. 20. 20:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Próbálj meg jópofát vágni amíg náluk laksz.

Utána nem muszáj tartani a kapcsolatot.


Nekem is rosszindulatúak a párom szülei. Próbáltam jó viszonyra törekedni, mindent megtettem, de semmi se volt jó nekik. A párom az én házamban lakott, ingyen, de ők azt is rám kiabálták ha elmentem hozzájuk és megittam ott egy pohár vizet. :)

Annyira stresszes voltam miattuk, a folyamatos csesztetéstől, hogy a munkahelyemen sokszor hánytam. Fájt a szívem, hullott a hajam.

Nem ér meg ennyit az egész. Én megszakítottam velük a kapcsolatot. Beletelt pár hónapba mire elfogadta a párom.

Ha nem fogadta volna el, akkor szakítottam volna vele.

Nem fogok szívrohamot kapni miattuk.

2020. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2023. szept. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!