Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem bírom elviselni az anyósom...

Nem bírom elviselni az anyósom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A párom édesanyja elviselhetetlen lett, mindenbe beleszol ő mindent jobban tudd.

Légyszívesebben egész életbe a fiával élne aki már 34 éves

Mégis én vagyok a hibás állandóan amikor szólok hogy az anyát kicsit igazista el



2020. márc. 27. 14:36
 1/8 anonim válasza:
52%
Hát, részvétem. 22 évig szenvedtem, aztán borítottam. Így most már 15 éve nyugalomban élünk.
2020. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

😅 Én csak egy évig bírtam ezt. Bár, előtte 4 év járásig kenyérre lehetett kenni. Ahogy hazasodtunk és terhes lettem, akkor bolondult meg.


Én elég határozottan elé álltam, amikor a fia is ott volt és megkérdezem mégis mi a baja velem hogy ezt-azt csinálja. Mondja meg, itt és most.


Fia szépen mellém állt, megmondta anyjának ha nem fejezi be, akkor nem találkozunk többet.


Azóta rendben vagyunk.

2020. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaa hát nálunk még én vagyok mocskos ha mondok valamit belefaradtam
2020. márc. 27. 15:03
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Nézd a mai helyzetnek a jó oldalát. A vírus miatt nem szabad látogatni az anyóst, és hatrozottan meg kell tiltani, hogy ő látogasson meg. Telefont meg kikapcsolod, és édes kettesben elvagy a pároddal. Mi a gond akkor?

Amúgy meg ha valaki nem tetszik, nem bírod elviselni, akkor nem kell vele foglalkozni. Nem mész hozzá, nem hívod meg . Ha az a szöveged, hogy már pedig ő jön kérdés nélkül is.. Nos az ajtó zárva van, nem kell beengedni. Nem vagytok otthon ennyi.

2020. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha a pasi nem áll melléd, akkor megette a fene az egészet!

Hagyd ott a fenébe, éljen anyucival, majd még ki is elégíti, hallottunk már olyat!

2020. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne találkozz vele. Ha a férjed menni akar menjen de neked nem kötelező.
2020. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
köhögj rá.
2020. márc. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ha párod annyira nem veszi észre a helyzeted nem biztoa hogy a jó ember mellett vagy. Ha nincs gyerek lakás lehet jobb lenne ha otthagynád anyuci pici fiát. Mondd neki növesszen tököt
2020. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!