Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Éreztek valamit a párotok...

Éreztek valamit a párotok szülei iránt? Harag, szeretet, düh, szomorúság, megvetés vagy tisztelet?

Figyelt kérdés

2020. márc. 28. 17:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
+ a többiek testvérei,unokatestvérei
2020. márc. 28. 17:49
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
igen, én végtelen szeretetet és megbecsülést. anyám helyett anyám az anyósom, és soha senkitől nem kaptam olyan szintű őszinte szeretetet és elfogadást, mint tőle. nagyon szerencsésnek érzem magam ezzel - a barátom anyósa, tehát az én anyám egy szörnyeteg.
2020. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kérem aki beteg és szexuális téren értette félre NE írjon. Nem arra gondoltam ki reszelne anyóssal apóssal.. hanem mit érez? Szeretet harag?
2020. márc. 28. 17:56
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak múlt időben tudok szólni, tiszteletet és szeretetet éreztem a felségem szülei iránt, akik nagyon rendes emberek voltak.
2020. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kedvelem a szüleit, úgy, mint két szimpatikus embert. Normális, dolgos emberek, ezért valahol tisztelem is őket, mint bárkit aki ilyen. Családi rendezvényeken találkozunk, meg néha összefutunk itt-ott, elvagyunk, elbeszélgetünk. Gyerek még nincs, az még lehet ütközési pont később (már van unokájuk párom testvérétől, eléggé beleszólnak ott a dolgokba, de persze lehet, hogy a miénknél semmi ilyen nem lesz, ki tudja).

Párom testvéreit bírom, a húgával kifejezetten jóban vagyunk, a bátyja meg olyan nem sok vizet zavar típus.

2020. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Összességében szeretem a párom családját, de mondjuk úgy, hogy meg van róluk a véleményem.

22/L

2020. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem véleményem sincs már. Érzéketlen lettem. :D de van egy picurka véleményem: jó talizni velük de csak ritkán! Olyankor nincs idő vitákra mert alig vagyunk együtt, megy a bálymosoly. És mire jönnének a kínos témák letelt az idő. :D
2020. márc. 28. 22:55
 8/14 A kérdező kommentje:
*báJmosoly elnézést..
2020. márc. 28. 22:56
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Mostanában sokat csalódtam bennük. Nemrég volt az esküvőnk, hamarosan szülök és vmelyik nap közölték ők semmit nem adnak ajándékba nekünk egyik alkalomra se. Közben 2nyaralójuk van, magas a nyugdíjuk(de minden nap pezsgőznek, a világ végére elutaznak a kedvenc szalámijukért). Nem érdekel hogy adnak e vmit, de ez a kijelentés nagyon tapintatlan volt. Sajnálom a párom emiatt, nem ezt érdelmi, ő rengeteget segít, segített nekik.

Anyukám rokkant nyugdíjasként adott vmit nekünk, pedig mondtam neki hogy ne. ( kevés pénzből él) apukám mindig hoz nekünk vmit, és bele segít a babakelengye vásárlásba is.

Tavaly anyósék elraktak 50kiló gyümölcsöt, egy dekát nem kaptunk belőle. Legutóbb a párom vitt hozzájuk sok húst, mert ott nagy a fagyasztó. Én alig sütöttem belőle, ök meg kb 70%-át felzabálták, stb...

2020. márc. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a párom családját, megpróbált bemutatni, és pökhendiek voltak, beszólogattak, rosszindulatúan álltak hozzá, hogy van valakije. Mivel az előző barátnőihez is így álltak hozzá, ezért ennyi volt, nem kaptak több esélyt. A polgári esküvőnkre csak 2 tanú jön, az én 2 testvérem (a vírushelyzet miatt is mondjuk), nemsokára születik a gyerekünk, majd kapnak képet az unokáról. A párom eléggé hajthatatlan, azt mondja, rengeteg esélyt kaptak már, nem tudtak élni vele. Én örülök, hogy nem tesz ki ennek. Nem érzek irántuk semmit. Közöny. A párom sajnálatot, haragot. Ő látogatja az idős szüleit.
2020. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!