Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnál, ha ilyen lenne...

Mit szólnál, ha ilyen lenne anyád/anyósod?

Figyelt kérdés

Adott egy idősebb nő, akinek két fia van, mindketten tartós kapcsolatban élnek. Az egyik menyjelöltje bárhova megy, mindent kirak facebookra, folyton csücsörít, eléggé magamutogató. A másik kicsit visszafogottabb, nem igazán teszi ki magát a közösségi oldalakra.

A nő csak az egyik fia és annak barátnője posztjait lájkolgatja, szinte mindegyiket. Ha a menyjelöltje kitesz valamit, hozzászól, kedveskedik, folyton ételt visz nekik, érdeklődik. A másik fia eléggé eltávolodott tőle, nem hiába. Őfelőlük nem sokat érdeklődik, az ő utazásaikról sosem kérdezget, a közösségi oldalakon kitett dolgaikra sem reagált soha semmit. Az a menyjelöltje nem is ismerőse 8-10 éve. Soha egy lájk vagy bármi, még eljegyzésre vagy diplomaosztóra sem. A másik fiának, sőt annak barátnőjének is kb mindent lájkol meg hozzászól.

Szerintetek az ilyen nem furcsa? Ebből lehet leszűrni, hogy melyik fiát vagy melyik fia barátnőjét kedveli jobban?


2020. márc. 30. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, te vagy a visszahúzódó menyjelölt és fújsz a másikra, csak mert őt anyós jobban kedveli. Kit érdekel mi van a Facebookon? Az én anyósom nem lájkol soha semmit, maximum amit a fia oszt meg. És? Ettől még nem vagyunk rosszban.
2020. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Mi a furcsa ebben? Nem kedveli a mama azt a lányt (vagy még a fiát se) és ennyi, vannak ilyen hibbant emberek, én is ismerek ilyeneket.
2020. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
És akkor az ilyen undorító embereknek jár a láthatás, mert a nagyszülőnek JOGA VAN látni az unokáját. Csak épp érdemelni nem érdemli meg az ilyen "nagyszülő" a száraz kenyeret sem. Pofám leszakad egyes emberek mit megengednek maguknak. És az se érdekli őket hogy egy kisgyereket tesznek tönkre lelkileg így. Én mindenképpen valahogy hangrogzito eszközzel felvennem ezeket, aztán mennek a gyamugyre vele. Aztán meg hiába lakik apuka nagyszülőknél, majd ha a nagyszülőktől el lesz tiltva az unoka, majd szépen kénytelen lesz máshol megoldani a talalkozasokat.
2020. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
LOL teljesen más kérdésnél voltam, ahova választ írtam, erre elküldés után pedig bedob ehhez a kérdéshez, és ide küldi el a válaszomat.
2020. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Az éremnek mindig két oldala van...
2020. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Most mit kell azon rugózni, hogy az egyiket kedveli, a másikat meg nem? Szíve joga. Nem lehet, hogy rászolgált a kevésbé ajnározott menyjelölt? Mármint tök egyértelmű, hogy a sokat posztolós lány van szeretve, de már róla is olyan lekezelően írsz, pedig kb. csak annyit tudtál felhozni ellene, hogy sokat posztol és csücsörít, hogy már ebből tök ellenszenves, negatív embernek látszol, akiben még egy jó adag irigység is van. Kinek van erre szüksége? Ennyire fontos a mama, hogy azon kell remegni, hogy a másiknak miket kommentel? Mi van, ha amúgy az a fia is egy lekezelő bunkó? Legalább nem keoku2az asszony.
2020. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Az én anyósom meg még rajta sincs a face-en!!!
2020. márc. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Azt szólnám ehhez, hogy amint felismertem, hogy engem ilyen dolgok bosszantanak AZONNAL inaktiválnám a profilomat, a többi social media platformmal együtt, és tartanék pár hét social media mentes hetet. Az, hogy a te hangulatodat, érzéseidet ilyen szinten befolyásolja az, hogy mi történik a Facebookon, az beteges. Nem normális. A valóság a Facebookon túl van.

És a valóság az, hogy a másik lánnyal jobb a kapcsolata. Ennyi. Semmi több. Azért engedtessék már meg azt mindenkinek, hogy eldönthesse, hogy kivel ápol szorosabb és kevésbé szorosabb kapcsolatot. Az anyósod nem kedvel annyira. Ez van. Örülj neki, hogy nem gyűlöl, nem fúr, csak egyszerűen nem kedvel. Nem kötelező mindenkit kedvelni, még téged sem.

2020. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Ovi dedo. Lájk ide, lájk oda..

Ne haragudj nagyot nevettem ezen. Hihetetlen, hogy van még aki a szaros lájkokon húzza fel az orrát 🙄 pláne ha az illető felnőtt..

2020. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehet, hogy a “csücsörítős, posztolgatós” menyjelölt kedvesebb vele és nyitottabb felé, esetleg több mindent oszt meg vele -ne adj’ Isten néha még fel is hívja az anyósjelöltet a szürke menyjelölttel ellentétben? 🤔
2020. ápr. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!