Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jó néven vennétek h anyós...

Jó néven vennétek h anyós állandóan hivogatja át férjemet magához most mikor járvány van?

Figyelt kérdés
Anyos aktív korú, dolgozik de most otthon van a vírus által kialakult helyzet miatt kenyszerpihenon.. Ja és nem egyedül lakik hanem éy egész hadsereggel
2020. márc. 30. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

A férjed felnőtt ember, magának is el kéne addig jutnia, hogy mit tesz és annak mi a következménye. A víruscirkusz egyik legnagyob tanítása: FELELŐSSÉG! Egymás iránt, mások iránt, magunk iránt, a környeze4t iránt, a következő generációk iránt.


Miért nem képes leválni a férjed anyukáról és helyrerakni őt? Amikor egy felnőtt férfi megnősül, akkor a felesége az első helyre kerül, anyuka pedig hátrahúzódik, mert nincs rá tovább szükség: felnevelte a csemetét. Et a férfiaknál szintén így van. Normális esetben. Olvasd el akár a Bibliát is.


Tehét amikor anyuka hívohatja, akkor a férjed anyukának azt mondja, hogy nem, és leteszi a telefont. Pont. Ellenkező esetben nem férfi csak egy mams boy, és nem tudom, mit keres melletted? Nyílván maga is apa vagy az lesz. Miféle mintát ad tovább? Krízishelyzetben az őt ugráltató önző anyuci a fontos nem a saját család és nem önmaga (egészsége)?

2020. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Az 1. Tokeletesen leirta.
2020. márc. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Abból, hogy az édesanyja hívogatja, még nem kövekezik, hogy a férj el is megy. Ha meghallgatja anyukáját, és pár perc alatt megnyugtatja, hogy igazán szívesen menne, dehát ugye nem szabad, és ez milyen kár, de majd holnap is beszélnek, akkor semmi baj.

Ha odajárkál, az viszont probléma.

2020. márc. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Ezeket a kérdéseket sosem értettem. Egy házassággal nem börtönbe költöztünk, de nem is a párunk főnökei lettünk, hogy megszabjuk ki mikor hova megy. Nyilván senkinek sem lenne jó, ha a férj mondaná meg, hogy mennyit láthatja az anyját a feleség vagy fordítva. Ha szeretem akkor sokat, miért ne?! Lássam, amíg láthatom.

Az, hogy most járvány van, az más kérdés: ha betartják a higiénés szabályokat, pl nincs puszi , meg közeli bandázás, hanem 1-2 m távolság, kézmosés érkezéskor stb. akkor miért ne mehetne?

(Anyós még nincs 65, ha jól értem, hisz dolgozik.)

2020. márc. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Miért probléma?

PL. betartják a 2 m távolságot, nincs puszi puszi, gyakori kézmosás stb. ANyós nincs 65 , hisz dolgozik.

Én nem venném jó néven, de rossz néven sem. Azt viszont már k.va rossz néven venném, ha a párom beleszólna, hogy hányszor láthatom az anyámat.

Térjünk már észhez!

2020. márc. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Pusztuljon minden anyós! Ugye hölgyeim?
2020. márc. 31. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Téged nem hív?

A férjed megy-e nélküled?

Mert, ha igen, akkor baj van.


Amúgy nem szerepel a korlátozások kivételi listáján, szóval még szabálysértés is, amúgy meg felelőtlen dolog.

2020. márc. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Tán tőled kell engedélyt kérnie? Gecc tisztára mint 10en éves csitri pitsulás.
2020. márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Micimacko67 ***** válasza:
2020. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem. De a férjednek kell ezt elintézni.
2020. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!