Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom szülei pénzt kérnének...

A párom szülei pénzt kérnének azért hogy itt vagyok náluk hetvegente?

Figyelt kérdés

Nos arról van szó hogy most a virus miatt nem nagyon tudok ide oda ingazni. Viszont meg beszeltuk parommal hogy valamennyit adok ide bele nekik haza. Ezzel még nincs probléma..de szerintetek az normalis hogy nem vagyok itt teljes honapot es megis annyt kérnének tőlem mint amennyoit a párom ad haza.? Mert ha azt nézem

Es nem lenne ez a virus csak hétvégente lennék itt szinte. Kérlek segítsetek hogy mit csináljak..



2020. ápr. 13. 17:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
25%

Természetes, hogy annyit kérnek, elvégre te sem fogyasztasz kevesebbet, mint a párod.

Ha nem tetszik, akkor ne legyél náluk, és nincs probléma!

2020. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Menekülj! Egyszer találkoztam hasonló hiéna családdal, a fiuknak pont emiatt a hozzáállás miatt 30 évesen se volt megtakarítása. De hát a pia, cigi, játékgép.nagy úr volt...
2020. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Mi a férjemmel, mielőtt hivatalosan összeköltöztünk és csak hol az én szüleimnél voltunk, hol az övékénél, egyikünk szülei sem kértek egy vasat sem azért, mert ott volt a párunk. Úgy voltak vele, hogy nem azon az egy tányérnyi ennivalón, vagy némivel több vízen múlik. Ha odaköltözik valaki a másikhoz, az már más tészta. Én szülőként biztos nem kérnél egyáltalán tőled pénzt. De nem én vagyok a párod szülője. Viszont ha neked gondot jelent mindez, akkor menj haza, vagy költözzetek a te szüleidhez.
2020. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
30%
Minek kell mások nyakán élősködni? Miért nem bírsz otthon megmaradni ?
2020. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Nem élösködésr van szó. Hanem a párom szülei mondták maradjak a virus helyzet miatt.. termeszetesen mem

Költöztem ide hiszen 2 honapja vagyunk együtt.. Es már szerdán megyek haza.. es nem tudom mikor talalkozunk ujra..ezert nem

Értem hogy miert adjak én is ide annyit amennyit a párom

Hisz nem egeszhonapban vagyok itt

2020. ápr. 13. 18:17
 6/26 anonim ***** válasza:
44%

Attól függ, mennyi az az annyi.


Lehet, hogy tőle kérnek irreálisan keveset, és akkor az a te tartózkodásod fedezésére jogos.

Lehet az is, hogy tényleg túl sok. Nem tudjuk, mert nem tudunk részleteket.


Az viszont természetes, hogy valamennyit illik beleadnod, ha ott vagy, hiszen te magad is mondod, hogy nem vagytok még hosszú ideje együtt, így kétlem, hogy már kialakult volna olyan viszonyod a szüleivel, hogy el akarjanak tartani téged is. (Akár csak pár napról legyen szó.)

2020. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Hat teged aztán jól lehuznak anyám tőlünk se kert tőlem penzt csajom anya sem két hónap után korai az osszeciccolas keress normalis lányt vegyél egy saját hazat dolgozzál!
2020. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%

Ha nő vagy, akkor a barátodnak ezt nem szabadna hagyni, ha pénzéhesek szülei, akkor neki kéne fizetnie többet.


Ha férfi vagy, akkor meg csak nagyon ritkán lógjál ott, ne kajáljál náluk (inkább látványosan rendelj kaját), alkalmanként hagyj ott borítékban egy ezrest, örüljenek...

2020. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
39%
Én biztosan nem kérnék, de arra ne hivatkozz, mi lenne, ha nem lenne a vírus, Most állandóan ott vagy és ez több kötlsg, mintha csak hétvégén lennél ott. Ha most fél évig maradnod kell, lenne képed azt mondani, hogy én nem is akartam,c sak a vírus miatt?
2020. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
26%

Tényleg furcsa.

Ha nálam laknál és furcsának tartanád, megbeszélnénk, mennyivel kevesebbre gondolsz.

Miután ez megtörtént, következne az, hogy mennyi órabért kérjek a takarításért, főzésért stb.

.

"nem lenne ez a virus csak hétvégente lennék itt szinte."

Ez nem érv, mert ha nem ő lenne a párod, egyáltalán nem lennél ott, még látogatóban sem.

2020. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!