Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van értelme ha megmondom a...

Van értelme ha megmondom a feleségemnek véleményem miszerint szerintem anyósék kihasználnak bennünket?

Figyelt kérdés

Anno pár éve anyós szerette volna ha az udvarukon építünk egy kis lakást magunknak és nem albérletbe megyünk. Ez megtörtént.

Én külföldön dolgozom nem vagyok otthon mindennap.

Viszont ha igen akkor azt látom amit ezen a hétvégén is.

Például hogy mindennap a feleségem főzött több fogást, süteményéket sütött. Közben én a kisgyerekünknél foglalkoztam.

Hallom hogy mondják hogy gyújtóst kellene vágni nekik. Ugye előtte már vágtam a feleségem számára.

Ők nem idősek hogy ennyire ki kellene őket szolgálni. Főleg hogy mindenhová vigye őket a feleségem autóval mert máshogy lusták.

Anyósom 53 éves após 59. Teljesen ránk vannak szállva.

Mi fizetjük az összes számlát és még azonfelül is kapnak. Plusz amit anyós kirinyál. Hol telefon, hol tv. Jelenleg a mosógépet pedzegeti. Amibe már nem vagyok hajlandó belemenni. Mondtam már többször a feleségemnek, és teljesen igazat ad számomra, és ő is belátja.

Viszont úgy érzem annyira belenevelték a tiszteletet hogy egy szóval sem mer nekik ellent mondani vagy megbántani őket, mivel egy óriási harag lenne belőle.


2020. ápr. 14. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagy hiba az anyós udvarán építkezni. Egyébként meg kihasználnak benneteket. Ha a feleséged nem meri nekik mondani, mondd meg nekik te, a lényeg az, hogy a feleséged a beszélgetés alkalmával melletted álljon véleményben.

Biztosan nagy vita lesz, óriási veszekedés, de erre számítani kell.


Én a helyetekben elköltöznék.

2020. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerezz saját ingatlant, és cuccoljatok oda.
2020. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére itt a Jolly Joker koronavírus, hivatkozhatsz rá, hogy sajnos meg kell szorítanod a nadrágszíjat, mert ki tudja, mi lesz, sorry, de a pénzfa kipusztult.

Ebből is lesz sértődés, de kénytelenek lesznek elismerni, hogy hát igen, a vírus megöl, világvége.


Legalább kenyértörés nem lesz, csak morcolás.

2020. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Anyóshoz autóval 1 órán belüli útra NEM KÖLTÖZÜNK!!!


Keress gyorsan albérletet, ezt meg adjátok ki, hátha van aki kiveszi.

2020. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam hogy anyósnak kezd tönkremenni a telefonja, amit tőlünk kapott. Egy 30ezres Navon. Ugye ezt is panaszkodja. Neki már a neve sem tetszett mert ez egy semmi márka.

Hozzáteszem nekem is csak 60 ezres telefonom vam. Komolyan azt hiszi hogy osztogatják nekem a pénzt és nem kell érte megsem dolgozni? Igazából csak nekik sok ez a pénz

2020. ápr. 14. 10:55
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit felépítettél, a te neveden van, vagy anyósék a tulajdonosok?
2020. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
MIÉRT adsz nekik pénzt? Az ő tulajdonukban élsz, és szerződésetek van, hogy ezért cserébe eltartjátok őket?
2020. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Nyilvánvalóan ki vagytok használva, a kérdés, hogy jöttök ki belőle. Itt csak az elköltözés, ami ténylegesen működni fog, addig vis maior-ként itt a virus, használd mint kifogás-miért nem lehet érv. :)
2020. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Ez a ti hibátok, hogy eddig engedtétek magatokat kizsebelni.
2020. ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem az olyan szülőket, akik anyagilag lenyúlják a gyerekeiket, pedig egyáltalán nem szorulnának rá. Azt megértem, ha nélkülözik a szülő, de itt nem erről van szó. Nálam az anyagi támogatás mindig a szülő irányából történik a gyerek felé, ez az élet rendje, hacsak indokolhatóan nincs más oka. Így lesznek képesek a gyerekek majd a saját gyerekeit is segíteni.

Miért várják el anyósék, hogy anyagilag ti tömjétek őket? Mi oka?


El kell költözni, ez az egyedüli megoldás, mert most lehúzás van, de ha valamilyen csoda folytán ezt megszüntetitek, akkor pedig örök harag lesz és "szuper" lesz egymás nyakán élni.

2020. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!