Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom áskálódik ellenem,...

Anyósom áskálódik ellenem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk házasok. Neki teljesen mindegy volt, hogy lesz-e gyerekünk, én nem szerettem volna gyermeket vállalni ezért úgy döntöttünk, nem lesz.

Miután ez kiderült anyósom elkezdett szinte agresszívan rábeszélni a gyerekvállalásra, majd miután mondtam, hogy nem tervezünk babát, teljesen ellenem fordult. A férjem sem tud mit kezdeni a problémával de őt ez nem érinti, csak én vagyok a bűnbak.

Nagyon rosszul érzem magam, mintha kötelességem lenne szülni csak hogy anyós unokázhasson.


2020. ápr. 15. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Anyosod egy idiota. Miert veszed fel neki a telefont? Kotelezo ??? Kotelesseged? Nem az! :) Mondogatja a ferjed h vedd fel? Vegye fel o es hallgassa majd rajon h gaz.. Kotelezo menned mert kulonben kifeszitenek es szijjal vernek?? Nem hiszem...ilyen nincs. :)


Problem solved!!!

2020. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy semmi köze a méhedhez, és szálljon ki az ágyatokból.

Ha annyira babázni akar, szüljön magának.

Tudtommal a nők nem 2 lábon járó baba gyárak, mondom ezt úgy, higy 8 hónapos terhes vagyok éppen, mi szerettünk volna gyereket, de ettől még másnak nem kell szülnie. Ha ti nem akartok, ebben egyetértetek, és ti így boldogok vagytok, akkor másnak semmi köze hozzá.


A legjobb amúgy az lenne, ha a férjed állítaná le, és elmagyarázná neki ezt.

2020. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Férjem nagyon anyucikedvence és ezáltal kissé gyáva is vele szembeszállni. Én már bátrabb vagyok de nem tudom hogyan. Nem akarok viszályt szítani de ez engem nagyon zavar. Elmútam már 30, nem fogom meggondolni magam.

Érdekesség, hogy férjemnek van egy gyermektelen nővére aki már elmúlt 35 és őt nem piszkálják.

Engem nem is szeretnek akkor, ha engem piszkálnak? Eddig nagy volt a "szeretet".

2020. ápr. 15. 16:13
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Azért vannak akkor rádszállva mert a lányuktól se kaptak unokát. Meg a fèrjed benne lett volna a gyerekvállalásban, viszont ezt meg te "fúrtad meg" bocs a kifejezésèrt.


Ha tényleg nem akartok gyereket akkor meg kell mondanotok neki hogy ez a te èletetek,és hagyjon békén ezzel mert nincs joga beleszólni.

2020. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Hát pedig a férjednek kell tököket növesztenie, és kiállni magatok és a kapcsolatotok mellett. Ez nem mehet így örökké, bújjon ki anyuci szoknyája alól és legyen végre férfi!
2020. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Anyaként mondom, hogy nagyon szomorú leszek, ha egyik gyerekem se vállal majd gyereket. Nekem ez a természetes, hogy egy családban gyerekek születnek.

Nyilván az intelligens anyós megpróbál nem erőszakosan beleszólni, de megértem, hogy elkeseredett, és próbál rábeszélni. Az meg, hogy téged szid, 1. te nem vagy rokon 2. a lányánál már beletörődött, de ez most nagy sokk, hogy a fia se akar családot.

amúgy meg nem tudsz vele mit kezdeni, a férjednek kell megmondania, hogy állítsa le magát, ha kiáll a véleményetek mellett. De ha csak vonogatja a vállát anyukának, hogy hát, nekem mindegy, a Gizi nem akar gyereket, akkor most azonnal megfontolnám, hogy elválok tőle. Frankón.

2020. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%

csak ne járj úgy mint a nagynéném. Sosem akart gyereket és most 60 év után jött ár, hogy akar,de hát már ugye késő.

nem baj ha eleve nem akarsz és nem szülsz (jobb is így),de értsd meg a lányát is biztos szurkálta,de nem jött össze, sebaj majd a fia és a fia benne is lenne erre jön a kívülálló TE. Nem ildomos amit csinál, de teljesen érthető.

2020. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
a férjed papucs, a nekem mindegy ezt jelenti= szeretnék,de ha te nem akarsz akkor nem kell mert szeretlek. Tehát férjed szeretne gyereket,de elfogadta a döntésed. Ki tudja, ő hogyan adja tovább anyának a sztorit...
2020. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%

kamuzd be, hogy meddő vagy, csak titkolni akartátok


akkor talán abbahagyja

2020. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak az én menyem lennél!
2020. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!