Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek gyakori az, hogy...

Szerintetek gyakori az, hogy a fiatal pár kettesben akar lenni, de anyós/após kéretlenül csatlakozik?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetekre gondolok, amikor mondjuk a pár egy vacsorát szeretne kettesben elfogyasztani, de valamelyik szülő direkt odamegy hozzájuk, csupán azért hogy bosszantsa őket. Tényleg vannak ilyen rosszindulatú emberek?
2020. ápr. 19. 15:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Nem kötelező beengedni.
2020. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
inkább meggondolatlanok és nem gondolkoznak a fiatalok eszével. Aligha szándékosan tennék. Figyelmetlenek.
2020. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Volt egy pasim, aki egy összeveszés utáni tisztázós sétálós randira anyukával és apukával érkezett, akik 25 méterről követtek, mert állítólag féltek, hogy valami veszélyeset teszek a pici fiukkal (165 centis szende végzős gimnazistaként) de az a család alapjaiban bomlott volt. -_-
2020. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%

Nem gyakori.

Egyébként a pár az év 365 napján együtt vacsorázik normál esetben.

Ha bejelentettétek, hogy mondjuk az évfordulótok van és egy romantikus, gyertyafényes vacsorával készülsz és EKKOR megy oda anyós/após, az ellen lehet tenni.

Ha nem ez volt, csak simán kajáltatok és valamelyikük megjelent, nyilván nem dől össze a világ és ez nem rosszindulat.

2020. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%

Amit nem említesz, hogy HOL törtéik az ilyen?

Ha ugyanis az anyós/após lakásában a konyhában, akkor teljesen jogos részükröl, és semmi rosszindulat sincs benne.

Ha a saját lakásotokban és csak úgy beállítanak, akkor meg minek endegitek be?

2020. ápr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%

3-as, ez szenzációs!:D

Esküszöm, mint egy erős vígjátéki jelenet!:D:D:D

2020. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
35%
Vannak, csak ez nem feltétlenül rosszindulat. Inkább nevezd beteges birtoklásnak. Az a szülő, aki a gyerekét nem hagyja kettesben annak szerelmével, betegesen féltékeny, birtokló és önző ember. Ez még nem egyenlő a rosszindulattal - a rosszindulat azt jelenti, hogy másoknak szándékosan rosszat kívánunk vagy akarunk.
2020. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem rosszindulat, csak az empátia hiánya vagy alulfejlett mivolta.
2020. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem konkrét eset, velünk sem fordult elő, csak azt kérdeztem, hogy létezhet-e ilyen. Mondjuk azért, mert anyuka/apuka nem tiszteli a gyereke magánéletét, vagy nem szimpatikus neki a választott és ezért keresztbe tesz. Én csak azokról érdeklődöm, amikor lehetne más dolga is, de ő direkt akkor megy le kávéért a konyhába, mikor a pár ott tartózkodik és kettesben akarnak lenni. És ez szerintem akkor is rosszindulat (vagy empátia hiánya, ahogy az egyik válaszoló írta), illetve lényegtelen abból a szempontból, hogy ki a ház tulajdonos, mert a vendéget is megillethet egy bizonyos magánélet, ha nem élnek vissza ezzel. Tipikus példa erre a szex közben éppen véletlenül betoppanó szülő. De én most direkt nem ezt kérdeztem, csak azt, ami a kérdés, hogy létező jelenség-e ez, és ha igen, akkor mi az oka. Ha valaki szerint ilyen nincs, vagy másban látja okát, akkor azt írja le, én nem vitatkozom, csak kérdeztem.
2020. ápr. 19. 16:07
 10/24 A kérdező kommentje:
Kicsit off, de közben nézem, és nem én pontoztam le a válaszokat, elfogadtam, ha valaki másképpen gondolta, nem tudom, ki ténykedik itt lehúzás céljából
2020. ápr. 19. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!