Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kutyakaja szülinapomra?

Kutyakaja szülinapomra?

Figyelt kérdés

25N vagyok


Van egy kiskutyánk 2 hónapos

Anyósék átjöttek felkoszonteni és kaptam tőlük kutyakaját...


Először azt hittem,hogy csak úgy kap a mi kiskutyánk,de nem ezt nekem vették ajándékba

Anyós szerint ötletes és vicces Szerintem meg szülinapra nem való ilyen se semmilyen alkalomra... Én kicsit kiakadtam ezen


Ti hogyan fogadnátok az ilyet ?

Szívem szerint anyós szülinapjára vennék macskarágokát, madáreleséget vegye a lapot



2020. ápr. 23. 15:47
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
84%
Nagy illetlenség. Neked van szülinapod, nem a kutyának. Na meg ha a kutya x márkájú tápot eszik, nem lehet csak úgy más fajtát adni neki. Pláne ilyen kicsinek.
2020. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
28%

Tipikusan vihat a biliben kérdés!

Anyósék tudják, hogy új kiskutyátok van, feltételezi, hogy örömet szerez, ha hoz rendes kaját neki.

Gondolom, úgy érezte, ha szereted a kutyust, akor örülni fogsz neki.

Meg a kérdésed alapján bármit vett volna, találnál valami okot, hogy hözönghess rajta


Anyósnak meg csak akkor lenne jogos macskakaját vinni, ha új cicája lenne, vagy valami extra különleges valamit viszel. Meg egyébként is nem lenne semmi egy´´eni ötlet benne, csak anyóst másolnád.

2020. ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
68%

hm.. Anyósnak vegyél szájkosarat szülinapra.

[link]

2020. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
52%
Mi nem is ajándékozunk, nem vagyunk már gyerekek. Nem várom el se a szüleimtől sem anyósoméktól se szülinapomon, sem karácsonykor. Anyóséktól nőnapra szoktam virágot kapni. Meg tudom, hogy szeret, és nekem ennyi elég is. Szerintem aranyos gondolat, hogy tudja, pici a kutya, és gondolta annak örülsz, akkor így ezzel is vidámságot tud okozni. Én se tudnám, mit adjak a másiknak ajándékot... a kutya jutott csak eszébe gondolom, hogy így tud adni valami "személyeset". Mert ennek biztos hasznát veszitek. Mikor nagybátyámnak pici kutyája lett, vettünk neki pár játékot... Nagybátyámnak pedig nem szoktunk ajándékot adni. Ígyis odavolt, milyen figyelmesek vagyunk, hogy gondoltunk a kutyira. Mert mint felnőttek, köztünk már az ajándékozás nem megy. Nálunk a találkozás is nagy ajándék, mert ritkán tudunk csak találkozni. De ha meg akarsz sértődni, akkor persze nyugodtan. :)
2020. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

25 kgos kutyáknak jó

Nem egy 2 hónaposnak

2020. ápr. 23. 16:03
 6/44 A kérdező kommentje:
Mi csak karácsonykor és szülinapkor van ajándék
2020. ápr. 23. 16:04
 7/44 anonim ***** válasza:
66%
Én örülnék neki . Jobb mint a százhuszadik tusfürdőcsomag ,meg hatszázadik bögre :D Persze annak is örülök, de a kutyakaja hasznosabb .
2020. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
78%

Nem várok el ajándékot, de valami apróságot mindig kapok, ennek is örülnek mert ha nem is jó a szándék a fontos, hogy 2 hos kiskutyáert biztos oda meg vissza vagy és így gondolta ennek is örülni fogsz.

Inkább ez amiből lejön hogy figyel rad mit szeretsz (a kiskutyát) mint egy ezredik porfogo.

2020. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
81%
Odaadnám a kutyakaját egy menhelynek.
2020. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon megsértődnék, mert azt üzeni ezzel, hogy szó szerint kutyába vesz. Az ő születésnapjára a háziállata ételét adnám én is.
2020. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!