Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomék folyamatosan "látoga...

Anyósomék folyamatosan "látogatnak" minket (főleg hétvégente), vagy ha éppen nem, egy nap 3x megkérdezik mit csinálunk. Engem zavar, a férjemet persze nem. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Beszéltem erről a férjemmel, jobban mondva veszekedtünk. Mivel szerinte a mama csak az unokája miatt jön, vagy keres minket 0-24. Bírom őket, de ez sok. Megértem azt is, hogy szeretik az unokát, de nem állhatok készenlétben minden hétvégén meg úgy amúgy sem. Elég! A férjem azt mondta, hogy ha tovább panaszkodok és nem tetszik, megmondja nekik h ne jöjjenek ide, mert engem ez zavar. Nem lehet vele beszélni. Mikor az anyjáról van szó, a végén mindig veszekedes lesz. Nem tudom, valahogy 30+ létére ezt kicsit sokallom...

2020. ápr. 26. 20:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Hát szerintem le kellene válnia az anyjáról.
2020. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Most már? Semmit!

Biztos nem az utóbbi félévben alakult ez így.

Nyilván évek teltek el, gyereket is szültél, ... a bevezetéstől függ minden.

2020. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként mit akarsz? A férjed megmondta neked, hogy "megmondja nekik h ne jöjjenek ide, mert engem ez zavar."

Vagy azt várod, hogy azt mondja, hogy őt zavarják, amikor téged zavarnak?

Mondott szóból ért az ember!

2020. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk is ez volt, bár gyerek még nincs,most van úton. Én is szeretem anyósékat,de nekem az volt sok,hogy bejelentés nélkül,csengetés nélkül állítottak be.. mert náluk ez így szokás.. mondtam a páromnak,beszéljen velük finoman,hogy jöjjenek persze,de legalább szóljanak ide előtte.. mert hát műszakozunk,sokszor nappal aludtam.mert éjjel dolgoztam, nem beszélve arról,hogy rendszeresen nap közben éltünk nemi életet.. sokszor görcsöltem rajta,hogy pont akkor jönnek át..beszélt velük, éktelen harag lett meg vita,sértődés.. a vége az lett,hogy majdnem szétmentünk. Ekkor a párom megijedt,hogy elveszít, megbeszéltük, megnyugodtunk. Ezek.után hiába volt vita, úgy veszem észre,hogy kevesebbet jönnek és ide is szólnak vagy ha nem,legalább csengetnek. Ez is haladás. Kicsit félek mi lesz ha a baba megszületik,párom szerint lesznek surlódások,de remélem a párom mellém áll majd. Eddig megoldottuk,ezek után is menni fog. Legyél kicsit határozottabb, ha több kettőnél beszélj te velük. Ha a gyereken lesz a vita én is keményebb leszek az tuti.
2020. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
18%
A férjednek adok igazat és csodálom, hogy ilyen nőtől gyereket mert vállalni. Nem őt zavarja az anyja, hanem téged. Ha meg akarja nekik mondani, az a baj, ha nem, akkor az. Mit vársz tőle? Hazudja azt, hogy őt zavarják. És igen, valóban borzasztó, hogy egy 30+ embernek a szülei is fontosak, nemcsak a házastársa. Ne felejtsd el, hogy nője lehet bármennyi, de anyja csak egy van. Ha zavar, hogy ennyiszer jönnek, akkor legyen már egy kis gerinced és vállald be, beszélj velük, ne a férjddel hisztizz a hátuk mögött.
2020. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg tőle fordítva. Ha anyám apám itt lenne heti háromszor mit szólnál drágám? Aztán választól függően beszélgessetek.
2020. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%

A kapcsolatotokkal van probléma.

A telefont ne vedd fel. Majd a férjed cseveg velük. Azt meg, hogy ne jöjjenek minden héten vagy te beszélsz velük udvariasan, vagy a férjed, de valakinek kell. Nem vagy köteles eltűrni. Mondanám, hogy amikor meg mennek, menj el otthonról, ill. ha nem akarsz, akkor se velük bájologj, hanem menj át egy másik helyiségbe, és csináld, amit akarsz. Neked nem kell vendéglátónak lenni, ha nem hívtál vendéget. Illetlenek, pofátlanok.

2020. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

"de nem állhatok készenlétben minden hétvégén"

Ne állj. Ezt tök komolyan mondom. Csináld a dolgod, vagy amit éppen csinálsz, ha jön a mama ne zavartasd magad. Ha telefonon keresnek, keressék a férjed, ugrálja őket körül a férjed, ő a gyerekük. Neked semmit nem kell tenned.

2020. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

"Ne felejtsd el, hogy nője lehet bármennyi, de anyja csak egy van"


Akkor alapítson családot az anyjával (és még szépen fogalmaztam.)

2020. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
Akkor nem keszulsz, ha beallitanak.ha kerdezik miert nincs kaja pia, megmondod, hogy mas terveid voltak ahelyett, hogy oket lasd vendegul. Miert fel mindenki az igazságtól? A sertodes miatt? Ha valaki nem veszi eszre magan, hogy sok, akkor az meg is sertodhet...
2020. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!